Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 4 kg
  • Genişlik / Çap 37 cm
  • Yükseklik 54 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 12 cm
  • Kapasite 50 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

50 litre dikey su deposu | 50 litre plastik su deposu | 50 litre polietilen su deposu

Karmod Su Deposu, Avrupa standartlarında 1. kalite polietilen hammadde kullanarak 50 litre dikey su deposu üretimlerini yapmaktadır. 50 litre plastik su deposu ürünlerimiz standart olarak beyaz ve mavi renk olarak üretilmektedir. İsteğinize uygun olarak farklı renklerde ve farklı manşon tipleri kullanılarak da plastik su depolarımız üretilmektedir.

Plastik su deposu ya da diğer ismiyle polietilen su deposu üretimlerimiz dikey, yatay veya prizmatik modellerde yapılmaktadır. Fabrikamızda rotasyon kalıp teknolojisi ile üretilen bütün plastik depolarımız güneşe, ısıya, sürtünmeye ve darbelere karşı dayanıklı yapıdadır. Sızdırmaz yapısı ile güvenli kullanım sunmaktadır.

Neden 50 litre dikey su deposunu seçmeliyim?

Tek katmanlı veya iki katmanlı olarak depomuzu istediğiniz renklerde üretmekteyiz. Ucuz ve indirimli fiyatları, yüksek kaliteli hammaddesi, hızlı kurulum ve kullanım avantajı, uzun ömürlü yapısı, dayanıklı gövdesi ile Karmod Su Deposu ürünleri fark yaratmaktadır. Aşağıdan 50 litre dikey plastik su deposu ürünümüzü detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

- Ev içi kullanımlarda alandan tasarruf edebilirsiniz.
- Taşıması ve kullanımı kolaydır.
- Kullanım alanına uygun olarak farklı renk seçeneklerinde üretilmektedir.
- Piknik veya uzun seyahatler sırasında yanınızda yüksek miktarda su taşıyabilirsiniz.
- Küçük ebatlı yapısı sayesinde özel olarak üretilen makineler içerisinde su deposu olarak kullanılabilir.
- Araç içinde benzin, mazot vb. ürünlerin depo içerisinde taşınabilmesi için yedek yakıt depolama bidonu olarak kullanılabilir.

SU DEPOSU MODELLERİMİZ

Su depolama ihtiyaçlarınız haricinde farklı sıvı depolama işlemleriniz için 100 ton (100.000 litre) kapasiteye kadar çözüm sunmaktayız. Kullanım alanına ve sıvı cinsine göre aşağıdaki ürün gruplarımızdaki ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İsmail Kaçmaz
4.0
20 Nis 2021
Hızlı teslimat ve ilgisinden dolayı Serkan Bey'e çok teşekkür ederim. Ürün ile ilgili ise son derece kaliteli bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
J
Jhon Doe
3.0
20 Nis 2021
Ac magna eu! Odio cubilia maecenas, pretium eos esse erat velit integer, veritatis numquam, magni aut, natus nibh, commodi conubia! Doloribus laoreet.
sample-6
3 KB
İncele
sample-2-2
3 KB
İncele
3.5
2 Değerlendirme
Plastik Dikey Su Deposu
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Loading...