Plastik Dikey Su Deposu

0 adet ürün listelendi.
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 480,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 635,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 885,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.155,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 2.085,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
1.5 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 1.5 Ton Plastik Dikey Su Deposu 3.400,00 ₺ İncele
2 Ton Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 2 Ton Plastik Dikey Su Deposu 4.370,00 ₺ İncele
3 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 3 Ton Plastik Dikey Su Deposu 6.230,00 ₺ İncele
4 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 4 Ton Plastik Dikey Su Deposu 8.245,00 ₺ İncele
5 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 5 Ton Plastik Dikey Su Deposu 8.515,00 ₺ İncele
8 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 8 Ton Plastik Dikey Su Deposu 13.905,00 ₺ İncele
10 Ton Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 10 Ton Plastik Dikey Su Deposu 16.350,00 ₺ İncele
15 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 15 Ton Plastik Dikey Su Deposu 25.720,00 ₺ İncele
20 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 20 Ton Plastik Dikey Su Deposu 33.670,00 ₺ İncele
25 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 25 Ton Plastik Dikey Su Deposu 40.960,00 ₺ İncele

Plastik dikey su deposu hem ülkemizde hemde dünya genelinde kullanımı artan depolar arasındadır. Plastik dik su deposu genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda ise belirli bir amaç doğrultusunda depolanan sıvıların muhafaza edilmesi, gerekiyorsa sevk edilmesi ve ihtiyaç anında depolanan sıvının tahliye vanası aracılığıyla kullanılmasını sağlayan araçlardır. 

Plastik dikey su deposu içerisinde hemen hemen her içeriğin depolaması yapılabilmektedir.. Bu açıdan bakacak olursak su deposu üretiminde 1986 yılından beri süregelen tecrübemiz ile üstün üretim sistemleri birleşmektedir. Böylece çoğu plastik dik su deposu ürünlerimiz oldukça kalitelidir. Dikey plastik su deposu çeşitlerinin sağlam ve uzun ömürlü olmasına en büyük etki eden husus ise üretim yaparken kullanmış olduğumuz kaliteli hammadde seçimidir. Bütün depolarda olduğu gibi kaliteli hammadde seçimi dikey plastik su deposu içinde çok önemlidir. Bu hususda zararlı ışın yalıtımı olan hammadde kullanmanın dikey plastik su deposu üretiminde birçok yararı olduğu bilinmektedir. Ayrıca hammadde seçiminin dikey plastik su deposu sağlamlığına da etkisi vardır. 

Dikey tasarımı sayesinde bahçenizde yağmur suyu hasadı sistemleri kurmak için oldukça uygun bir depodur. Yağmur suyu toplama sistemleri için yine alan yeterliliği önemlidir. Çok yer kaplamaması adına bu depolar oldukça uygun özelliklerdedir. Ayrıca bu depolar dik bir tasarıma sahip olduğu için eğer yan yatırılırsa girişi küçük olan mekanlara da oldukça kolay bir şekilde sığabilmektedir. 

Plastik Dikey Su Deposu Fiyatları

Bizler piyasadaki en eski ve en tecrübeli üretici olarak en kaliteli ve en ucuz plastik dikey su deposu çeşitlerini üretmeden önce, AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yürüttük. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları sonucunda dizayn ettiğimiz en doğru tasarımlar ile her ihtiyaca uyum sağlayabilen depo modelleri elde ettik. Plastik su deposu fiyatları depo kategorisi içerisinde en uygun fiyat etiketine sahip depolardır. Fiyatları yanı sıra bu depolar, kaliteli hammadde kullanımının vermiş olduğu sağlamlık ile çoğu kullanıcının gözdesi olmayı başarmıştır.

Bir deponun üretimi yoğun işçilik, emek ve tecrübeye dayanır. Yaptığımız AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile en iyi depoyu üretmeyi amaçlamaktayız. ÜR-GE çalışmaları kapsamında en doğru depo tasarımlar ve en ergonomik kullanım yöntemleri analiz edilmiştir. Öte yandan bütün depoların sağlamlık testleri yapılmıştır. Bütün bu çalışmaların sonucunda ürettiğimiz en kaliteli dikey tasarımlı depoları ekonomik olarak kullanıcılarını zorlamayacak fiyatlar ile satışa sunmaktayız. 

Her ihtiyaca uygun olarak üretilen plastik dik su deposu fiyatları ile kullanıcılarını şaşırtmaya devam etmektedir. Plastik hammadde ile üretilen depolar sadece en uygun fiyat etiketine sahip olmasıyla değil, her alanda kullanılabilmesiyle de ün kazanmıştır. Çünkü plastik hammadde ile üretilen modeller içerisinde pek çok içerik depolanabilmektedir. Gıda depolama maliyetlerini incelediğimizde ise yine bu depoların fiyatları daha ekonomik kalmaktadır. Bu depoların içerisinde depolanabilecek başlıca gıda maddeleri; su, meyve suyu, turşu, zeytin salamurası, , süt, şarap, sıvı yağlar, glikoz, tarım ilacı gibi gıda ürünleridir. Bunların yanı sıra temizleyici kimyasal maddeler de depolanabilmektedir.

Plastik Dikey Su Deposu Özellikleri

Her ihtiyaca uygun olarak üretilen plastik dikey su deposu özellikleri bakımından pek çok avantaj ve özelliğe sahiptir. Plastik dikey su deposu özellikleri arasında en çok dikkat çeken özelliği fiyatlarıdır. Fiyatlarının yanı sıra dik tasarımı sayesinde alan avantajı vardır. Tasarımı sayesinde yan yana istiflendiğinde çok fazla yer kaplamaz. 

Plastik su deposu fiyatları avantajları sayesinde pek çok sektör tarafından kullanılmaktadır. Plastik dikey su deposu modelleri, dikey bir yapıda olduğu için üretim endüstrisindeki markalar tarafından üretim bantlarında veya yan yana istiflenerek kullanılmaktadır. En kaliteli plastik dikey su deposu çeşitlerini üretmek için daima iş başındayız. Öte yandan önemli husus ise halk arasında plastik diye bilinen hammadde aslında polietilendir. Bu hammaddenin en önemli özelliklerinden birisi de uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. 

Bu sayede plastik dik su deposu gıda üretim alanlarında da oldukça fazla kullanılmaktadır. Sizlerde gönül rahatlığı ile gıda depolamak için kullanabilirsiniz. Hem uygun plastik dik su deposu fiyatları ile hemde gıdaya en uygun hammadde olması ile kimya dilinde LLDPE, ingilizce açılımı Linear Low Density Polyethylene olarak kullanmaktadır. Kelimenin tam türkçe karşılığı ise lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Bu doğrultuda baktığımızda uygun plastik dik su deposu fiyatları ile satın alıp içerisinde gıda depolayabilirsiniz. Üretim endüstrisindeki pek çok sektörde, gıdaların depolanması hususunda kullanılan depolardır. Plastik dik su deposu çeşitleri dikey yapıları sayesinde yanyana kolayca istiflenebilir ve  konumlandırılacak olan alanın maksimum verimlilikte kullanılmasını sağlar. 

Plastik dikey su deposu hammaddesi olan lineer düşük yoğunluklu polietilen hakkında bilinmesi gereken bir başka özellik hammaddenin UV yalıtım özelliğidir. Bu sayede plastik dikey su deposu üretilirken kullanılan hammadde sayesinde, depolarda UV yalıtımlı üretilmiş olur. Bu doğrultuda baktığımızda plastik dikey su deposu içerisine güneş ışığı girmez. Böylece depo içerisinde yosun ve türevi olan mantarların oluşamaz. Bunların yanı sıra plastik su deposu fiyatları da uygundur ve güneş ışığından etkilenmediği için daha uzun ömürlü olur. Böylece kullanıcısına daha uzun kullanım süresi sunar. 

Plastik Dikey Su Deposu Modelleri

Her ihtiyaca çözüm olabilen plastik dikey su deposu modelleri pek çok ölçü kapsamında üretilebilir. Ölçülerine baktığımızda en küçük ebata sahip dikey tasarımlı model 50 litredir. Bu modelin ağırlığı 4 kg, yüksekliği 54 cm, genişlik çapı 37 santimetre, kapak 12 cm çapında, malzeme kalınlığı 4 milimetredir. Çalışma ısı oranı -5 den +50 dereceye kadar çıkabilmektedir. Plastik dikey su deposu modelleri arasında üretmiş olduğumuz en büyük ebata dikey tasarımlı deponun ölçüleri 25.000 litredir. Bu deponun ağırlığı 500 kg, yüksekliği 355 cm, genişlik çapı 310 santimetre, kapak çapı 44 cm, malzeme kalınlığı ise 12 milimetredir. Bunun yanı sıra plastik yatay su deposu modelimiz de bulunmaktadır. Genellikle tır, karavan ve yatlar gibi seyyar araçlarda kullanılmaktadır. Bu hususta yatay tasarımlı depolar konumlandırılacağı alandan tasarruf etme konusunda oldukça etkilidir. Ebat aralığı ise en küçük 200 litre kapasiteden başlayarak, 5 ton kapasiteye kadar büyüyebilmektedir.

Dikey tasarıma sahip depo modelleri kimyasal madde veya kimyasal karışımların depolanmasına da uygundur. Keza petrol, benzin, deterjan, gliserin, çikolata, zeytinyağı gibi maddelerin depolanmasında ve üretim döngüsünde önemli rolleri bulunmaktadır. Genel kullanım olarak su veya deterjan gibi temizlik malzemeleri depolanırken, turşu ve bazı gıdaların salamurası amaçlarıyla da kullanılmaktadır. Salamura ve turşu gibi gıdaların içeriği asidik özelliğe sahip olduğundan bu duruma uygun depolar bulunmaktadır. 

En Kullanışlı Özel Plastik Dikey Su Deposu

Dikey tasarıma sahip bu depolar pek çok ihtiyacı karşılayabilmektedir. Sahip olduğumuz üretim sistemleri ile birçok kalite standardına uygun üretim yapılmaktadır. Böylece daima depo üretiminde bir adım önde olmaktayız. Dik tasarıma sahip depolar gerek fiyatıyla gerekse hacim çeşitliliği gibi özelliklerinden dolayı kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. 

Dış çevre ve mevsim koşullarına, ayrıyetten kullanım alanı ve şartlarına bağlı olarak depo dayanıklılığı değişmektedir. Depolar ihtiyaçlar özelinde farklı şekillerde kullanılabilir. 25 ton gibi yüksek kapasitelerde depolama imkanı sunan bu depolar büyük tonajlı depolama çözümleri sağlamaktadır. Büyük hacimlerdeki depoları satın alırken giriş çıkış yuvaları ve kapak boyutu gibi teknik özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Çünkü bu tarz alanlar depo hacmine doğru orantılı olarak büyümektedir.

Hangi Plastik Dikey Su Deposu Sizler İçin Uygun

Bu depolar depolama ihtiyacı duyduğumuz her yerde kullanılabilmektedir. En uygun depoyu bulmak daima sorun yaratabilmektedir. Keza bu depoları evlerimizde şahsi depolama amaçları için de kullanabiliriz, üretim endüstrisinde üretim yapan büyük markaların çeşitli kimyasalları ve gıdaları depolamak amacıyla kullanıldığı bilinmektedir. Sizlere en uygun dikey tasarımlı depo, depo içerisinde depolamak istediğiniz içeriğe ve ihtiyacınız bulunan depo hacmine göre değişmektedir. En doğru bilgiyi almak ve size en uygun depoyu hızlı bir şekilde bulmak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Bu depoların en önemli özelliği renk çeşitliliğidir. Orjinal olarak mavi ve beyaz renk seçenekleri mevcut olsada istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Bu depolardan satın almak veya kafanıza takılan herhangi bir sorun için uzman müşteri temsilcilerimizi arayarak her zaman bilgi alabilirsiniz.

Loading...