Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 85 kg
  • Genişlik / Çap 130 cm
  • Yükseklik 141 cm
  • Uzunluk 217 mm
  • Kalınlık 8 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 3000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Depo kullanımı en az insanlık tarihi kadar eskidir. İlk çağlarda insanlar sahip oldukları su kaynaklanırını korumak için depo kullanmaktaydılar. Yine aynı amaçlar doğrultusunda kullanılsa da sanayi alanında pek çok gıdanın, sıvının ve kimyasal karışımın depolaması yapılabilmektedir. Depoların çok kullanılmasının temel sebebi uygun fiyatlar ve kullanıcısına sağladığı avantajlarıdr.
Depolar Dünya’nın pek çok yerinde kullanılmaktadır. Özellikle suyun değerli olduğu Afrika kıtasındaki pek çok ülkede kullanım yaygındır. Bunların yanı sıra Avrupa ve Asya bölgesinde sanayilerde pek çok amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Özellikle hacim olarak büyük depolar sanayi alanlarında çok kullanılır. Üretimin desteklenmesi adına çiftçilerde büyük hacimli depoları kullanmaktadırlar. 
Dünya’nın pek çok yerinde kullanılan depolar, ülkemizde de çok kolay bir şekilde satın alınabilir durumdadır. Ayrıca bütün depolama ürünlerinin iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı firmamız garantisi altındadır. 

3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Hammadde Özellikleri

Bütün depolama ürünlerimiz son teknolojinin bulunduğu üretim tesislerimizde ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yatay tasarıma sahip depo modelimiz ise kimya dilinde lineer düşük yoğunluklu polietilen olarak adlandırılan hammadde ile üretilmektedir. 
Polietilen hammaddesinin yapısı gereği pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerinden bir tanesi de polietilenin zararlı ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Söz konusu dayanıklılık sayesinde yosun oluşumu engellenir ve depo içerisinde daha steril bir ortam oluşturulmaktadır.
Polietilenin bir diğer özelliği ise polietilenin gıdaya uygunluğudur. Gıdaya uygunluğu sayesinde pek çok ürün polietilen kullanılarak üretilmektedir. Sizlerde bu tanklarda gıda depolaması yapabilirsiniz. Depo üzerindeki gıdaya uygunluğun tamamlanması için deponun kapağı polietilen hammaddeden üretilmiştir. 

3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 3 ton depo hacmi sunan bu tankların içerisinde her şeyi depolayabilirsiniz. Depolama esnasında dikkat etmeniz gereken tek husus içeriğin sıcaklığıdır. Depoların çalışma sıcaklığı +50 dereceye kadardır. 
 
3 ton hacmi bulunan yatay tasarımlı depo modelimizin teknik özelliklerine detaylı baktığmızda görmekteyiz ki; 85 kilogram ağırlığında, 130 santimetre genişliğinde,  141 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 8 milimetredir. Deponun hacim büyüklüğü ile malzeme kalınlığı doğru orantıda ilerlemektedir. Ayrıca bu tanklar istenilen herhangi bir renk paletinde üretilebilir. Sizlerde bütün modellerimiz hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Su Deposu
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 930,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.210,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.995,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 2.610,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 3.085,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 4.555,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 5.860,00 ₺ İncele
5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Plastik Yatay Su Deposu 5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 13.570,00 ₺ İncele
Loading...