Gri
Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 300 cm
  • Uzunluk 1.280 cm
  • Yükseklik 320 cm
  • Kalınlık 12 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 90.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

90 Ton Yatay Polyester Su Deposu


Gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyaçlarımızda gelişmekte ve çoğalmaktadır. Üretmiş olduğumuz depolar da pek çok depolama ihtiyacını karşılamaktadır. Bu sebepten ötürü depolar, pek çok amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Büyük hacme sahip depolar gibi toplamda kullanıcısına 90 ton kullanım hacmi sunan depolar da sanayiler tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. 

Depo ölçüleri kapsamında yatay tasarıma sahip modelimizi incelediğimizde oldukça büyük olduğunu görmekteyiz. Bu büyüklükteki bir deponun fabrikaların kapısından dahi geçmesi oldukça zordur. Bu sebepten ötürü modelin polyester ile imal edilmesi sayesinde depo modeli yerinde montaj edilebilme avantajı bulunur. Bu avantaj sayesinde yatay tasarıma sahip modelimiz konumlandırılacağı alanda ekiplerimiz tarafından kurulmaktadır. Ayrıca imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altında olduğundan dolayı satın alma sonrasında da sizlere oldukça yardımcı olmaktayız.
 


90 Ton Yatay Polyester Su Deposu Hammadde ve Teknik Özellikleri


Bütün depolama ürünlerimiz son teknoloji üretim sistemleri ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yatay depo modelimiz polyester hammaddesi kullanılarak imal edilmektedir. Polyester hammaddesinin reçetesi olarak polyester reçine ve cam elyaf verilebilir.

Polyester hammaddesini öne çıkaran en büyük özelliği kimyasal dayanıklılığıdır. Çünkü depo kimyasal dayanıklılık gerektiren durumlarda ekstra olarak izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine kullanılarak üretilmektedir. Hammaddenin bir diğer önemli özelliği ise zararlı ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır.

Teknik özellikleri kapsamında baktığımızda depo oldukça büyüktür. Bu büyüklüğe sahip bir deponun temizliği de zor yapılmaktadır. Belirli bir oranda tazyikli su ile fırçalar kullanılarak kolayca temizlenebilmektedir. Bunların yanı sıra deponun temizliği düzenli olarak yapılırsa içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir. Çalışma ısı oranı da en fazla +60 dereceye kadardır. Son olarak bu depolar istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Model hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için alanında uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Su Deposu
90 Ton Yatay Polyester Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 400 Lt Yatay Polyester Su Deposu 4.960,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 500 Lt Yatay Polyester Su Deposu 5.570,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 750 Lt Yatay Polyester Su Deposu 6.815,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 1 Ton Yatay Polyester Su Deposu 7.790,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 1 Ton Elips Polyester Su Deposu 7.790,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu 10.325,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 2 Ton Yatay Polyester Su Deposu 11.845,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Su Deposu 2 Ton Elips Polyester Su Deposu 11.845,00 ₺ İncele
Loading...