Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 200 cm
  • Uzunluk 320 cm
  • Yükseklik 220 cm
  • Kalınlık 5,5 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 10.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

Yaşamın koşturmacası içerisinde, insanlar etraflarında pek çok nesne görmektedir. Gördüğümüz nesnelerden birisi de depolama ürünleridir. Fakat neredeyse hiç birimiz gördüğümüz depolama ürünlerine dikkat etmeyiz. Biraz dikkat kesilirsek depolama ürünlerinin sanayilerde, evlerimizde ve işyerlerimizde kullanıldığını görmekteyiz. Hemen hemen çok farklı alanlarda farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Hatta günümüzde teknolojinin çok gelişmesi ile birlikte bu alandaki ihtiyaçlarımızda gelişmektedir. 

Kullanıcısına toplamda 10 ton kullanım hacmi sunan ve yatay tasarıma sahip olan modelimiz genellikle üretim endüstrisinde kullanılmaktadır. Hacim özelliği doğrultusunda özellikle hassas içeriklerin nakliyesinde kullanılmaktadır. Yatay tasarıma sahip modelimizin genel olarak kullanım amaçları, ister bir üretim bandı, ister seyyar araçlarda kullanılsın, kimyasal veya gıda fark etmeksizin bir içeriğin muhafaza edilmesi amacıyla depolanarak, istenildiğinde depolanan içeriğin bir yerden başka bir yere sevk edilmesini sağlayan ve içeriğe ihtiyaç duyulduğunda tahliye vanası aracılığı ile içeriğin tahliyesinin sağlanarak kullanılmasına imkan tanıyan araçlardır. 

Depolama ürünleri üretme sektöründe 1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübemiz, en kaliteli hammaddeleri seçip ve son teknoloji üretim sistemleri ile işleyerek üretmiş olduğumuz depolama ürünleri son derece dayanıklı olmaktadır. Ayrıca tüm depolama ürünlerimiz dahil olmak üzere yatay tasarıma sahip olan modelimiz de imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

10 Ton Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Depo ölçüleri kapsamında 10 ton kullanım hacmine sahip olan modelimiz polyester hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polyester, cam elyaf ve polyester reçine kullanılarak elde edilir. Elde edilen polyester hammaddesi, özel yapıştırıcılar kullanılarak, depo tasarımı özelinde birleştirilerek üretilir. Polyesterin öne çıkan en önemli özelliği kimyasal dayanıklılığıdır. Kimyasal dayanıklılık elde etmek için deponun üretim reçetesine izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine eklenmektedir. Böylece kimyasal dayanıklılığa sahip olan modelimizin içerisinde güçlü kimyasal özelliklere sahip içerikler depolanabilmektedir. Hammaddesi ve üretim şekli sayesinde modelimiz kurulacağı alanda da üretilebilir. Böylece fabrika veya deponun kurulacağı alanın girişi küçük olsa dahi depo kurulabilmektedir.

Kullanılan polyesterin kimyasal dayanıklılık dışındaki önemli olan bir diğer özelliği ise UV yalıtımının bulunmasıdır. Hammaddede bulunan yalıtım dolayısı ile modele de geçmektedir. Böylece model içerisinde hassas içerikler için daha temiz bir ortam elde edilmektedir. Bunların yanı sıra modelimizin kapak tasarımı, su deposu temizliğini kolaylaştırması açısından tasarlanmıştır. Böylece temizlik daha kolay olur ve düzenli temizlik yapılan depoların içerisinde kötü koku oluşumu görülmez. Temizlik yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bunlardan en önemli temizliğin belirli bir düzen içerisinde yapılması gerekir. Ayrıca temizleyici seçimi de oldukça önemlidir. Depo temizlemek için kullanılacak olan temizleyicinin içerisinde ağır kimyasal, parfüm, depolanan içerik ile tepkimeye girmesi muhtemel bir maddenin bulunmaması gerekir. Model içerisinde temizlik yaparken tazyikli su ve fırça kullanılabilir. Temizlik esnasında dibinde kalan tortuların arındırıldığından emin olunmalıdır.

10 Ton Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Modelimizde bulunan ve göze çarpan ilk teknik detaylar, 10 ton hacme sahip olması ve yatay bir tasarıma sahip olmasıdır. Yatay tasarımı olduğu için üretim bantlarında ve seyyar araçlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. 10 ton gibi bir hacme sahip olduğu için temizliği de kolay yapılabilir. Bir başka teknik detayı ise modelimizin çalışma ısı oranı da en fazla +60 derecedir. Modelimizde bulunan diğer teknik detaylar ise; uzunluğu 320 santimetre, yüksekliği 220 santimetre, genişliği 200 santimetre, malzeme kalınlığı 5,5 milimetre ve kapağın çap boyutu 50 santimetre çapındadır. Ayrıca yatay tasarıma sahip olan modelimiz modelimiz istenilen herhangi bir renkte veya orjinal polyester renginde üretilebilmektedir. Sizlerde kullanıcısına pek çok açıdan avantajlar sağlayan bu modelimize sahip olmak veya daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 5 tonluk su deposu ve 6 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
10 Ton Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.570,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.630,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.780,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.845,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
Loading...