Plastik Yatay Su Deposu

0 adet ürün listelendi.
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 930,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.210,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.995,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 2.610,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 3.085,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 4.555,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 5.860,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 8.495,00 ₺ İncele
5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Plastik Yatay Su Deposu 5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 13.570,00 ₺ İncele

Son zamanlarda genel olarak depolama ihtiyacı ve depolama kullanımı artmıştır. Buna istinaden günümüzde plastik yatay su deposu çevremizde gördüğümüz her alanda kullanılabilir hale gelmiştir. Plastik yatay su deposu genel olarak kullanım amacı, içerisine sıvının veya gıda fark etmeksizin herhangi bir içeriğin muhafaza edilmesi amacıyla depolanıp, isteniyorsa içeriğin nakliye edilmesini ve son olarak ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere tahliye vanası aracılığı ile içeriğin kullanılmasını sağlayan araçlardır. Ayrıca yatay bir tasarımı olduğundan dolayı kurulduğu alana sabit kalabilmektedir. 

En uygun plastik yatay su deposu fiyatları ile satışa sunduğumuz bu depolama ürünlerimiz polietilen hammadde ile üretilmektedir. Polietilen hammadde ile üretilen plastik su deposu ürünlerimiz arasında en ön plana çıkan depolama ürünümüz, plastik yatay su deposu çeşitlerimizdir. Hammaddesi halk arasında plastik olarak da bilinmektedir. Finansal açıdan bakacak olursak plastik yatay su deposu fiyatları oldukça ekonomik kalmakta ve kullanıcısına sunduğu avantajlar sayesinde oldukça kullanışlıdır. Hammaddeye isimler açısından bakacak olursak her iki terim aslında aynı depolama ürününden bahsetmektedir.

Yani plastik yatay su deposu

ürünlerimiz lineer düşük yoğunluklu polietilenden üretilmektedir. Hammaddenin uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Otomatikman plastik yatay su deposu ürünlerimizde gıdaya uygun olarak üretilir. Sizlerde bu depolama ürünleri içerisinde gönül rahatlığı ile gıdalarınız ve içilebilir sıvılarınızı depolayabilirsiniz. 

Kullanılan polietilen hammadde lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Gıdaya uygunluğu ile bilinen tek polietilen türüdür. Kimya bilimindeki kısaltması ile LLDPE olarak adlandırılır. Tüm yatay plastik su deposu ürünlerimizde en kaliteli hammaddeyi kullanmaktayız.En kaliteli plastik yatay su deposu ürünlerimizin gıdaya uygunluğunun yanında,UV stabilizanlıdır. UV stabilizasyonu hammaddeden gelen bir özelliktir. Kaliteli hammadde ile üretilen üretilen yatay plastik su deposu, içerisine ışık almaz. Işık almadığı içinde deposu içerisinde yosun, mantar ve küf benzeri parazitler oluşamazlar.

Plastik Yatay Su Deposu Fiyatları

1986 yılından bugüne kadar süregelen sektördeki uzmanlığımızın vermiş olduğu bilgi ve birikimle yatay plastik su deposu üretimlerinde farklı bir fiyat politikası izlemekteyiz. Yatay plastik su deposu fiyatları tüketicilerin alım gücüne hitap eden ürünlerdir. Ebat çeşitliliğine baktığımızda ise 200 litreden başlayarak 5 tona kadar çeşitli ara ölçülerde en ucuz plastik yatay su deposu üretimi ve satışı yapmaktayız. Üretici olarak depolama ürünleri alanında en fazla modele ve çeşitliliğe sahip olan bir markayız. Yatay plastik su deposu fiyatları araştırırken mutlaka ürünlerimize incelemelisiniz.

Son zamanlarda yaşanan çeşitli ekonomik buhranlar sonucunda piyasa koşulları değişken hale gelmiştir. Ekonomik kriz ve değişen piyasa koşulları sonucunda hammadde fiyatları artmış göstermiştir. Bu sebepten ötürü üretim maliyetleri bir nebze artmıştır. Fakat bizler artan üretim maliyetlerine rağmen plastik yatay su deposu fiyatları belirlerken, fiyatların ekonomik kalmasına özen gösterdik. Böylece herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağladık. Yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı yerli tüketicilerin ihtiyaçlarını ve durumlarını en iyi anlayan kurumlardan bir tanesiyiz. Bu sebepten ötürü en kaliteli plastik yatay su deposu ürünlerimiz pek çok farklı ihtiyaca çözüm olabilecek nitelikte üretilmektedir. Yatay plastik su deposu fiyatları söz konusu yatay su deposu ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Hammaddesinin UV yalıtımlı ve üretiminde kaliteli hammaddeler kullanılması sebebiyle uzun kullanım ömrü sunar. Bu durumda satın almış olduğunuz yatay plastik su deposu, uzun yıllar kullanarak ödemiş olduğunuz ücreti amorti edebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında en ucuz plastik yatay su deposu ürünlerini üretmekte olduğumuz açıkça görülmektedir. 
 
Sunmuş olduğumuz hizmet ve üretmiş olduğumuz kaliteli depolama ürünleri sayesinde hem plastik yatay su deposu özellikleri hemde fiyatları oldukça ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tüm depolama ürünlerimizde olduğu gibi yatay tasarıma sahip depolarımızında iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır. Tüm depolama ürünlerimizin garantili olması sayesinde çeşitli sektörler için farklı ürünler üretmekteyiz. Bu sayede çeşitli ihtiyaçlar çok kolay bir şekilde karşılanabilmektedir.

Tabiki sektördeki tecrübemizin getirmiş olduğu kalite güvence sağlamlığı koruyarak. En iyi kalitedeki yatay tasarıma sahip depolama ürünlerimizin fiyatları ile satın alarak bütçenizden tasarruf edecek ve ürün kalitesi ile uzun süreli kullanım ömrü sayesinde depolama ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Her depolama modelinin kendine göre kapasitesi ve üstünlükleri olduğu gibi fiyat etiketleri de farklılık gösterebilmektedir. 

Plastik Yatay Su Deposu Özellikleri

Bütün depolama ürünleri farklı ihtiyaçlara çözüm olabilecek şekilde üretilmektedir. Bu sebepten ötürü pek çok özelliği bulunmaktadır. Plastik yatay su deposu özellikleri başında fiyatları gelmektedir. Yatay bir tasarıma sahip bu depolama ürünümüzün tasarım üstünlüklerinden başlayacak olursak kurulduğu alana yayılması ile çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle tır, yat ve karavan gibi seyyar araçlarda oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Ayrıca üretim sanayisinde hareketli üretim bantlarında kullanıldığı bilinmektedir. 

En önemli plastik yatay su deposu özellikleri arasında renk çeşitliliği yer alır. Genellikle polietilen tanklar, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile üretilmektedir. Depoların renk çeşitliliği sayesinde depo içerisindeki farklı içeriklerin daha rahat kategorize edilmesi mümkündür. Depolanan içeriklerin fazla çeşitlikte olduğu markalara farklı renk çeşitliliğini önermekteyiz. Renk çeşitliliği olmayan üretim alanlarında ise etiketleme yöntemiyle pek kategorize işlemi gerçekleştirilmektedir. Fakat yapılan karşılaştırmalara göre etiketler gözden kaçırılabildiği için en az hata payına sahip olan yöntem farklı depo renkleridir. 

Yatay tasarıma sahip depoların en önemli özelliklerinden bir diğeri ise taşınabilir olmasıdır. Bu özelliği sayesinde hammadde üreten markalar, ürettikleri içerikleri bu depolar ile birlikte sevk ederek müşterilerine sağ salim teslim etmektedir. Taşınabilir özelliğine ek olarak gıdaya uygunluğu bilinen bu depolarıın içerisinde istediğiniz gıdayı gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.

Tüm depolarımız farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilmektedir. Polyester hammadde ve paslanmaz çelik kullanılarak üretilen depolama ürünlerimizin de kendine özgü farklı özellikleri bulunmaktadır. Polietilen depolama ürünlemiz arasında üretim sürecinden çıkan içeriklerin deponun sevkiyatına en uygun model, yatay tasarıma sahip depolardır. Ayrıca kurulum işleminden, kullanım aşamasına kadar kadar çeşitli avantajları bünyesinde barındırmaktadır. Yatay tasarımlı depolarımız dar alanlar için üretilmiş özel çözümlerimizdendir. Bu sebepten ötürü karavan, yat gibi alanlarda çok fazla kullanılmaktadır. 

Plastik Yatay Su Deposu Modelleri

Üreticiler olarak pek çok farklı ihtiyacı düşünerek depo modelleri çıkartmaktayız. Plastik yatay su deposu modelleri üretilmeden önce bazı AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. Yapılan çalışmalar sonucunda mühendislerimizin farklı farklı çizimleri sonucunda depo modelleri doğmuştur. 

Yapılan ÜR-GE çalışmaları sonucunda bütün üretim süreci incelenmiş ve yapılan hatalar giderilmiştir. Bu aşamada diğer üreticilerin de üretim süreçleri incelenmiştir. Yapılan incelemeler sonucunda ise son teknoloji üretim sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bu aşamada genel olarak depoların en iyi şekilde üretilebileceği tasarımları bulunmuştur. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile üretilme durumu bu aşamada yapılan çalışmalar sonucunda doğmuştur. 

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise depolama ürünleri kullanıcılarının ihtiyaçları ve bu alanda yaşadıkları bazı sorunlar tespit edilmiştir. Tüketicilerin ihtiyaçları ve sorunları baz alınarak depoların ebat çeşitleri ortaya çıkmıştır. Plastik yatay su deposu modelleri ölçülerini yakın mercek altına alacak olursak; 200 litre kapasiteden başlayıp, 5.000 litre kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Ebatları daha iyi anlamak için en küçük yatay su deposu ölçülerini incelediğimizde 8 kilogram ağırlığa sahip olduğunu, genişlik çapı 58 santimetre, yüksekliği 70 santimetre, malzeme kalınlığı 5 milimetre ve kapak çapı 32 santimetredir. Bu depolama ürünlerimizin çalışma ısı oranları ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır. En büyük depo ise 140 kilogram ağırlığa sahip olup, yüksekliği 184 santimetre, uzunluğu 234 santimetre, malzeme kalınlığı 9 milimetre ve kapak çapı 44 santimetre olduğu görülmektedir.
 
Bütün depolama ürünlerimizde olduğu gibi yatay tasarıma sahip depolar da kullanım alanı farklı ihtiyaçlarınıza çözüm bularak işlerinizi kolaylaştırabilir. Yatay tasarıma sahip modelimizin 9 farklı ölçüde modeli bulunmaktadır. Bu depolama modelimizin hammadde özelliklerine baktığımızda ise LLDPE hammadde kullanımı ön plana çıkmaktadır fakat depolarımız HDPE (hexene), PP (polipropilen), XLPE (çapraz bağlı polietilen) hammaddeleri kullanılarak da üretilebilir. Her hammaddenin kendisine özgü belli başlı özellikleri ve avantajları bulunmaktadır.
 

En Kullanışlı Özel Plastik Yatay Su Deposu

Depolama ürünlerimiz hemen hemen hepsi depolama ihtiyacının bulunduğu her alanda en kullanışlı çözümleri sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir. Hem yatay tasarımından ötürü hem de hammaddesinden ötürü fiyatları oldukça ekonomik kalmayı başarmıştır. Yatay tasarımlı depolarımızın yanı sıra plastik dikey su deposu ürünlerimizde oldukça kullanışlıdır. Enlemesine çok fazla yer kaplamayan modeli incelediğimizde, tıpkı yatay tasarıma sahip depolama ürünlerimiz gibi yere tam olarak kavrama sağlayabildiği görülmektedir. Dikey tasarıma sahip depolarda tıpkı yatay tasarımlı depolar gibi her yerde kullanılabiliyor.

En basit haliyle evlerimizinde çeşitli amaçlar doğrultusunda veya yağmur toplama sistemi olarak kullanılırken, ülkemizin seçkin markaları tarafından fabrikalarının üretim bantlarında da kullanılmaktadır. Dikey tasarımlı depomuzun ebat çeşitliliğini incelediğimizde ise 50 litreden başlayarak, 25.000 litre kapasiteye kadar büyüyebildiğiniz ve tam on dokuz farklı modeli bulunduğunu görmekteyiz. 

Polietilen hammadde ile üretilmiş yatay tasarımlı depo modellerini incelerken dikkate almanız gereken hususlardan önemli bir tanesi de depolanmak istenen içeriğe göre depo seçilmelidir. Depolanmak istenin sıvının yanı sıra depolama ihtiyaçları da oldukça önemlidir. Örneğin depolama hacminiz 20 ton fakat sizler 10 ton depo satın alırsanız muhtemelen bir yetersizlik ile karşılaşırsınız. Her zaman ihtiyacınızdan 5 ton daha fazla depo hacmi tercih etmeniz önerilir. 

Depolanmak istenen sıvının ısı özellikleri oldukça önemlidir. Açığa ısı çıkaran veya yüksek ısılar ile hemen depolanan içerikler üretiyorsanız daha yüksek ısı dayanımı bulunan depolar tercih etmelisiniz. Paslanmaz depolar ısı dayanıklılığı hususunda oldukça etkilidir. Paslanmaz çelikten üretilen depoların +80 dereceye kadar çalışma ısı oranı bulunmaktadır. 

Hangi Plastik Yatay Su Deposu Sizler İçin Uygun

En uygun depolama ürününü bulmak herkes için biraz zor olabiliyor. Bu hususta en hızlı bir biçimde en uygun depolama ürününü bulmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. En uygun depolama ürünü, sizlerin depolama hacmi ihtiyacı ve depo içerisinde depolamak istediğiniz içeriğe göre değişkenlik göstermektedir. Depolama ürünlerimiz pek çok ihtiyacı karşılayacak biçimde üretilmektedir. Bu ihtiyaçların başlıcaları çilebilir ve yenebilir içerikler, kimyasal depolama, atık su depolama, yağmur suyu toplama, tarımsal depolama, yakıt depolanması gibi amaçlar olabiliyor. 
 
Su insanoğlunun hayatı için önemli bir kaynaktadır. Hatta farklı gezegenlerde aranan ilk element sudur. Bu kaynağın depolanması ve ihtiyaç durumunda kullanılması suyun gelecek nesillere temiz bir şekilde aktarılması ve temiz bir şekilde işlenmesi için oldukça önemlidir. Sizlerde avantajlarla dolu yatay tasarımlı depolarımızdan satın almak veya detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulanlar

Yatay tasarımlı depolar, konumlandırılması en kolay depolardır. Çünkü hemen hemen her yere uyum sağlayabilirler. Özellikle karavanlar, tırlar ve yatlar gibi seyyar araçlarda çok kullanılırlar. Kurulacağı alanın temiz, güvenli ve boyutları doğrultusunda yeterli olması gerekmektedir. 
Bütün depolama ürünleri belirli periyotlar ile temizlenmesi gerekmektedir. En az altı ayda bir yani yılda iki defa olmak üzere temizlenmesi gerekir. Fakat bu tanklarda genellikle yenilebilir ve içilebilir içerikler depolandığı için her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilir. Çünkü gıdalar zamanla çürüyebilir ve her tahliyeden sonra kalan tortular çürüdüğü vakit depolanan yeni içeriğe zarar verebilir. Düzenli olarak temizlenen depoların içerisinde ise kötü koku oluşumu da engellenmiş olur.
Bütün polietilen tankların yüzeyi pürüzsüz olduğu için temizliği de oldukça kolaydır. Su ve fırça ile kolayca temizliği sağlanabilir. Depolanan içeriğin güvenliği adına kokusuz temizleyicilerin kullanılması önerilir. Eğer ki depo, gıda depolaması amacı doğrultusunda kullanılıyorsa, organik içerikli temizleyicileri kullanmanız daha doğru olacaktır.
Depolarınızdaki kullanıma bağlı oluşan delikler veya dış etkenlere bağlı olarak oluşan hasarlar üretim tesislerimizde tamiri gerçekleştirilebilir. Bu tankların tamiri ise yine polietilen kullanılarak yapılmaktadır.
Evinize iki şekilde deponuzu bağlayabilirsiniz. Deponuzdaki içeriği evinizde kullanmak ve evinizdeki içeriği deponuza aktarmak amacıyla iki farklı şekilde bağlantı sağlanır. Deponuzdaki içeriği evinizde kullanmak için, manşona bağlanan tahliye borusunun, su tesisatınıza veya benzer bir tesisat ile evinize aktarabilirsiniz. Evinizdeki atıkları deponuza aktarmak için ise atık sisteminizi depoya bağlanamanız gerekmektedir. Bu tarz bir durumda genellikle depolar toprak altına gömülür. Bu bağlantı, depo toprak altına gömülmeden önce gerçekleştirilir.
En doğru tercihi yapmak için ihtiyacınız olan depo hacmini ve depo içerisinde depolamak istediğiniz içeriği gözden geçirmelisiniz. Hızlı bir tercih yapmak istiyorsanız, müşteri temsilcilerimize bağlanıp, kullanım amacınızı anlatarak size en uygun deponun önerilmesini sağlayabilirsiniz.
Polietilen hammadde olarak gıda depolanmasına en uygun hammaddedir. Gıda ile temasın bulunduğu pek çok üründe kullanılmaktadır. Polietilenin uluslararası düzeyde kabul gören gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Depoların gıdaya uygunluğunun tam olması adına, kapakları da polietilen kullanılarak üretilir. Bunun yanı sıra manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılır.
Öncelikle en uygun depoyu bulmak için ihtiyacınız olan depo hacmini belirlemelisiniz. Ardından bu hacmin getireceği boyutlarda bir alan ayarlamanız gerekmektedir. Size uygun olan depoyu en hızlı bir şekilde bulmak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Bütün depolama ürünlerimiz Güneş’in zararlı ışınlarına karşı yalıtımlıdır. Bu sayede bu tankların içerisine zararlı ışınlar girmez. Böylece depo içerisinde yosun oluşumları da görülmez.
Yatay tasarımlı bu depolar, polietilen kullanılarak üretilirler. Üretim şekli ise monobloktur. Daha basit bir deyişle tek parça halinde üretilirler. Ayrıca bu tanklar istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilir. Böylece depoladığınız içerikleri daha rahat bir şekilde kategorize edebilirsiniz.
Loading...