Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 21 kg
  • Genişlik / Çap 77 cm
  • Yükseklik 185 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 750 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

750 Litre Plastik Dikey Su Deposu

Günümüzde hayatımızın hemen hemen her yerinde kullanılmaktadır. Bireysel kullanım kapsamında evlerde kullanılırken, kurumsal kullanım kapsamında sanayilerde kullanılmaktadır. Genel olarak kullanım amacına baktığımız zaman, bir sıvının veya gıdanın depolanıp ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır.

750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

Bu tankların özelliklerine bakacak olursak; 21 kilogram ağırlığında, 185 santimetre yüksekliğinde, 5 milimetre malzeme kalınlığına sahiptir. Kapağı 32 santimetre olan bu modelin çalışma sıcaklığı, en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır. Daha sıcak içerik depolamak isterseniz, paslanmaz çelik sacdan üretilen depolarını inceleyebilirsiniz. 
Bu tanklar monoblok yani tek parça olarak üretimi yapılmaktadır. Bu durumda da depo içerisi kaygan olur ve kir tutmaz. Bu sayede temizliğini de kolayca yapabilirsiniz. Özel bakım ve temizlik gerektirmeyen bu depo modelimizin temizliği ve bakımları düzenli olarak yapıldığında koku yapmaz, kir ve yosun tutmaz.

Bunlara ek olarak ürünlerimiz, son teknoloji üretim sistemlerimiz sayesinde herhangi bir ek olmadan, perçin olmadan üretilmektedir. Ayrıca hammadde depolamak ve taşımak için kullanan markalar için de oldukça uygundur. Yanyana pek çok dikey depoyu istifleyebilirsiniz. 

750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

Bu tanklar polietilen hammaddeden üretilmektedir. Bu hammadde UV stabilizasyon özelliğine sahiptir. Bu hammadde kullanılarak üretilen depolarımız, depo içerisine Güneş ışığını geçirmez. Bunun sonucunda da bu depoların içerisinde yosun ve mantar gibi parazit oluşumları görülmez. Kötü koku ve depolanan gıdaların tatlarının bozulması gibi durumlar görülmez.

Ayrıca polietilenin hammadde olarak uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Bunun anlamı da bu depolar içerisinde içilebilir sıvı ve yenilebilir gıdalarınızı gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz. Gıdaya uygunluğu Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmıştır.

Ürünlerimize imalat hatalarına karşı garantimizi ve kullanımdan dolayı hasar gören depoların onarım ve bakım işlemleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak bu model depolarımız beyaz ve mavi renkte üretimini sağlamaktayız. Fakat istediğiniz herhangi bir farklı renkte üretim yaptırmak için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Su Deposu
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 480,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 635,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 885,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.155,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
Loading...