Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 65 cm
  • Uzunluk 140 cm
  • Yükseklik 50 cm
  • Kalınlık 2 mm
  • Manşon ¾ "
  • Kapak 33 cm
  • Kapasite 400 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

400 Litre Kare Polyester Depo

Günlük hayatın içerisinde pek çok farklı depolama ürünleri kullanılmaktadır. Kullanılan depolama ürünleri genellikle endüstri alanında kullanılmakta olup, bireysel alanlarda da kullanımı oldukça fazladır. Kare bir tasarıma sahip olan modelimiz ise polyester su deposu modelleri arasında yer almaktadır. Bireysel ve endüstriyel kullanımın yanı sıra seyyar araçlarda da oldukça fazla kullanılmaktadır. Çünkü bu tarz depolama ürünleri oldukça az yer kaplar ve ihtiyacı oldukça etkili bir biçimde karşılamaktadır.
 
Modelimizin kare tasarımından dolayı içeriklerin bir yerden farklı bir yere sevkiyatı konusunda oldukça fazla kullanılmaktadır. Sevkiyatın yanı sıra üretim bantları üzerinde çok iyi konum sağladığı için üretimi hızlandırma konusunda oldukça etkilidir. Karavan ve yat gibi seyyar araçlarda kullanımı da oldukça yaygındır. Modelimizin kullanıcıların kullanım amaçlarına baktığımızda ise herhangi bir gıda veya kimyasal içeriğin korunması için veya içeriğin bir yerden farklı bir yere sevk edilmesi amacıyla depolanması, içeriğe ihtiyaç olduğunda ise tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. 1986 yılından bugüne kadar sektörün içerisinde bulunmamız ve son teknoloji üretim sistemlerimiz ile birlikte son derece kaliteli ve uzun ömürlü depolama ürünleri üretmekteyiz. Modelimizde oldukça dayanıklı ve kaliteli bir ürün olup imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

400 Litre Kare Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Modelimiz polyester reçine ve cam elyafın birleştirilmesi ile elde edilen polyester hammaddesi ile üretilmektedir. Bu hammadde özel yapıştırıcılar ile birleştirilir ve sonucunda bu depolama ürünleri ortaya çıkar. İzoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine modelimiz, çok daha yüksek kimyasal dayanıklılığına kavuşur. Modelimiz bu üretim şekli sayesinde yerinde montaj seçeneği ile üretilebilir.
 
Hammeddenin bir diğer önemli özelliği ise zararlı UV ışınlarının yalıtmasıdır. Bu özelliği sayesinde depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşurken, temizliğinin kolay yapılması sayesinde oldukça steril bir ortam elde edilmektedir. Temizlik için temizleyicilerinizde ağır kimyasal ve parfüm bulunmaması önerilmektedir. Temizliği düzenli yapılan depoların içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir.

400 Litre Kare Polyester Depo Teknik Özellikleri

Modelimizi gözle incelediğimizde ilk dikkat edilen teknik detaylar 400 litre hacme sahip olması ve kare bir tasarıma sahip olmasıdır. Çok fazla yer kaplamadığı için nakliye için oldukça uygun bir modeldir. İstenilen herhangi bir renkte üretilebilir ve hammaddesinden dolayı çalışma ısı oranı 60 derecedir. Kare modelimizin diğer teknik detaylarını incelediğimizde; uzunluğu 140 santimetre, yüksekliği 50 santimetre, genişliği 65 santimetre, malzeme kalınlığı 2 milimetre ve kapak çapı standart olarak 33 santimetredir. Sizlerde tüm depolama ürünlerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir ve detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Kare Depolar
400 Litre Kare Depo
Adet
Diğer Ürünler
200 Lt Kare Su Deposu Polyester Kare Depolar 200 Lt Kare Depo 3.385,00 ₺ İncele
250 Litre Kare Su Deposu Polyester Kare Depolar 250 Litre Kare Depo 3.705,00 ₺ İncele
300 Litre Kare Su Deposu Polyester Kare Depolar 300 Litre Kare Depo 4.100,00 ₺ İncele
500 Litre Kare Su Deposu Polyester Kare Depolar 500 Litre Kare Depo 6.250,00 ₺ İncele
Loading...