Plastik Dikey Su Deposu

0 adet ürün listelendi.
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 450,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 600,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 835,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.090,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.430,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.430,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.965,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 2.775,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 2.775,00 ₺ İncele
1.5 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 1.5 Ton Plastik Dikey Su Deposu 3.205,00 ₺ İncele
2 Ton Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 2 Ton Plastik Dikey Su Deposu 4.120,00 ₺ İncele
3 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 3 Ton Plastik Dikey Su Deposu 5.870,00 ₺ İncele
4 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 4 Ton Plastik Dikey Su Deposu 7.770,00 ₺ İncele
5 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 5 Ton Plastik Dikey Su Deposu 8.025,00 ₺ İncele
8 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 8 Ton Plastik Dikey Su Deposu 13.100,00 ₺ İncele
10 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 10 Ton Plastik Dikey Su Deposu 15.405,00 ₺ İncele
15 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 15 Ton Plastik Dikey Su Deposu 24.240,00 ₺ İncele
20 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 20 Ton Plastik Dikey Su Deposu 31.730,00 ₺ İncele
25 Ton Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 25 Ton Plastik Dikey Su Deposu 38.600,00 ₺ İncele

En dayanıklı su deposu modelleri burada!

Karmod su deposu 35 yıldır öncü ve yenilikçi yapısıyla su deposu sektöründe fark yaratmak için kurulmuştur. Firmamız; dayanıklı, uzun ömürlü, kaliteli ve estetik yapıdaki plastik dikey su deposu modelleri ile insan sağlığını her zaman ön planda tutmuştur.

Yer avantajı sağlaması haricinde yüksek kaliteli hammadde ile üretilen plastik dikey su deposu ürünlerimiz en çok tercih edilen modellerimizdendir. Ev içi kullanımlar için ideal ölçülerden oluşan küçük kapasiteli su depolarından, yüksek tonajlı sanayi tipi polietilen dikey depolara kadar farklı modellerde üretimlerimiz yapılmaktadır. Satın almadan önce ihtiyacınız olan kapasiteyi ve yaşam alanınızda su deposunu yerleştireceğiniz alanı göz önünde bulundurarak depolarımızı seçmenizi tavsiye etmekteyiz. En ucuz su deposu fiyatları için doğru adrestesiniz…

Sıkça Sorulan Sorular

Plastik dikey su deposu ebatları nelerdir?

50 litreden 25.000 litre (25 ton) kapasiteye kadar 18 farklı ebatta plastik dikey su deposu üretimi yapmaktayız. Standart olarak üretilen ve tek parça monoblok gövdeden oluşan su depolarımız müşteri ihtiyaçları için farklı kapasitelerde ve ebatlarda üretim imkanına sahiptir. Kaliteli işçilik ve tecrübe gerektiren özel su deposu üretimlerinde müşteriye özel depo kalıp tasarımları yapılmaktadır.

Dikey su depoları nerede ve nasıl kullanılır?

Dikey su deposu modellerimiz ev içi, bahçe, çatı katı, toprak altı ve toprak üstü her alanda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Fabrika ortamında üretimi sağlanan ve manşon bağlantıları yapılıp son haline getirilen depolarımız; birleştirme, kurulum vb. işlemlere gerek kalmadan hızlıca su tesisatına bağlantısı yapılarak kullanılabilmektedir.

Sadece su depolama işlemi için mi kullanılır?

Depolarımız Avrupa standartlarında 1. kalite hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede çeşitli işlemlere ve güçlendirmelere tabi tutularak farklı sıvı türlerinin stoklanması sağlanmaktadır. Kimyevi atıktan asit türevi sıvı materyallerin depolanmasına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Satın alma işleminden önce satış danışmanlarımız ile görüşmeniz sizleri en doğru sonuca ulaştıracaktır.

Polietilen dikey su deposu su deposunun kurulacağı alan nasıl olmalıdır?

Dikey tasarımdaki tanklar, çok az yer kaplar. Bu yüzden genişlik anlamında çok fazla bir yer ayırmanıza gerek yok. Fakat konumlandırılacak alanın yükseklik bakımından yüksek olması gerekmektedir. En yüksek dikey deponun yüksekliği 355 santimetre iken en küçük dikey depo yüksekliği 54 santimetredir. Bu hususta yüksek mekanlara konumlandırmak önemlidir. 

Polietilen dikey su deposu su depomu ne kadar sürede temizlettirmeliyim?

Her depolama ürününü belirli periyotlar ile temizlettirmeniz önerilmektedir. Fakat bu tanklar içerisinde genellikle gıda depolaması yapılmaktadır. Gıdaların zamanla çürüyebilen bir yapısı olduğu için deponuzdaki içeriğin her tahliyesinden sonra temizlenmesi önerilmektedir. Aksi halde depo dibinde kalan tortular çürümeye başlar ve depolanan içeriğe zarar verebilir. Ayrıca temizliği düzenli olarak yapılan tankların içerisinde kötü koku oluşumu olmadığı gözlemlenmiştir.

Polietilen dikey su deposu su deposu nasıl temizlenir?

Bu tankların iç ve dış yüzeyi pürüzsüzdür. Su ve bir fırça ile çok kolay bir biçimde temizleyip, kir ve tortulardan arındırabilirsiniz. Kokulu temizleyiciler ve içeriğe zararı olabilecek temizleyicilerin kullanılmaması önerilir. Belirli bir seviyede tazyikli su da temizlik esnasında kullanılabilir.

Polietilen dikey su deposu su deposu tamiri nasıl yapılır?

Bütün depolama tanklarının tamiri üretim tesislerimizde yapılabilmektedir. Kullanıma bağlı olarak veya dış etkenler dolayısı ile delinen, düşme sonucunda çatlayan depolar, yine polietilen kullanılarak tamiri yapılır. 

Eve polietilen dikey su deposu su deposu nasıl bağlanır?

Bu durum deponun kullanım alanına göre değişkenlik göstermektedir. Depodaki içeriğin evin içerisine girmesi isteniyorsa, evin su tesisatına bağlanarak girişi sağlanabilir veya manşon kısmına bağlanarak eve direkt olarak bir tesisat ile aktarım yapabilirsiniz. Eğer ki evden çıkması istenen bir içerikse, örneğin bir foseptik deposu ise, evin gider borusunu, depoyu toprağa gömmeden önce depoya bağlanması gerekmektedir.

Hangi polietilen dikey su deposu su deposu tercih edilmeli?

Bu durum sizlerin ihtiyaç duyduğu depo hacmine göre değişkenlik göstermektedir. Dikey tasarımlı depolar yan yana istiflenebilir fakat yükseklik bazında bir alan ayırmanız gerekmektedir. Ebat çeşitliliği ise 50 litreden başlar ve 25.000 litreye kadar büyür. En iyi seçimi en hızlı şekilde yapmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Polietilen dikey su deposu su deposu içerisinde gıda depolanabilir mi?

Bütün polietilen tanklar gıda depolaması hususunda en iyi seçenektir. Çünkü polietilen hammaddesinin uluslararası seviyede kabul görmüş, gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Ayrıca gıdaya uygunluğunun tam olması açısından kapağıda polietilen kapak ve manşon kısmında pirinç manşon kullanılmıştır. 

Bana uygun polietilen dikey su deposu su deposunu nasıl bulabilirim?

Sizler için en uygun dikey depoyu bulmak, ihtiyaç duyduğunuz depo hacmine ve içerisinde dopalamak istediğiniz içeriğe göre değişkenlik göstermektedir. Size en uygun depoyu en hızlı biçimde bulmak isterseniz, müşteri temsilcilerimize bağlanıp, ihtiyaç duyduğunuz depo hacmini ve depolamak istediğiniz içeriği söyleyerek bulabilirsiniz.

Polietilen dikey su deposu su deposu yalıtımı nasıl yapılır?

Bütün depolama ürünlerimizin hammaddeleri UV stabilizasyonludur. Bu açıdan baktığımızda dikey tanklarda içerisine zararlı ultraviyole ışınları almazlar. Böylece depo içerisinde yosun oluşumu görülmez. Ayrıca bu tankların, istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilir. Bu tanklar, orjinal renginden farklı bir renkte olunca daha yalıtkan hale gelirler.

Polietilen dikey su deposu su deposu hangi malzemeden yapılır?

Bu tanklar, lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilirler. Üretim şekli ise monoblok yani tek parça halinde üretimdir. Böylece bu tankların yüzeyi pürüzsüz olmakla birlikte ek veya perçin olmadığı için dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 
Loading...