Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 400 kg
  • Genişlik / Çap 290 cm
  • Yükseklik 320 cm
  • Kalınlık 12 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 20.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

20 Ton Plastik Dikey Su Deposu

Bu tanklar, yaşadığımız bu günlerde uygun fiyatlarıyla ve kullanışlı olmasıyla oldukça dikkat çekmiştir. Genel kullanım amaçlarına baktığımızda bu depolar bir sıvının veya bir gıdanın depolanması, muhafazası ve ihtiyaç anında tahliye edilmesini sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz. Hem sanayilerde nakliyesi kolay olduğu için hem de ev kullanımı için çokça tercih edilmektedir.

Kullanıcısına 20 ton depo hacmi sunan bu depolar son teknoloji üretim tesislerimizde üretilmektedir. Buna ek olarak asla geri hurda veya düşük kaliteden geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılmaz. Bu sayede bu depolar daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır. Tüm depolarımıza güvendiğimiz için  imalat hatalarına karşı iki yıl garantimiz altındadır. 

20 Ton Plastik Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

Bu depolar çevremizde gördüğümüz hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Bu depolar  Polietilen halk arasında plastik olarak bilinir fakat kimya dilindeki adı lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Polietilen hammadde kullanılarak üretilen bu depoların iki mühim özelliği bulunmaktadır.

Bu hammaddenin önemli özelliklerinden birisi, uluslararası seviyede gıda örgütleri tarafından kabul gören gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’mızın yaptığı araştırmalar neticesinde de sağlığa bir zararı olmadığı bulunmuştur. Bu doğrultuda baktığımızda ise bu depoların içerisinde gönül rahatlığı ile gıda ve içilebilir sıvıları depolayabilirsiniz. 

Bu hammaddenin bir başka önemli özelliği ise UV stabilizasyonlu olmasıdır. Yüksek ultraviyole dayanıklılığı bulunan bu depolar içerisine Güneş ışınlarını almazlar. Bu sayede bu tankların içerisinde yosun ve türevi parazitler oluşamaz ve gıdalarınız için daha steril bir ortam oluşmuş olur.

20 Ton Plastik Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

Son teknoloji üretim sistemleri ile üretilen bu depolar monoblok şekilde üretilir. Daha basit bir dille anlatacak olursak tek parça şekilde üretilmektedir. Tek parça üretilen bu depolar ise herhangi bir ek veya perçin olmadan üretildiği için sızdırma yapmazlar. Bu durum, bu depoların temizliğini de  kolaylaştırmaktadır. Ayrıca boğaz tasarımı sayesinde tazyikli suyla kolayca temizleyebilirsiniz. Bu depoların temizliği düzenli olarak yapıldığı takdirde, içerisinde kötü koku oluşumu ve kir olmaz.

Bu depolar, aldığımız pek çok sertifika doğrultusunda, çevreye ve doğaya saygı duyacak biçimde üretilmektedir. Teknik detaylarına odaklanacak olursak, bu depoların ağırlığı 400 kilogram, yüksekliği 320 santimetre, genişliği 290 santimetre ve malzeme kalınlığı 12 milimetredir. 1 inç büyüklüğündeki manşon gıda depolanmasına da uygun olan pirinç malzeme ile imal edilmiş manyon kullanılmaktadır.Bu depoların çalışma sıcaklıkları ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasında çalışabilmektedir. 

Son olarak bu depolar üretim standartlarında iki farklı renk seçeneği ile üretilirler. Bu renkler mavi ve beyaz renklerdir. Fakat müşterilerimiz isterlerse eğer bu renklerin dışında herhangi bir renk ile üretim gerçekleştirilebilmektedir. Bu ve tüm ürünlerimiz için aklınıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp, bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Su Deposu
20 Ton Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 480,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 635,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 885,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.155,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 2.085,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
Loading...