Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 140 kg
  • Genişlik / Çap 180 cm
  • Yükseklik 184 cm
  • Uzunluk 234 mm
  • Kalınlık 9 mm
  • Manşon 1 ½ "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 5000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu

Bu depoların genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda görmekteyiz ki bir gıdanın veya bir sıvının depolanması aracılığı ile muhafazasının sağlanması ve ihtiyaç olduğunda tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlardır.

1986 yılından bugüne kadar süregelen sektördeki tecrübemiz, son teknoloji üretim sistemleri ile birleştiği için daha daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü depolar üretiyoruz. Bu yüzden tüm ürünlerimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Hammadde Özellikleri

Öncelikle bu depoların üretiminde, kesinlikle hurdalardan ve atıklardan geri dönüştürülmüş hammaddeler kullanılmamıştır. Bu depolar lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden bu depolar uzun ömürlü olmaktadır. Bu hammaddelerin üretimde kullanılmasının oldukça önemli iki özelliği bulunmaktadır.

Bu önemli özelliklerden ilki bu hammaddenin uluslararası düzeyde kabul görmüş gıda tüzüğüne uygunluğu bulunmaktadır. Bu yüzden bu depoların içerisinde içilebilir sıvılarınızı ve gıdalarınızı gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.

Bir diğer önemli özelliği ise bu hammaddenin yüksek ultraviyole ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Bu sayede Güneş’ten gelen ışınlar depo içerisine girmez. Bu sayede depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur ve içerisinde yosun ve küf oluşumu görülmez.

5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 5 ton kullanım hacmi sunan bu depolar monoblok bir biçimde yani tek parça halinde üretilmektedirler. Bu durum bu depolara kolay nakliye, kolay temizlenebilirlik, darbelere dayanıklılık gibi avantajlar eklemiştir. Buna ek olarak temizliği düzenli olarak yapılan depoların içerisinde kötü koku ve buna benzer oluşumlar görülmez.

Bu depoların teknik detaylarına odaklanacak olursak; ağırlığı 140 kilogram, yüksekliği 184 santimetre, uzunluğu ise 234 santimetredir. Malzeme kalınlığı 9 milimetre iken çalışma sıcaklığı oranları ise en soğuk -5 derece iken en sıcak +50 dereceye kadar yükselebilmektedir. Ayrıca ½  inç büyüklüğünde gıda depolanmasına uygun paslanmaz pirinçten manşon kullanılmıştır.

Son olarak bu depolar üretim standartlarına göre mavi ve beyaz renk olmak üzere iki renk seçeneği ile üretilmektedir. Fakat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda herhangi bir renkte üretim yapabilmekteyiz. Kafanıza takılan herhangi bir konuda alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Su Deposu
5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 885,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.155,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.905,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 2.495,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 2.945,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 4.350,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 5.595,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 8.110,00 ₺ İncele
Loading...