Beyaz
Mavi

1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu

Günümüzde hemen hemen hayatımızın her yerinde kullanılmaktadır. Böylece her ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Bu tanklar ise aynı hacimdeki diğer modele göre daha uzun tasarlanmıştır. Tasarımı sayesinde kolay istiflenebilmektedir. Dolayısıyla bu özelliği kolay nakliye edilebilirlik sağlamıştır. 

Bu su tankı modelimizin hammaddesi polietilendir. Yani kimyadaki kısaltması LLDPE olan, lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Bu hammaddenin uluslararası bazda gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Ve modelin kapağına kadar bu hammadde kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca bu hammaddenin ultraviyole ışınlarına yüksek dayanıklılığı bulunmaktadır. Bu sayede bu hammadde kullanılarak üretilen bu su tankı modelimizin içerisine Güneş ışınları girmez. Böylece depo içerisinde yosun, mantar ve küf oluşmaz.

1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Özellikleri

Bu su tankı modelimizin kullanıcılarına faydalarını saymakla bitiremeyiz. Uygun fiyatlarının yanı sıra boru şeklinde olması daha az alan kaplamasını sağlamaktadır. Dar alanlarda istiflemek için oldukça uygundur. 

Üretimine odaklanacak olursak, bu depolar monoblok yani yekpare şekilde üretilirler. Bu şekilde üretildikleri için üzerlerinde herhangi bir ek veya perçin bulunmaz. Bu sayede bu depoların dayanıklılığı ekstra olarak artmış olur. Monoblok olarak üretildikleri için iç yüzeyi de pürüzsüz olur. Bu sayede temizliği kolaylaştırır. Temizlik esnasında içine rahat ulaşım sağlamak adına boğaz kısmı uygun tasarlanmıştır. Tazyikli su ile kolayca temizlenebilmektedir. Ayrıca temizliği düzenli yapılan tanklar içerisinde koku veya kir olmaz.

Bu su tankların teknik özelliklerine bakacak olursak; 30 kilogram ağırlığında,  253 santimetre uzunluğunda, kapak çapı ise 32 santimetredir. ¾ inç manşonu bulunmaktadır. Manşon paslanmaz, gıdaya uygun pirinçten ve EPDM conta ile birlikte üretilmektedir. Ayrıca monoblok halde üretildikleri için herhangi bir sızdırma yapmazlar.

Çalışma sıcaklığı açısından bakacak olursak, en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece sıcaklığa kadar çalışabilmektedirler. Daha fazla ısı yayan bir içerik depolamak isteyen markalar için paslanmaz tanklarımızı öneririz. Çünkü paslanmaz tanklar +80 dereceye kadar çalışabilmektedir. Üretimdeki renk seçenekleri mavi ve beyazdır. Her ne kadar renk seçenekleri mavi ve beyaz gibi görünse de istenilen herhangi bir renk paletinde üretilebilmektedir. Renk farklılığı depo içerisindeki sıvının veya gıdanın kategorize edilmesi için önemlidir. 

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Su Deposu
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 500,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 665,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 930,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.210,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.590,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.590,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 2.185,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 3.085,00 ₺ İncele
Loading...