Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 65 kg
  • Genişlik / Çap 145 cm
  • Yükseklik 197 cm
  • Kalınlık 7 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 3000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

3 Ton Plastik Dikey Su Deposu

3 tonluk su deposu günümüzde hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Keza hem bireysel hem de kurumsal alanda kullanılırlar. 3 tonluk su deposu fiyatı oldukça uygun olduğu için sanayilerde hammadde depolanması, yağmur toplama sistemlerinden tutunda, ev içi kullanıma kadar istenilen her şekilde kullanılabilmektedir.

3 Ton Plastik Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

3 tonluk su deposu modelimizi üretimi açısından ele alacak olursak, 3 tonluk su deposu polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polietilen halk arasında plastik olarak bilinir. Oldukça uygun olan 3 tonluk su deposu fiyatları ile lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Polietilenin hammadde olarak kullanılmasının sebebi, uluslararası düzeyde gıdaya uygunluğu bulunmaktadır.

Bu hammadde kullanılarak üretilen 3 tonluk su deposu fiyatları ile dikkat çekerken içerisinde gıda ve içilebilir sıvılar gönül rahatlığı ile depolanabilmektedir. Hammadde açısından bir başka bilgi ise bu depoların UV stabilizasyonlu olmasıdır. Dolayısı ile bu hammadde kullanılarak üretilmiş olan bu depoların içerisine ultraviyole ışınlar giremez. Bu sayede hem 3 tonluk su deposu fiyatı uygundur hem de  depo içerisinde herhangi bir şekilde yosun ve mantar oluşumu görülmez. Bu durumda gıdalarınız ve sıvılarınız için daha sağlıklı bir ortam oluşturur.

3 Ton Plastik Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

3 tonluk su deposu üretim aşamalarını anlatmaya devam edelim. Bu tanklar son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak monoblok şekilde yani tek parça biçimde üretilirler. Bu durum da 3 tonluk su deposu fiyatları önem arz ettiği gibi, üretim esnasında herhangi bir çatlak yaşanmadığı için sızdırma yapmaz. Monoblok üretilmesinin bir diğer faydası da kolay temizlenebilirlik sunmasıdır. Kapak boğazı ve kapak çapı sayesinde deponun içerisini kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca bu tankların temizliği düzenli yapılırsa içerisinde kötü koku veya kir oluşumu olmaz.

3 ton plastik dikey su deposunun teknik özelliklerine bakacak olursak; ağırlığı 65 kilogram, yüksekliği 197 santimetre, malzeme kalınlığı ise 7 milimetredir. Kapak çapı ise 44 santimetre olan bu modelin çalışma sıcaklığı en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 dereceye kadar yükselebilmektedir. 

Tesislerimizde kesinlikle geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılarak üretim yapılmamaktadır. Buna ek olarak bu 3 tonluk su deposu fiyatı uygundur ayrıca  üretim standardında mavi ve beyaz renkte üretilmektedir. Fakat dileyen müşterilerimiz için istenilen herhangi bir renk paletinde üretim yapılabilmektedir.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Su Deposu
3 Ton Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 400,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 535,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 740,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 970,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.275,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.275,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.750,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 2.470,00 ₺ İncele
Loading...