Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 35 kg
  • Genişlik / Çap 112 cm
  • Yükseklik 159 cm
  • Kalınlık 6 mm
  • Manşon ¾ "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 1500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

1.5 Ton Plastik Dikey Su Deposu

Günümüzde hemen hemen her ihtiyaca uygun bir biçimde üretilmektedir. Her ihtiyaca uygun olarak üretildiği gibi fiyatları bakımından da oldukça uygundur. Dikey tasarımı sayesinde istiflendiği alanda çok yer kaplamaz. Üretim bantlarında kullanılmak için de oldukça uygundur.

Bu su tanklarını hammadde açısından inceleyecek olursak eğer; kimya dilindeki kısaltması LLDPE yani lineer düşük yoğunluklu polietilenden üretilmektedir. Polietilenin halk dilindeki adı plastiktir.  Polietilenin hammadde olarak kullanılmasının sebebi ise uluslararası düzeyde gıdaya uygunluğu bulunmasıdır. Ayrıca bu depoların üretiminde kullanılan polietilen, UV stabilizasyonludur. Dolayısıyla bu depoların içerisine ultraviyole ışınlar girmez. Bu sayede depo içerisinde yosun ve mantar oluşumu gözlenmez.

Bu su tankları monoblok, yani yekpare bir biçimde üretilirler. Bu sayede ekstra bir parça ile ek veya perçin yapılmaz. Bu sayede bu depolar daha dayanıklı olmaktadır. Monoblok şekilde üretildiği için de herhangi bir şekilde sızdırma yapmaz. Yine bu şekilde üretildiği için iç yüzeyi kaygan olur bu sayede temizliği de kolaylaştırmaktadır. Bu tankların boğaz tasarımı da daha rahat temizlenmesi için uygun çapta tasarlanmıştır. Ayrıca düzenli olarak temizlenen tankların içerisinde kötü koku ve kir olmaz.

1.5 Ton Plastik Dikey Su Deposu Avantajları

Bu su tanklarının kullanıcısına sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan belki de en önemlisi taşınabilir olması diyebiliriz. Dik yapısı sayesinde taşınacak alana yan yana istiflenebilmektedir. Bu hammadde taşımak isteyen markalar için oldukça çekici bir özelliktir.

Bir diğer önemli avantajı ise renk avantajıdır. Üretilen tanklar orjinalinde beyaz ve mavi renk seçenekleri ile üretilmektedir. Fakat istenilen herhangi bir renk paletinde bu depolar üretilebilmektedir. Tüm ürünlerimiz imalat hatalarına karşı garantimiz altında olduğundan, markalar bu tarz bir seçeneği rahatlıkla kullanabilirler. Ayrıca renk seçeneğinin fazla olması depo içerisindeki sıvı veya gıdanın daha rahat kategorize edilmesini sağlamaktadır. 

Bir diğer önemli avantajı ise kaliteli hammadde kullanımıdır. Üretilen hiç bir ürün üzerinde geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılmamıştır. Üretilen her ürünü 1986 yılından bugüne kadar olan tecrübemiz ve son teknoloji üretim sistemlerimiz ile üretmekteyiz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Su Deposu
1.5 Ton Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 480,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 635,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 885,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.155,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 2.085,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
Loading...