Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 25 kg
  • Genişlik / Çap 86 cm
  • Yükseklik 99 cm
  • Uzunluk 168 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ¾ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 750 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Bu depolar, günümüzde çevremizde gördüğümüz hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Özellikle bireysel kullanım alanında evlerde ve küçük yağmur toplama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Kullanım amaçlarına genel olarak şöyle bir baktığımızda ise görmekteyiz ki bir gıdanın veya bir sıvının depolanması , muhafazasının sağlanması ve ihtiyaç olduğunda tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlardır.

Bütün ürünlerimize güvendiğimizden ötürü imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamızın garantisini veriyoruz. Ayrıca 1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübemiz ve kullandığımız son teknoloji üretim sistemleri ile bu depolar daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü depolar olmaktadır.

750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Hammadde Özellikleri

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu depoların üretiminde, kesinlikle kalitesiz ve atıklardan geri dönüştürülmüş hammaddeler kullanılmaz. Kimya dilinde lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Kaliteli hammadde kullanılarak üretildiği için bu depolar uzun ömürlü olmaktadır. Polietilenin üretimde kullanılmasının oldukça önemli iki özelliği bulunmaktadır.

Önemli özelliklerden biri polietilenin uluslararası gıda örgütleri tarafından kabul görmüş gıda depolanmasına uygunluğu bulunmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı araştırmalar sonucunda bu hammaddenin sağlığa zararlı olmadığı bulunmuştur. Bu sayede bu tankların içerisinde içilebilir ve yenebilir içerikleri gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.

Bir diğer önemli özelliği ise polietilenin UV stabilizasyonlu olmasıdır. Bir diğer anlamı ise yüksek ultraviyole ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Bu sayede bu depoların içerisine Güneş’ten gelen ışınlar girmez. Bu sayede depo içerisinde daha sterile bir ortam oluşturulmuş olur ve yosun ve küf gibi oluşumlar görülmez.

750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 750 litre kullanım hacmi sunan bu depolar tek parça biçimde üretilmektedirler. Tek parça üretildiği için ve kapak boğazının uygun tasarımı sayesinde kolay temizlenebilirlir. Ayrıca yatay tasarımı kolay nakliye edilebilirlik sunmaktadır. Buna ek olarak üretiminde perçin ve ek olmadığı iin darbelere dayanıklılık gibi avantajları vardır. 

Bu depoların teknik detaylarına mercek tutarsak; ağırlığı 25 kilogram, yüksekliği 99 santimetre, uzunluğu ise 168 santimetredir. Malzeme kalınlığı 5 milimetre iken çalışma sıcaklığı oranları ise tüm polietilen depolarda olduğu gibi en soğuk -5 derece iken en sıcak +50 dereceye kadar yükselebilmektedir. 
Kapak kısmı yine gıdaya uygun olması açısından polietilen malzemeden üretilmiştir. Vidalama sistemi ile açılıp, kapanmaktadır. İstenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilmektedir. Bu model veya farklı depolar ile ilgili kafanıza takılan sorular olursa, uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Su Deposu
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 930,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.210,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.995,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 3.085,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 4.555,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 5.860,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 8.495,00 ₺ İncele
5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Plastik Yatay Su Deposu 5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 13.570,00 ₺ İncele
Loading...