Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 15 kg
  • Genişlik / Çap 77 cm
  • Yükseklik 126 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

500 Litre Plastik Dikey Su Deposu

Su depoları günümüzde aklımıza gelen hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Genel kullanım amacı doğrultusunda bir sıvının veya gıdanın depolanıp, ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. 

500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

500 litre plastik dikey su deposu polietilen hammaddeden üretilmektedir. Kimya bilimindeki kısaltması LLDPE’dir. Türçke açılımı da lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Bu hammadde UV stabilizanlıdır. Yüksek UV (ultraviyole ışın) dayanıklılığı vardır. Ayrıca polietilen hammaddesi uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Son teknolojiye sahip modern tesislerimizde üretim gıdaya uygun UV stabilizanlı lineer polietilen ile gerçekleştirilmektedir. Böyle bu depoların içerisinde içilebilir sıvılarınızı ve gıdaları depolama imkanı sağlamaktadır.

500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

Ayrıca bu depolar monoblok yani tek parça şekilde üretilirler. Bu durum dış darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca tek parçadan üretilmesi temizliğini de kolaylaştırmaktadır. Tazyikli su ile kolayca temizleyebilirsiniz. Temizliği ve bakımları düzenli olarak yapılırsa,  500 litre plastik dikey su deposu koku yapmaz, kir ve yosun tutmaz.

500 litre plastik dikey su deposu modeli birden fazla deponun arasında bağlantı kurulabilir. İstediğiniz kadar depoyu bir arada kullanmanız mümkündür. Bu depo içerisinde pek çok hammadde taşınmaktadır. Bu sayede bu depolar kolay nakliye avantajına sahiptir. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı garantimiz altındadır. Kullanımdan dolayı hasar gören depolarınızın onarım ve bakım işlemleri firmamız tarafından yapılabilmektedir.

500 litre plastik dikey su deposu özelliklerine bakacak olursak; ağırlığı 15 kilogram, yüksekliği 126 santimetre, malzeme kalınlığı ise 5 milimetredir. Kapak 32 santimetredir. Ayrıca bütün plastik ürünlerde çalışma ısısı en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır.  Ayrıca bu modelde ½ inç manşon bulunmaktadır.  Buna ek olarak bu modele istenen bütün musluk modelleri takılmaktadır. 

Beyaz, mavi ve çift renk (içi mavi - dışı beyaz) olmak üzere farklı renk seçeneklerinde üretim sağlamaktayız. İstediğiniz farklı renklerde üretim yaptırmak için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Farklı renklerdeki su depoları içeriğindeki sıvıları veya gıdaları kategorize etmenize imkan tanımaktadır. 

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Su Deposu
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 50 Litre Plastik Dikey Su Deposu 480,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 635,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 885,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.155,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.520,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 2.085,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
Loading...