Konya su deposu

Hijyenik ve uzun ömürlü su depolarına sahip olabilirsiniz. Konya su deposu olarak yüksek kalitede içme suyu depoları üretmekteyiz. Başlıca plastik, polyester ve paslanmaz su depoları olarak farklı ihtiyaçlarınız için çözüm sunuyoruz. İhtiyacınız olan dayanıklı ve uygun fiyatlı su depolarına kavuşmanıza olan sağlayan yeni nesil su deposu modellerimiz, Karmod Kompozit farkıyla çok daha kaliteli ve güvenilir olarak sizlere sunulmaktadır. Konya ilimizin iklim şartlarına uygun olarak ar-ge departmanındaki mühendislerimiz tarafından özel olarak depolarımız için hemen satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda destek alarak aradığınız su deposuna kavuşabilirsiniz.

İç Anadolu bölgesinde yer alan coğrafi olarak Türkiye’nin en büyük ili olan güzel şehrimiz Konya’nın yoğun su deposu talebini hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Teknolojik tesislerimizde hızlı üretim imkanı ve avantajlı nakliye fiyatlarıyla her zaman en iyiye ulaşmak için çalışıyoruz. Kalitemiz ve bilgimiz ile Konya su deposu sektöründe farkımızı her zaman ön plana çıkarıyoruz. Her türlü hava şartına dayanan yeni nesil su depolarımız ile sıcak ve soğuk fark etmeksizin depolarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

Konya su deposu satışı

Konya’da yağmur suyu hasadının önemi!

Konya coğrafi konumu ve ovalık bir alan olması nedeniyle sene boyunca az yağış alan bir bölgemizdir. Üzerindeki ovalar ve yağışın az olması nedeniyle tarım ihtiyacından dolayı su ihtiyacı her geçen yıl daha fazla artmaktadır. Ülkemizin su kaynaklarının tüketimini engellemek ve doğal suların kullanımını arttırmak için yağmur suyu hasadının önemi Konya ilimizde daha önemli hale gelmektedir. Yağışların toplanıp ovaların ve tarım arazilerinin verimli olarak sulanması ile tarım hasadının kalitesini arttırabilir ve su kullanımlarınızda maddi olarak tasarruf sağlayabilirsiniz.

Konya’da su deposu denilince aklan gelen firma “KARMOD PLASTİK”

Konya’da tarım araziniz varsa ve kullanım suyu ihtiyacınız oluştuysa, 1986’dan beri tüm Türkiye’nin su deposu tedarikçisi olan Karmod Plastik her zaman yanınızdadır. Kullanım suyu depoları, içme suyu depoları, kimyasal sıvı depoları, yağmur suyu depoları ve sayamayacağımız kadar farklı sıvı türlerine uygun olarak üretilen depolarımız ile hizmet veriyoruz. Konya plastik su deposu ile içme suyu ihtiyaçlarınızı hijyenik olarak karşılayabileceğiniz gibi Konya polyester su deposu ürünlerimiz ile yüksek tonajlarda sulama suyu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tek depoda 100 ton kapasiteye kadar depolama imkanı sunan su depolarımız seri bağlantı ile istediğiniz tonajlarda kullanıma uygun hale getirilebilmektedir. Alanında uzman ve güler yüzlü ekibimizi arayarak su depolarımız hakkında bilgi alabilirsiniz ve doğru yönlendirme ile ihtiyacınız olan su deposuna hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.Konya’da su deposu ihtiyacı her geçen gün daha fazla artıyor!

Üretim aşamasına geçmeden önce müşterilerimiz istekleri en son aşamaya kadar dinlenmekte ve beklentileri göz önünde bulundurularak en doğru su deposunu tercih etmesi sağlanmaktadır. Amacımız her zaman müşterilerimizin depolarımızı işlevsel ve kolay kullanabilmesini sağlamaktır. Bu yönde çalışmalarımıza devam ederek Konya su depolama çözümleri ile her zaman ihtiyacı karşılamaya çalışmaktayız. Konya gibi karasal iklime sahip olan ve az yağış alan Cihanbeyli, Emirgazi, Selçuklu, Ereğli, Karatay, Ilgın ve Meram gibi ilçelerinde depolama ihtiyaçları sürekli artmaktadır. Yer altı sularının korunması ve doğal su kullanımlarının daha verimli hale getirilmesi için firmamız her zaman desteğini sunmaktadır. Yeni nesil su deposu teknolojimizi bizleri arayarak öğrenebilir, düşük fiyat avantajı ve nakliye fırsatları ile deponuzu hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Konya su depoları dayanıklı mı?

Su deposu denince akla gelen firmamız birçok farklı sıvı türünde depolama çözümü üretmektedir. Her sıvının kendi özgü mukavemet, aşındırma, basınç vb. farklı özellikleri bulunmaktadır. Her sıvı türüne göre özel olarak üretilen depolarımız Konya’nın sıcak ve soğuk havası göz önünde bulundurularak da üretilmektedir. Boyutları isteğe göre değişen depolarımız ekonomik, uzun kullanım ve dayanıklı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bizi farklı kılan; üretimlerimizi kazançtan çok müşteri memnuniyeti olarak görmemizdir. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyaya ihraç ettiğimiz depolar ülkemizin gurur ve övünç kaynağı olmasına katkı sağlamaktadır. Bu bilinçle depolarımızın her şarta uygun olarak üretilmesine ve her şartta dayanıklı olmasına özen göstermekteyiz. Siz barındıracağınız sıvıyı söyleyin, biz en doğru çözümü sizlere sunalım.

Su deposu seçerken sıklıkla yapılan yanlışlar nelerdir?

Su her zaman insanlığın ihtiyacı olmaya devam edecektir. Su deposu seçerken düşük maliyetli ürünler tercih edilmektedir. Ama unutulmamalıdır ki ürün fiyatı tek etken değildir. Su deposu seçerken deponun üretildiği ham madde ve üretim teknolojisinin kaliteli olması en önemli unsurdur.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...