Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 200 cm
  • Uzunluk 320 cm
  • Yükseklik 220 cm
  • Kalınlık 5,5 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 10.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

10 Ton Toprak Altı Su Deposu

Bu tankların genel olarak kullanım amaçlarına odaklandığımızda; bir gıdanın veya bir sıvının depolanması, depolanan muhafazasının sağlanması ve ihtiyaç olduğunda tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlar olduğunu görmekteyiz.

1986 yılından bugüne kadar süregelen sektördeki tecrübemiz, alanında uzman kadromuz ve son teknoloji üretim sistemlerimiz ile birleştiği için daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü depolar üretiyoruz. Tüm ürünlerimize güvendiğimiz için, bütün tanklarımız imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

10 Ton Toprak Altı Su Deposu Hammadde Özellikleri

Öncelikle bu depolar üretilirken, kesinlikle ve kesinlikle hurdalardan ve atıklardan geri dönüştürülmüş hammaddeler kullanılmamıştır. Bunların yanında renklendirici gibi depoyu olumsuz etkileyen kimyasal ve yan malzemeler kullanılmamıştır.

Bu depoların belki de en önemli özelliği ise kimyasal madde depolamaya oldukça uygun olmasıdır diyebiliriz. Çünkü bu depoların kullanım alanında yüksek kimyasal mukavemet gerektiren bir durum varsa izoftalik ve epoksi esaslı vinilester reçine kullanılarak üretilebilmektedir. Fakat hammadde olarak özünde polyester reçine, cam elyaf ve özel yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

Bu depoların bir diğer önemli özelliği ise, yüksek ultraviyole ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Bu sayede Güneş ışınları depo içerisine girmez. Bu sayede depo içerisinde daha sterizilize bir ortam oluşturulmuş olur ve içerisinde yosun.mantar ve küf oluşumu olmaz.

10 Ton Toprak Altı Su Deposu Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 5 ton kullanım hacmi sunan ayrıca kullanıcısına hem kolay nakliye avantajı hem de mukavemeti artıran izole edilmiş, çelik iç ve dış çemberler bulunmaktadır. Bu durum bu depolara kolay nakliye edilmesini sağlarken ayrıca kolay temizlenebilirlik gibi avantajlar da sağlamaktadır. Buna ek olarak bu depoların temizliği düzenli olarak yapılırsa, depoların içerisinde kötü koku ve buna benzer oluşumlar görülmez.

Bu deponun teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 320 santimetre, yüksekliği 220 santimetredir. Malzeme kalınlığı 5,5 milimetre iken çalışma sıcaklığı oranları ise en soğuk -5 derece iken en sıcak +60 dereceye kadar yükselebilmektedir. Ayrıca 2 inç büyüklüğünde paslanmaz pirinçten manşon kullanılmıştır. Buna ek olarak kapak 50 santimetre çapındadır.

Son olarak bu depolar üretim standartlarına göre orjinal renginde üretilmektedir. Fakat dileyen müşterilerimiz için herhangi bir renkte üretim yapabilmekteyiz. Kafanıza takılan herhangi bir konuda alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Toprak Altı Depolar
10 Ton Toprak Altı Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 400 Lt Toprak Altı Depo 17.140,00 ₺ İncele
500 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 500 Lt Toprak Altı Depo 19.255,00 ₺ İncele
750 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 750 Lt Toprak Altı Depo 23.560,00 ₺ İncele
1 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 1000 Litre Toprak Altı Depo 26.925,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 26.925,00 ₺ İncele
1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 35.690,00 ₺ İncele
2 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 2000 Litre Toprak Altı Depo 40.930,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 40.930,00 ₺ İncele
Loading...