4 Tonluk Su Deposu

Dikey Ürünler

4 Tonluk Su Deposu 4 Tonluk Beyaz Dikey Su Deposu 14.485,00 ₺
4 Tonluk Su Deposu 4 Tonluk Beyaz Dikey Su Deposu
4 Tonluk Su Deposu 4 Tonluk Beyaz Dikey Su Deposu
4 Tonluk Su Deposu 4 Tonluk Mavi Dikey Su Deposu 15.795,00 ₺
4 Tonluk Su Deposu 4 Tonluk Mavi Dikey Su Deposu
4 Tonluk Su Deposu 4 Tonluk Mavi Dikey Su Deposu

Yatay Ürünler

4 Tonluk Su Deposu 4 tonluk yatay su deposu 32.985,00 ₺
4 Tonluk Su Deposu 4 tonluk yatay su deposu
4 Tonluk Su Deposu 4 tonluk yatay su deposu

4 Tonluk Su Deposu

4 tonluk su deposu, genellikle evlerde, işletmelerde, fabrikalarda, tarım alanlarında, turistik tesislerde ve diğer birçok alanda su ve farklı türdeki içeriklerin depolama amaçları için kullanılan bir depolama kapasitesidir. 4 tonluk su deposu ürünlerimiz, yeraltında veya yerüstünde yer alabilir ve suyun kaynağına, kullanım amaçlarına ve diğer faktörlere bağlı olarak farklı şekil, boyut ve malzemelerden yapılabilirler. Bu kapsamda su deposu oldukça kalitelidir. Çünkü kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. 4 tonluk su deposu ürünlerimiz yeterli su kaynaklarına sahip olmayan veya sık sık su kesintisi yaşayan bölgelerde, su kesintilerine karşı yedek su kaynağı olarak kullanılır. Ayrıca, tarım alanlarında veya hayvancılık işletmelerinde sulama, hayvanlar için içme suyu sağlama veya yangın söndürme amaçları için kullanılabilirler.

4 tonluk su deposu ürünlerimiz çelik, plastik veya fiberglas malzemelerden yapılan ve dayanıklılık, su sızdırmazlığı ve uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. 4 ton su deposu ürünlerimiz suyu filtreleme, basınçlandırma, ısıtma veya soğutma özellikleri ile birlikte gelir, böylece suyun kullanımı daha rahat hale gelir. 4 ton su deposu ürünlerimiz su depolama başta olmak üzere birçok farklı sektörde birçok kimyasal ve organik ürünlerin depolamasında kullanımını kolaylaştıran çok amaçlı depolama ürünleridir. 

4 Tonluk Su Deposu Modelleri

4 ton su plastik deposu modellerimiz  tasarımları, kullanım amaçlarına, malzemelerine ve kullanılacakları alanlara göre değişebilir. Bu tasarımlar, düzgün bir şekilde yuvarlanmış silindir şeklindeki depolama ürünleridir. Ancak farklı tasarımlarda modellerimizde mevcuttur. Uygun 4 tonluk su deposu fiyatları ile satışa sunduğumuz modellerimiz özellikle yerüstü kullanım için tasarlanmıştır ve genellikle plastik, fiberglas veya çelik malzemelerden yapılır.

4 ton su deposu ölçüleri farklı olabiliyor. Ancak yatay tasarımlar, genellikle düz bir tabanı olan, yatay olarak yerleştirilebilen depolama ürünleridir. Yatay tasarımlı depolar, evler, işletmeler ve turistik tesisler gibi yerlerde kullanım için tasarlanmıştır. Bu depolar, plastik veya fiberglas gibi hafif malzemelerden yapılmış olabilir. Dikey tasarımlı depolar, daha küçük alanlarda yer kazanmak için dikey olarak yerleştirilebilen, dikdörtgen veya silindir şeklindeki depolama ürünleridir. 4 tonluk su deposu ölçüleri bazında yeraltına konumlandırılan çözümlerimiz suyu yer altında saklamak için kullanılır. Yeraltı depoları, özellikle yerüstü alanda sınırlı bir alanı olan yerlerde kullanılır. Uygun 4 tonluk plastik su deposu fiyatları ile tasarımları ve modelleri, farklı amaçlar ve kullanım ihtiyaçlarına göre değişebilir. Ancak genellikle, sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılarak su sızdırmazlığı sağlanır ve suyu korumak için tasarlanmıştır.

4 Tonluk Su Deposu Fiyatları

4 tonluk su deposu fiyatları, malzeme türüne, tasarımına, üretim kalitesine ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle uygun fiyatlı seçenekler mevcuttur ve fiyatları, depolama ihtiyacınıza göre değişebilir. Öte yandan 4 tonluk plastik su deposu fiyatları en ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Bunların yanında 5 tonluk su deposu ürünlerimizde oldukça uygun fiyatlı olmasının yanında oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. Çünkü benzer şekilde üretililer. Bu kapsamda 4 tonluk yatay su deposu fiyatları uygundur ve yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir, uzun süre kullanım sağlar. 4 tonluk su deposu fiyatları fiyat performans açısından en iyi bir seçenektir. Ancak, herhangi bir ürün satın almadan önce, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak araştırma yapmanız ve çeşitli ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmanız önemlidir. 

4 Tonluk Su Deposu Özellikleri

Polietilen, polyester ve paslanmaz çelik, depo üretiminde sıklıkla kullanılan hammaddelerdir. Bu hammaddeler sayesinde 4 ton su deposu fiyatları uygun kalır ve depoların farklı özelliklerini sağlar ve kullanım alanlarına göre seçilir. Polietilen, depolarının üretiminde yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Bu malzeme, depolarının hafif, esnek ve dayanıklı olmasını sağlar. Polietilen aynı zamanda çürüme, paslanma, korozyon ve kimyasal etkilere karşı dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilir.

Polyester, depolarının üretiminde kullanılan bir diğer malzemedir. Bu malzeme, yüksek dayanıklılık, mukavemet ve uzun ömür sağlar. Polyester aynı zamanda UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve depoları paslanma, korozyon ve çürümeye karşı korur. Paslanmaz çelik, depolarının üretiminde kullanılan bir diğer malzemedir. Bu malzeme, yüksek dayanıklılık, mukavemet ve uzun ömür sağlar. Paslanmaz çelik aynı zamanda hijyenik bir malzemedir ve depoları bakteri ve mikroplardan korur. Bu nedenle, paslanmaz çelikten üretilen depolar, özellikle gıda ve sağlık sektörleri gibi hassas kullanım alanlarında tercih edilir.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri

4 Tonluk Dikey Su Deposu 

 • Ağırlık 88 kg
 • Genişlik / Çap 160 cm
 • Yükseklik213 cm
 • Kalınlık8 mm
 • Manşon1 ½ "
 • Kapak44 cm
 • Kapasite 4000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

 4 Tonluk Yatay Su Deposu 

 • Genişlik / Çap 140 cm
 • Uzunluk 280 cm
 • Yükseklik 155 cm
 • Kalınlık 4 mm
 • Manşon 1½ "
 • Kapak40 cm
 • Kapasite 4000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +60°C
Fiyat Listesi
Ürün Adı Fiyat
4 Tonluk Beyaz Dikey Su Deposu 14.485,00 ₺
4 Tonluk Mavi Dikey Su Deposu 15.795,00 ₺
4 tonluk yatay su deposu 32.985,00 ₺
Loading...