Gri
Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 165 cm
  • Yükseklik 340 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon 2 ""
  • Kapak 40 cm
  • Kapasite 7000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

7 Ton Polyester Dikey Depo

Günlük hayat içerisinde çevremizde pek çok depo görmeye başladık. Buradan yola çıkarak bu depoların pek çok alanda kullanıldığını söylemek yanlış olmaz. Dik tasarıma sahip bu depolar, en çok sanayi ve üretim endüstrisi alanında kullanılmaktadır. Dik bir tasarıma sahip olduğu için yan yana istiflenmesi kolaydır. Tavanı yüksek alanlarda çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Dikey tasarıma sahip bu modelimiz sadece sanayi değil, depolanma ihtiyacının bulunduğu her alanda kullanılabilmektedir.

Dik tasarıma sahip bu depoların genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda; katı veya sıvı, gıda veya kimyasal fark etmeksizin depolanmak istenen içeriğin muhafazasını sağlamak, isteniyorsa sevkiyatını sağlamak ve ihtiyaç anında içeriğin tahliyesinin sağlanarak kullanılmasına olanak tanıyan araçlardır. Ayrıca ürettimğimiz tüm su deposu depoların iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır. Sanayilerde çok kullanılmasının ana sebebi ise kimyasal bazlı içerikler en çok bu alanda kullanılmasından gelmektedir. Dikey tasarıma sahip bu depo modelimizin hammeddisinin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de kimyasal dayanıklılıktır. Bu depolar üretilirken en kaliteli hammaddeler seçilmektedir. En kaliteli hammeddeler, son teknoloji üretim sistemlerinde işlenerek bu depolar üretilmektedir. Sektördeki köklü tecrübemiz ve ve ürettiğimiz kaliteli depolama ürünleri ve müşterilerimizin memnuniyeti markamızın ve ürünlerimizin kalitesini ortaya koyan önemli kıstaslardandır.

7 Ton Polyester Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Dikey tasarıma sahip bu depo modelimiz polyester hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polyester hammaddeyi elde etmek için ise polyester reçine ve cam elyaf birleştirilmektedir. Elde edilen ana malzeme ise özel yapıştırıcılar kullanılarak, depo tasarımı özelinde birleştirilmektedir. Böylece dikey tasarıma sahip depolar ortaya çıkmaktadır. Bu üretim şekli sayesinde bu depo modelimiz yerinde montaj edilebilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde girmesi zor olan mekanlara girilip yerinde montaj yapılarak depo kurulabilmektedir.

Polyester hammaddesinin kimyasal dayanıklılığı ön plana çıkar fakat bir diğer önemli özelliği ise UV yalıtımdır. UV yalıtım sayesinde depolanan içerik gıda veya kimyasal fark etmeksizin daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur. Böylece içerisinde zararlı bakteriler ve yosun oluşumu da görülmemektedir. Bu depolar, standart olarak orjinal polyester renginde üretilebilmektedir. Fakat istek üzerine istenilen herhangi bir renk paletinde de üretilebilmektedir. 

7 Ton Polyester Dikey Depo Teknik Özellikleri

Dikey tasarıma sahip, kullanıcısına toplamda 7 ton depolama hacmi sunan modelimizin çalışma ısı oranı en yüksek +60 dereceye kadardır. Temizliği kolayca yapılabilir. Temizliğin yanı sıra nakliyesi kolayca yapılabilen depolardır. Sizlerde avantajlarla bu modelimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya satın almak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 7 tonluk su deposu ve 8 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Dikey Depolar
7 Ton Polyester Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Depolar 400 Litre Polyester Dikey Depo 9.435,00 ₺ İncele
500 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Depolar 500 Lt Polyester Dikey Depo 10.605,00 ₺ İncele
750 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Depolar 750 Lt Polyester Dikey Depo 12.955,00 ₺ İncele
1 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Depolar 1000 Litre Polyester Dikey Depo 14.795,00 ₺ İncele
1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Depolar 1500 Litre Polyester Dikey Depo 19.645,00 ₺ İncele
2 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Depolar 2000 Litre Polyester Dikey Depo 22.500,00 ₺ İncele
2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Depolar 2500 Litre Polyester Dikey Depo 24.695,00 ₺ İncele
3 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Depolar 3000 Litre Polyester Dikey Depo 27.355,00 ₺ İncele
Loading...