Gri
Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 300 cm
  • Uzunluk 1.280 cm
  • Yükseklik 320 cm
  • Kalınlık 12 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 90.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

90 Ton Yatay Polyester Depo

Gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaçlarımızda gelişmekte ve çoğalmaktadır. Üretmiş olduğumuz depolar da pek çok depolama ihtiyacını karşılamaktadır. Bu sebepten ötürü depolar, pek çok amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Büyük hacme sahip depolar gibi toplamda kullanıcısına 90 ton kullanım hacmi sunan depolar da sanayiler tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. 

Depo ölçüleri kapsamında yatay su deposu tasarıma sahip modelimizi incelediğimizde oldukça büyük olduğunu görmekteyiz. Bu büyüklükteki bir deponun fabrikaların kapısından dahi geçmesi oldukça zordur. Bu sebepten ötürü modelin polyester ile imal edilmesi sayesinde depo modeli yerinde montaj edilebilme avantajı bulunur. Bu avantaj sayesinde yatay tasarıma sahip modelimiz konumlandırılacağı alanda ekiplerimiz tarafından kurulmaktadır. Ayrıca imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altında olduğundan dolayı satın alma sonrasında da sizlere oldukça yardımcı olmaktayız.

90 Ton Yatay Polyester Depo Hammadde ve Teknik Özellikleri

Bütün depolama ürünlerimiz son teknoloji üretim sistemleri ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yatay depo modelimiz polyester hammaddesi kullanılarak imal edilmektedir. Polyester hammaddesinin reçetesi olarak polyester reçine ve cam elyaf verilebilir.

Polyester hammaddesini öne çıkaran en büyük özelliği kimyasal dayanıklılığıdır. Çünkü depo kimyasal dayanıklılık gerektiren durumlarda ekstra olarak izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine kullanılarak üretilmektedir. Hammaddenin bir diğer önemli özelliği ise zararlı ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır.

Teknik özellikleri kapsamında baktığımızda depo oldukça büyüktür. Bu büyüklüğe sahip bir deponun temizliği de zor yapılmaktadır. Belirli bir oranda tazyikli su ile fırçalar kullanılarak kolayca temizlenebilmektedir. Bunların yanı sıra deponun temizliği düzenli olarak yapılırsa içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir. Çalışma ısı oranı da en fazla +60 dereceye kadardır. Son olarak bu depolar istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Model hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için alanında uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 3 tonluk su deposu ve 4 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
90 Ton Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.280,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.310,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.380,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.010,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.010,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.230,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 19.775,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 19.775,00 ₺ İncele
Loading...