Gri
Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 300 cm
  • Uzunluk 1.135 cm
  • Yükseklik 320 cm
  • Kalınlık 11 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 80.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

Günlük hayatın koşturmacası içerisinde, bazılarımız dışarıda bazılarımız ise kapalı ortamlarda çalışmaktadır. Yaptığımız bu telaşın içerisinde etrafta pek çok nesne görmekteyiz. Eğer bir sanayi veya bu tarz bir alandan geçersek bazen farklı amaçlar için kullanılan depoları görmekteyiz. Çünkü depolama ürünleri günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte depolama alanlarında ihtiyaçlarımızda gelişmektedir. 

Kullanıcısına 80 ton kullanım hacmi sunan bu depo modelimiz genellikle üretim endüstrisinde üretimin bir parçası olarak kullanılmaktadır. Bazı depoların içerisine yapılan bölmeler sayesinde farklı farklı içeriklerde depolanabilmektedir. Pek çok farklı depolama ihtiyacını karşılayan bu modelimi bu sebepten ötürü sanayiler tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. 

Yatay tasarıma sahip depolarımızın genel manada kullanım amaçları, ister bir üretim bandı üzerinde olsun, ister hassas içeriklerin depolanması hususunda olsun, katı veya sıvı fark etmeden bir içeriğin korunması amacıyla depolanması, isteniyorsa içeriğin sevk edilmesi, içeriğe ihtiyaç duyulduğunda ise tahliye vanasının kullanılarak tahliyesinin sağlanmasına imkan tanıyan araçlardır. Modelimiz büyük bir hacme sahip olduğu için sevkiyatı zor olabilir. Sevkiyat için daha küçük ebatlarda depolar tercih edebilirsiniz. 

Bizlerin depolama ürünleri üretme sektöründe 1986 yılından bugüne kadar süregelen süreçte edindiğimiz tecrübe, uzman ekibimiz sayesinde en kaliteli hammaddeleri seçip kullanmamız ve son teknoloji üretim sistemleri kullanmamız sayesinde üretmiş olduğumuz depolama ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca ürettiğimiz ürünlere güvendiğimizden dolayı, tüm depolama ürünlerimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

80 Ton Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Depo ölçüleri kapsamında yatay tasarıma sahip olan modelimizin oldukça büyük bir hacme sahip ve bu kadar büyük bir depo polyester hammadde ile üretilmektedir. Bu hammaddenin öne çıkan en önemli özelliği kimyasal dayanıklılıktir. Bu özelliği sayesinde pek çok sanayi veya üretim ile uğraşan marka tarafından kullanılmaktadır. Toplamda 80 ton su deposu hacmi bulunan modelimizin polyester hammaddesi, polyester reçine ve cam elyafın birleştirilmesi sonucu elde edilir. Elde edilen ana malzeme, özel yapıştırıcılar kullanılarak, depo tasarımı özelinde birleştirilmektedir. Eğer depo üzerinde güçlü bir kimyasal dayanıklılık talep edilirse üretim reçetesine izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine de katılmaktadır. Bu üretim şekli sayesinde modelimiz 80 ton kadar büyük bir hacme sahip olsa dahi yerinde montaj yapılabilmektedir. Bu özelliği, girişi küçük olan fabrikalar ve sanayi markaları tarafından oldukça sevilmektedir.

Polyester hammaddesinin önemli olan bir diğer özelliği ise zararlı ışınlara yani UV ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Bu dayanıklılık sayesinde depo içerisinde içerik için daha steril bir ortam oluşturulabilmektedir. Ürettiğimiz depolama ürünlerinde bulunan kapaklar, depo temizliğini kolaylaştırması açısından bulunmaktadır. Fakat temizlik yaparken, belirli bir periyotta olmasına, ağır kimyasal veya parfüm içeren, içerik ile tepkimeye girebilecek bir temizleyicinin kullanılmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Temizlik hususunda belirli seviyede tazyikli su ve fırça kullanılabilir ve depo dibinde kalan tortuların arındırıldığından emin olunmalıdır.

80 Ton Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Modelimizi incelediğimizde ilk gözümüze çarpan teknik detayı 80 ton hacme sahip olması ve yatay bir tasarıma sahip olmasıdır. Yatay tasarımı olduğu için yere oturan bir yapısı bulunmaktadır. 80 ton kadar büyüklüğe sahip olan modelimizin temizliği de biraz uzun sürebilir.  Fakat temizliği düzenli yapılan bir deponun içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir. Modelimiz polyester hammadde ile üretildiğinden dolayı çalışma ısı oranı da en fazla +60 dereceye kadardır. Modelimizin teknik detaylarını mercek altına alacak olursak; uzunluğu 1.135 santimetre, yüksekliği 320 santimetre, genişliği 300 santimetre, malzeme kalınlığı 11 milimetre ve kapak çapı 50 santimetre çapındadır. Son olarak modelimiz orjinal polyester renginde üretilebildigi gibi istenilen herhangi bir renkte de üretilebilmektedir. Sizlerde 80 ton kullanım hacmine sahip modelimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 1 tonluk su deposu ve 8 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
80 Ton Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.485,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.530,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.660,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.330,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.330,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.665,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 20.260,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 20.260,00 ₺ İncele
Loading...