Çanakkale Su Deposu ve Plastik Su Tankı

Paylaş

Çanakkale, Türkiye’nin kuzey batısında yer alan ve kendi adını taşıyan Çanakkale boğazıyla iki yakayı birbirine bağlayan güzide bir şehrimizdir. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan Çanakkale etrafındaki irili ufaklı farklı adalar ile güzelliğine güzellik katmaktadır. Karmod Plastik sadece ülkemizde 50.000 müşterisi ile Türkiye’nin su deposu üreticisidir ve Çanakkale ilimiz içerisinde ilçelerden köylere kadar her noktaya su deposu satışı yapmaktadır. Yüksek müşteri potansiyeli ile satıştan nakliyeye kadar Çanakkale içerisindeki her evi değerli görüyoruz ve hizmetlerimizi güzel şehrimiz için sürekli daha iyi hale getiriyoruz. Ülkemizdeki adalardan bile talep gören ürünlerimiz Ege denizinde yer alan Gökçeada ve Bozcaada içerisinden yoğun talep almaktadır.

Çanakkale su deposu ürün çeşitliliğimiz ile özellikle çayır, mera ve tarım arazileriyle dolu şehirlerimizde sağlıklı kullanım imkanı sunar. Dayanıklı yapısı ile şiddetli iklim şartlarında bile güvenle kullanılan depolarımız şehrimiz içerisinde plastik su deposu tercihi ile daha çok öne çıkmaktadır.

Polietilen su depoları sektörde kısaca PE su depoları olarak da bilinmektedir. Kullanım özellikleri depolanacak sıvı tercihine farklılık göstermektedir. Özellikle dayanıklı, uzun ömürlü, kullanışlı ve dış hava şartlarına karşı yüksek dirençli depolarımız, asit veya kimyasal depo olarak kullanılacaksa satın alma işlemi sırasında uzman personelimiz ile kullanılacak sıvı cinsinin paylaşılması gerekmektedir.

1986 yılından beri kalitesini sürekli arttıran, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan firmamız polietilen depolar haricinde polyester su deposu ve paslanmaz su deposu ürün gruplarıyla farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Polietilen su depoları 25.000 litre kapasiteye kadar üretilirken polyester ve paslanmaz ürünlerimiz 100.000 litre kapasiteye kadar büyük tonajlı depo olarak üretilebilmektedir. Bütün depolarımız standart giriş çıkış bağlantılarına sahipken müşteri isteğine göre özelleştirilebilir ve istenilen noktalarda giriş çıkıp bağlantıları eklenebilir. Giriş çıkış bağlantı yuvaları sayesinde depolarımız seri olarak birbirine bağlanabilir ve istenirse 500 ton 1.000 ton veya istenilen tonajlarda depolar haline getirilerek güvenli kullanım sağlanabilir.

Çanakkale ekolojik dengenin korunduğu, özellikle sanayi olarak ülkemizin lokomotifi olan Marmara bölgesinde kendisini koruyabilmiş nadir şehirlerimizdendir. Firmamız bu bilinçle yola çıkarak su deposu Çanakkale olarak polietilen su deposu üretimlerinde ham madde kullanımların kanserojen özelliklerde olmayan, çevreyi ve toprağı kirletmeyen plastik ham madde kullanarak, çevre ve insan sağlığını her zaman korumaktadır.

Çanakkale depolama tankı tercihinde en ekonomik Karmod Plastik ürünleri

Son teknoloji üretim tesislerimiz ve sektöre yön veren tecrübemiz ile tarımdan hayvancılığa, ev depolarından sanayi depolarına, inşaat sektöründen kimya sektörüne kadar her ihtiyaca cevap veren ürünler üreten firmamız Çanakkale polyester su deposu, paslanmaz ve polietilen depo fiyatlarıyla rakiplerinden daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Sahip olunan doğal güzellikler, adalar ve ekolojik yap ile yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Çanakkale temiz ve sağlıklı su depolama çözümleri konusunda en çok depomuzu tercih eden şehirlerden biridir. Farklı ihtiyaçlarınız için aşağıda önerdiğimiz farklı depo seçeneklerini inceleyebilir, sitemiz üzerinden iletişim formları veya telefon numaraları ile hızlı bir şekilde iletişim kurup en ucuz Çanakkale su deposu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Loading...