Gri
Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 250 cm
  • Uzunluk 415 cm
  • Yükseklik 270 cm
  • Kalınlık 8 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 20.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

20 Ton Toprak Altı Su Deposu


Günümüzde gelişen teknoloji ile depoların, Afrika kıtasındaki ülkeler başta olmak üzere Dünya’nın pek çok yanında kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Çünkü üretim endüstrisinde üretilen bazı içeriklerin korunması, nakliyesinin sağlanması bu depolar arıcılığı ile yapılabilmektedir.

Yatay tasarıma sahip toprak altı depo modelimizin genel kullanım amaçlarına baktığımızda gıda veya kimyasal madde fark etmeksizin korunma amacıyla depolanıp ve ihtiyaç anında içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olduğunu görmekteyiz. Bunların yanı sıra sektördeki köklü tecrübemiz sayesinde daha dayanıklı ve uzun ömürlü üretilmektedir. Toprak altı depo modelimiz, imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantisi bulunmaktadır.


20 Ton Toprak Altı Su Deposu Hammadde ve Teknik Özellikleri


Depo modelimizin boyutlarına baktığımızda çok büyük bir depo modelidir. Böylece büyük depoların bir mekana girmesi oldukça zor olduğundan bu depolar yerinde montaj yapılabilir. Yerinde montaj avantajını ise hammaddesine borçludur. Çünkü kullanıcısına toplamda 20 ton depo hacmi sunan depo modelimiz, polyester reçine ve cam elyafın birleştirilmesi ile elde edilen ana malzemenin özel yapıştırıcılar kullanılarak birleştirilmesi sonucunda üretilmektedir. 

Polyester hammaddesinin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi yüksek kimyasal dayanıklılığıdır. Bir diğer önemli özelliği de zararlı ışın yalıtımının olmasıdır. Modelimizin hacmi büyük olduğundan temizliği biraz uzun sürmektedir. Temizliği, belirli bir oranda tazyikli su ve fırça kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Temizliği düzenli olarak yapılan depoların içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir.

Toprak altı depo modelimizin teknik detaylarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Toprak altı depolar toprak altında kaldığı için renk seçimi önemsenmez fakat önemseyen kullanıcılar için bu tanklar istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Model hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Toprak Altı Depolar
20 Ton Toprak Altı Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 400 Lt Toprak Altı Depo 17.140,00 ₺ İncele
500 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 500 Lt Toprak Altı Depo 19.255,00 ₺ İncele
750 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 750 Lt Toprak Altı Depo 23.560,00 ₺ İncele
1 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 1000 Litre Toprak Altı Depo 26.925,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 26.925,00 ₺ İncele
1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 35.690,00 ₺ İncele
2 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 2000 Litre Toprak Altı Depo 40.930,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 40.930,00 ₺ İncele
Loading...