Plastik Dikey Su Deposu

0 adet ürün listelendi.

En dayanıklı su deposu modelleri burada!

Karmod su deposu 35 yıldır öncü ve yenilikçi yapısıyla su deposu sektöründe fark yaratmak için kurulmuştur. Firmamız; dayanıklı, uzun ömürlü, kaliteli ve estetik yapıdaki plastik dikey su deposu modelleri ile insan sağlığını her zaman ön planda tutmuştur.

Yer avantajı sağlaması haricinde yüksek kaliteli hammadde ile üretilen plastik dikey su deposu ürünlerimiz en çok tercih edilen modellerimizdendir. Ev içi kullanımlar için ideal ölçülerden oluşan küçük kapasiteli su depolarından, yüksek tonajlı sanayi tipi polietilen dikey depolara kadar farklı modellerde üretimlerimiz yapılmaktadır. Satın almadan önce ihtiyacınız olan kapasiteyi ve yaşam alanınızda su deposunu yerleştireceğiniz alanı göz önünde bulundurarak depolarımızı seçmenizi tavsiye etmekteyiz. En ucuz su deposu fiyatları için doğru adrestesiniz…

Plastik dikey su deposu ebatları nelerdir?

50 litreden 25.000 litre (25 ton) kapasiteye kadar 18 farklı ebatta plastik dikey su deposu üretimi yapmaktayız. Standart olarak üretilen ve tek parça monoblok gövdeden oluşan su depolarımız müşteri ihtiyaçları için farklı kapasitelerde ve ebatlarda üretim imkanına sahiptir. Kaliteli işçilik ve tecrübe gerektiren özel su deposu üretimlerinde müşteriye özel depo kalıp tasarımları yapılmaktadır.

Dikey su depoları nerede ve nasıl kullanılır?

Dikey su deposu modellerimiz ev içi, bahçe, çatı katı, toprak altı ve toprak üstü her alanda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Fabrika ortamında üretimi sağlanan ve manşon bağlantıları yapılıp son haline getirilen depolarımız; birleştirme, kurulum vb. işlemlere gerek kalmadan hızlıca su tesisatına bağlantısı yapılarak kullanılabilmektedir.

Sadece su depolama işlemi için mi kullanılır?

Depolarımız Avrupa standartlarında 1. kalite hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede çeşitli işlemlere ve güçlendirmelere tabi tutularak farklı sıvı türlerinin stoklanması sağlanmaktadır. Kimyevi atıktan asit türevi sıvı materyallerin depolanmasına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Satın alma işleminden önce satış danışmanlarımız ile görüşmeniz sizleri en doğru sonuca ulaştıracaktır.

 
Loading...