Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 180 kg
  • Genişlik / Çap 245 cm
  • Yükseklik 240 cm
  • Kalınlık 10 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 10.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

10 Ton Plastik Dikey Su Deposu

Bu depolar günümüzde çevremizde gördüğümüz hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Kullanıcısına ise pek çok avantajı bulunmaktadır. Öyle ki sanayilerde nakliyesi kolay olduğu için hammadde taşımacılığında kullanılmaktadır. Çünkü bu depoların çevresine nakliyesini kolaylaştırmak için aparatlar takılabilmektedir. Ev kullanımı kapsamında ise, dikey tasarımından dolayı yan yana istiflemesi kolaydır ve fazla yer kaplamadığı için çokça tercih sebebidir.

Son teknoloji üretim tesislerimizde asla geri hurdadan geri dönüştürülmüş hammadde veya depoya zarar veren renklendirici kullanılmamaktadır. Kaliteli hammadde ile üretilen bu depolar daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı olmaktadır. Bu sayede tüm ürünlerimize kalitelidir ve imalat hatalarına karşı iki yıl firmamız garantisi altındadır. Ayrıca halıhazırda kullandığınız depoların kullanımdan dolayı yıpranmış veya hasar görmüş depolarınızın da üretim tesislerimizde tamiri yapılabilmektedir.

10 Ton Plastik Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

Bu depolar, polietilen hammadde yani halk dilindeki adı ile plastik kullanılarak üretilmektedir. Bu depoların kimya dilindeki adı ise lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Bu hammadde kullanılarak üretilen depoların kullanıcısına sunduğu pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu kapsamda, polietilenin iki önemli özelliği bulunmaktadır.

Bu önemli özelliklerinden ilki, polietilenin uluslararası seviyede kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Gıdaya uygunluk demekte, bu hammadde kullanılarak üretilen tankların içerisinde gönül rahatlığı ile gıda ve içilebilir sıvıları depolayabilirsiniz. 

Bu hammaddenin bir önemli özelliği yüksek ultraviyole dayanıklılığının olmasıdır. Bu sayede bu tankların içerisine Güneş ışınları girmez. Böylece tankların içerisinde yosun,mantar ve türevi parazitler oluşamaz ve gıda depolaması için daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur.

10 Ton Plastik Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

Bu tanklar, hemen hemen her ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Bu doğrultuda baktığımız zaman, polietilen kullanılarak üretilen depolar, monoblok şekilde üretilmektedir. Bir başka deyişle tek parça halinde üretilmektedir. Tek parça üretildiği için de bu depolar, eksiz ve perçinsiz olduğu için sızdırma yapmazlar. Bu sayede daha dayanıklı ve dış yüzeyi de pürüzsüz olmaktadır. Bu şekilde üretilen depoların temizliği oldukça kolaydır. Bu tankların temizliğini düzenli bir şekilde yaparsanız, içerisinde kötü koku oluşumu ve kir görülmez.

Bu depoların teknik detaylarına bakacak olursak; ağırlığının 180 kilogram, yüksekliğinin 240 santimetre, malzeme kalınlığının ise 10 milimetre olduğunu görmekteyiz. Manşon kısmında ise gıdaya uygunluğu tam olması açısından pirinç manşon kullanılmıştır. Boyutu da 1 inçtir. Çalışma sıcaklığı oranları ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır. Ayrıca kapak kısmı da yine gıdaya uygunluğu açısından polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak bu depolar üretim standardı gereği mavi ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile üretilirler. Fakat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu renklerin dışında herhangi bir renkte üretim yapılabilmektedir. Bu tanklar ile ilgili aklınıza takılan diğer sorular için uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Su Deposu
10 Ton Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 500,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 665,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 930,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.210,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.590,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.590,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 2.185,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 3.085,00 ₺ İncele
Loading...