Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 4 kg
  • Genişlik / Çap 37 cm
  • Yükseklik 54 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 12 cm
  • Kapasite 50 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

50 Litre Plastik Dikey Su Deposu

Kategorisinin en küçüğü olan 50 litre plastik dikey tasarımlı depo, hemen hemen bütün küçük depolama ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir depodur. Bu hususta küçük ölçeklere bölünüp, depolanması gereken sıvılarınız içinde en uygun depolardan birisidir.

50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

50 litre dik tasarımlı depo ebat olarak küçük olduğu için bir yerden bir yere çok kolay taşınabilme kolaylığı sunmaktadır. Genel olarak bütün plastik tankları içi boş bir durumdayken oldukça hafif olduklarından dolayı bir yerden başka bir yere taşınması kolay olmaktadır. Bu modelimizin boyutunu daha iyi anlamak isterseniz web sitemizde model ile ilgili bir video bulunmaktadır. O video modelimizin ebatları ile ilgili daha realistik bilgi verebilir.

50 litre tank modelimizin ağırlığı 4 kilogram iken, genişlik çapı 37 santimetre, yüksekliği 54 santimetre, malzeme kalınlığı 4 milimetre, kapak 12 santimetredir. Genel olarak plastik tankların çalışma sıcaklık aralığı, en soğuk ortamda en fazla -5 derece iken, en sıcak ortamda +50 derecedir. 

50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

Çalışma ortamı sıcaklığı depolanacak sıvı için önem arz etmektedir. Örnek verecek olursak bazı kimyasal maddeler veya kimyasal karışımlar kendi içerisinde bir sıcaklık veya gaz ortaya çıkarırlar. Kimyasal maddenin açığa çıkardığı ısı veya gaz seviyesi 50 derece sıcaklığın üzerine çıktığı zaman depoya zarar vermeye başlar. Böyle bir kimyasal madde depolamak istiyorsanız paslanmaz çelik depolarımızı inceleyebilirsiniz. Paslanmaz çelikten imal edilen depolarımız +80 derece sıcaklığa kadar çalışabilirler. 

Bir diğer önemli husus ise bu modelimizin hammadde kalitesidir. Bu modelimiz lineer düşük yoğunluklu polietilenden üretilmektedir. Bu hammaddenin uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Yani bu da demek oluyor ki, bu tankların içerisinde gönül rahatlığı ile gıda depolayabilirsiniz. Normal gıdalar veya sıvılar depolayabileceğiniz gibi turşu gibi asidik gıdalarda depolayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanılan hammadde UV stabilazanlıdır. Bu sayede deponun içerisinde yosun ve türevi olan mantarlar oluşmaz. Böylelikle bu model daha uzun kullanım süresi sunar.

İsmail Kaçmaz
4.0
20 Nis 2021
Hızlı teslimat ve ilgisinden dolayı Serkan Bey'e çok teşekkür ederim. Ürün ile ilgili ise son derece kaliteli bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
J
Jhon Doe
3.0
20 Nis 2021
Ac magna eu! Odio cubilia maecenas, pretium eos esse erat velit integer, veritatis numquam, magni aut, natus nibh, commodi conubia! Doloribus laoreet.
sample-6
3 KB
İncele
sample-2-2
3 KB
İncele
3.5
2 Değerlendirme
Plastik Dikey Su Deposu
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 100 Litre Plastik Dikey Su Deposu 665,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 200 Litre Plastik Dikey Su Deposu 930,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Su Deposu 300 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.210,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Su Deposu 1.590,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 1.590,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Su Deposu 750 Litre Plastik Dikey Su Deposu 2.185,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Su Deposu 3.085,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Su Deposu 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu 3.085,00 ₺ İncele
Loading...