Gri
Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 250 cm
  • Uzunluk 620 cm
  • Yükseklik 270 cm
  • Kalınlık 8 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 30.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

Gelişen teknoloji ile depolar, birçok alanda pek çok amaç doğrultusunda kullanılmaya başlanmıştır. Büyük hacme sahip depolarda sanayi alanında yüksek üretim hacmine sahip markalar tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. 
Depo ölçüleri kapsamında yatay tasarıma sahip modelimizi incelediğimizde oldukça büyüktür. Bu tarz bir büyüklük bazı fabrikaların kapısından dahi geçmesi oldukça zordur. Bu sebepten ötürü modelin polyester ile imal edilmesi sayesinde depo modeli yerinde montaj özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde deponun kullanılacağı alanda ekiplerimiz depoyu kurmaktadır.
Yatay tasarımlı genel olarak kullanım amaçlarına odaklandığımızda; genellikle sanayilerde üretilen herhangi bir içeriğin korunması amacıyla depolanması ve ihtiyaç olduğunda tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlar olduğunu görmekteyiz. Bizlerin 1986 yılından bugüne kadar gelen sektördeki köklü tecrübesi sayesinde depolar daha dayanıklıdır. Yatay depo modelimizde imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

30 Ton Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Bütün depolama ürünlerimizde olduğu gibi yatay depo modelimizde son teknoloji üretim sistemleri ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yatay depo modelimiz polyester reçine ve cam elyaf kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede depo kullanılacağı konumda üretilebilir. Yüksek kaliteden yapılan su deposu ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 
Polyester hammaddesinin en büyük özelliği kimyasal dayanıklılığıdır. Çok fazla kimyasal dayanıklılık gerektiren durumlarda ise üretim sırasında depo, kendi hammaddesinin yanında izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine kullanılır.
Polyesterin bir diğer önemli özelliği de zararlı ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Bu hammadde ile üretilen depolarda zararlı ışınları filtre eder ve depo içerisine zararlı ışınları almaz. Bu sayede depo içerisinde daha steril bir ortam oluşturulmuş olur.

30 Ton Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Yatay tasarıma sahip modelimiz kullanıcısına toplamda 30 ton kullanım hacmi sunmaktadır. Bu kadar büyük hacimde bir deponun temizliği diğer modellere göre biraz zor yapılmaktadır. Fakat belirli bir oranda tazyikli su ile bir fırça ile kolayca temizlenebilmektedir. Depoların temizliği düzenli olarak yapıldığı takdirde tankların içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir.
Toprak altı depo modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 620 santimetre, yüksekliği 270 santimetredir. Malzeme kalınlığı 8 milimetredir. Buna ek olarak kapak 50 santimetre çapındadır. Tüm depolama ürünlerimiz istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Model hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. 3 tonluk su deposu ve 7 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
30 Ton Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.570,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.630,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.780,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.845,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
Loading...