Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 30 kg
  • Genişlik / Çap 95 cm
  • Yükseklik 112 cm
  • Uzunluk 148 mm
  • Kalınlık 6 mm
  • Manşon ¾ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 1000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu

Bu tanklar günümüzde oldukça popüler hale gelmişlerdir. Bunun en büyük sebebi olarak kullanıcısına sunduğu avantajlar ve uygun fiyatları gösterebiliriz. Hemen hemen her alanda kullanılan bu tanklar oldukça sağlam üretilir. Keza bireysel kullanım açısından bakıldığında evlerimizin her bölümünde ve kırsal alanlarda sulama yaparken kullanılabiliyor. Kurumsal kullanım açısından baktığımızda ise sanayilerde üretilen içeriğin depolanması ve tarım alanında ilaçlama gibi amaçlar ile kullanılmaktadır. 

Genel kullanım amaçlarına baktığımızda ise, bu tanklar içerisine bir sıvı, gıda veya herhangi bir kimyasal maddenin depolanıp, muhafaza edilerek ve ihtiyaç anında tahliye edilmesini sağlayan araçlar olduğunu görmekteyiz. Son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilen bu tanklar, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca tesislerimizde kalitesiz hammadde kullanılmaz bu yüzden tüm ürünlerimize iki yıl boyunca garanti veriyoruz. 

1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 1 ton kapasite sağlayan bu depolar, kimya dilinde LLDPE yani düşük yoğunluklu polietilen olarak adlandırılan hammadde ile üretilir. Bu hammadde kullanılarak üretilen tankların iki önemli özelliği bulunmaktadır. Bu önemli özelliklerinden bir tanesi bu tankların yüksek ultraviyole ışın dayanıklılğına sahip olmasıdır. Hammaddenin ikinci önemli özelliği ise uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğunun bulunmasıdır. Dolayısıyla bu hammadde kullanılarak üretilen su depolar içerisinde gıdalarınızı ve içilebilir sıvıları gönül rahatlı ile depolarken, bu tankların içerisi oldukça sağlıklı bir ortama sahip olacaktır. Çünkü ultraviyole ışın dayanıklılığı sayesinde depo içerisinde yosun oluşumu görülmez. 

1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Teknik Özellikleri

Bu tanklar teknik özellikleri bakımından oldukça avantajlıdır. Çünkü bu tanklarda gıdalar, içilebilir sıvılar veya kimyasal maddeler depolanabilmektedir. Fakat bazı içeriklerin depolanmasında dikkat edilmesi gerekir. Özellikle ısı yayan içeriklere karşı dikkat edilmesi gerekir. Çünkü bu tankların çalışma ısı oranları en sıcak +50 derece ile en soğuk -5 derece arasındadır.

Bu depoların teknik özelliklerine baktığımız da ise; 30 kilogram ağırlığında, 112 santimetre yüksekliğinde, 95 santimetre genişliğinde ve malzeme kalınlığı ise 6 milimetre olduğunu görmekteyiz. Kapak çapı 32 santimetredir. Kapağıda gıdaya uygunluk açısından polietilenden üretilirken, manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılmıştır. 

Bu tanklar üretim standartları kapsamında beyaz ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile üretimi yapılıyor. Fakat müşterilerimiz isterlerse eğer, herhangi bir renkte üretim yapılır. Bu ve tüm ürünlerimiz ile ilgili kafanıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Su Deposu
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 930,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.210,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 1.995,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu 2.610,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 4.555,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 5.860,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Su Deposu 3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 8.495,00 ₺ İncele
5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Plastik Yatay Su Deposu 5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu 13.570,00 ₺ İncele
Loading...