Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 190 cm
  • Uzunluk 320 cm
  • Yükseklik 210 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 9.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

9 Ton Yatay Polyester Depo

Depolama ürünleri son yıllarda uygun fiyatları ve kullanıcısına sağladığı avantajlar ile ön plana çıkmaktadır. Keza şöyle bir çevremize baktığımızda, sanayilerde ve evlerimizde kullanıldığını görmekteyiz. Hatta bazı depolanan içeriklerin bu depolar içerisinde bir yerden farklı bir yere sevk edildiğini görmekteyiz. Teknoloji her geçen gün gelişirken sanayi ve üretim alanı başta olmak üzere bireysel depolama ihtiyaçlarımızda çeşitlenmektedir. Sürekli gelişen ve inove ettiğimiz üretim sistemimiz sayesinde üretmiş olduğumuz depolama ürünleri çok farklı ihtiyaçlara da çözüm olabilmektedir. 

Kullanıcısına toplamda 9 ton su deposu kullanım hacmi sunan yatay tasarıma sahip modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda; katı veya sıvı, kimyasal veya gıda farketmez herhangi bir içeriğin depolanarak muhafaza edilmesine olanak tanıyan, isteniyorsa depolanan içeriğin sevk edilmesine aracı olan, depolanan içeriğe ihtiyaç duyulduğunda, deponun tahliye vanası aracılığı ile içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. Modelimizin imal edildiği hammadde sayesinde kimyasal dayanıklılığı oldukça yüksektir. Bu dayanıklılık sayesinde sanayiler tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır.

Bizler bir üretici olarak, ürettiğimiz tüm depolama ürünlerinde olduğu gibi bu depo modelimize de iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garanti vermekteyiz. Ayrıca depolama ürünleri üretimi sektöründe 1986 yılından bugüne kadar tecrübemiz sayesinde bizler, depolama ürünleri üretirken kaliteli hammaddeleri seçmek çok önemlidir. Mühendislerimizin özenle seçtiği kaliteli hammaddeler, son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak hatasız ve dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. 

9 Ton Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Yatay tasarıma sahip modelimiz toplamda kullanıcısına 8 ton kullanım hacmi sunmaktadır. Modelimizin imal edildiği hammadde, polyesterdir. Üretim için kullanılan polyesteri elde etmek için polyester reçine ve cam elyaf kullanılmaktadır. Bu iki malzemeyi kullanarak polyester ana malzemesini elde etmekteyiz. Bu işlem sonrasında elde etmiş olduğumuz polyesteri, özel yapıştırıcılar kullanarak ve depo tasarımına dikkat ederek birleştirilmesi sonucunda bu modeli üretmekteyiz. Üretim şekline baktığımızda gerekli malzemelerin bulunması sayesinde polyester kullanılarak üretilen depolar, kullanılacağı veya kurulacağı konumda da üretilebilmektedir.

Modelimizin üretim işlemi tüm bu işlemler sonucunda bitmez. Eğer kullanıcı kimyasal dayanıklılık talep ediyorsa deponun üretim reçetesine ek olarak izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine katılmaktadır. Katılan bu malzeme sayesinde yatay tasarıma sahip polyester depo modelimiz yüksek kimyasal dayanıklılığa sahip olacaktır. Polyester hammaddesinin avantajları sadece kimyasal dayanıklılık ile sınırlı değil. Bu hammadde depoya UV yalıtımı sağlamaktadır. Hammaddenin bu özelliği ile depo içerisine zararlı ışınlar girmez ve böylece herhangi şekilde yosun veya türevi mantar oluşumu görülmez. 

9 Ton Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Modelimiz üzerinde göze çarpan ilk teknik detayı yatay bir tasarıma sahip olmasıdır. Yatay olması depolanan içeriklerin daha rahat nakliye edilmesini sağlamaktadır. Hatta tasarımı sayesinde pek çok seyyar araçta kullanılmaktadır. Nakliye dışında kullanıcısına 9 ton kullanım hacmi sunan modelimizin teknik detaylarını mercek altına aldığımızda ise ebat çeşitliliği arasında küçük bir hacme sahiptir. Küçük bir hacme sahip olduğu için kolay bir şekilde temizlenebilir. Temizlik esnasında kokusuz, ağır kimyasal içermeyen ve depolanan içerikle tepkimeye girmeyecek bir temizleyici kullanmanız önerilir. Temizlik esnasında tazyikli su ve fırça kullanılabilir. 

Modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 320 santimetre, yüksekliği 210 santimetre, genişliği 190 santimetre, malzeme kalınlığı 5 milimetre, kapak çapı 50 santimetre çapındadır. Tüm polyester depolama ürünlerimizde olduğu gibi 9 ton kullanım hacmine sahip bu modelimiz de orjinal polyester rengi başta olmak üzere istenilen herhangi bir renk paletinde de üretilebilir. Farklı renklerde üretilebilmesi sayesinde depolamış olduğunuz farklı içerikleri rahat bir şekilde kategorize edebilirsiniz. Yatay tasarıma sahip polyester modelimiz için fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 2 tonluk su deposu ve 10 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
9 Ton Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.280,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.310,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.380,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.010,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.010,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.230,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 19.775,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 19.775,00 ₺ İncele
Loading...