Çanakkale Su Depoları ve Plastik Su Tanklarımız

Çanakkale su deposu denilince kaliteli ürünleriyle Karmod Plastik her zaman yanınızdadır. Çanakkale, Türkiye’nin kuzey batısında yer alan ve kendi adını taşıyan Çanakkale boğazıyla iki yakayı birbirine bağlayan güzide bir şehrimizdir. Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan Çanakkale etrafındaki irili ufaklı çeşitli adalar ile güzelliğine güzellik katmaktadır. Karmod Plastik sadece ülkemizde 50.000 müşterisi ile Türkiye’nin su deposu üreticisidir ve Çanakkale ilimiz içerisinde ilçelerden köylere kadar her noktaya su deposu satışı yapmaktadır. Yüksek müşteri potansiyeli ile satıştan nakliyeye kadar Çanakkale içerisindeki her evi değerli görüyoruz ve hizmetlerimizi güzel şehrimiz için sürekli daha iyi hale getiriyoruz. Ülkemizdeki adalardan bile talep gören ürünlerimiz Ege denizinde yer alan Gökçeada ve Bozcaada içerisinden yoğun talep almaktadır. Çanakkale su deposu ürün çeşitliliğimiz ile özellikle çayır, mera ve tarım arazileriyle dolu şehrimizde sağlıklı kullanım imkanı sunar. Dayanıklı yapısı ile şiddetli iklim şartlarında bile güvenle kullanılan depolarımız şehrimiz içerisinde plastik su deposu tercihi ile daha çok öne çıkmaktadır.

Çanakkale plastik su deposu modellerimiz ile farklı kapasite ve ebatlarda depolar üretmekteyiz. Aşağıdaki kategorilerden ürün çeşitlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Çanakkale su deposu modelleri

Polietilen su depoları sektörde kısaca PE su depoları olarak da bilinmektedir. LLDP polietilen hammadde kullanılarak rotasyon kalıp teknolojisi ile üretilmektedir. Kullanım özellikleri depolanacak sıvı tercihine göre farklılık göstermektedir. Özellikle dayanıklı, uzun ömürlü, kullanışlı ve dış hava şartlarına karşı yüksek dirençli depolarımız, asit veya kimyasal deposu olarak kullanılacaksa satın alma işlemi sırasında uzman personelimiz ile kullanılacak sıvı cinsinin paylaşılması gerekmektedir. Her tür sıvının farklı mukavemet ve aşındırma özelliği olduğundan dolayı kimyasal depolama işlemlerinde yoğun hammadde kullanımı ile deponun güçlendirilmesi gerekmektedir. Ayrıca yüksek et kalınlığına sahip depolarımız çeşitli sıvıların aşındırma özelliğine karşı yüksek dayanım göstermektedir.

Çanakkale plastik su deposu ürünlerimizden bazılarını aşağıdaki listeden inceleyebilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

1986 yılından beri kalitesini sürekli arttıran, müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan firmamız polietilen depolar haricinde polyester su deposu ve paslanmaz su deposu ürün gruplarıyla farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Polietilen su depoları 50 litreden 25.000 litre kapasiteye kadar üretilirken polyester ve paslanmaz su deposu ürünlerimiz 100.000 litre kapasiteye kadar büyük tonajlı depo olarak üretilebilmektedir. Bütün depolarımız standart giriş çıkış bağlantılarına sahipken müşteri isteğine göre özelleştirilebilir ve istenilen noktalara giriş çıkıp bağlantıları eklenebilir. Giriş çıkış bağlantı yuvaları sayesinde depolarımız seri olarak birbirine bağlanabilir ve istenirse 500 ton, 1.000 ton veya istenilen tonajlarda depolar haline getirilerek güvenli kullanım sağlanabilir.

 

Çanakkale polyester su deposu ve paslanmaz su deposu ürünlerimizden bazılarını aşağıdaki listeden inceleyebilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

 

Çanakkale ekolojik dengenin korunduğu ve özellikle sanayi olarak ülkemizin lokomotifi olan Marmara bölgesinde kendisini koruyabilmiş nadir şehirlerimizdendir. Bu bilinçle su deposu Çanakkale firması olarak polietilen su deposu üretimlerinde kullandığımız hammaddenin kanserojen özelliklerde olmayan, çevreyi ve toprağı kirletmeyen yapıda olmasına dikkat etmekteyiz. Firma olarak Avrupa standardında 1. kalite hammadde kullanarak çevre ve insan sağlığını her zaman korumaktayız.

Çanakkale depolama tankı tercihinde en ekonomik Karmod Plastik ürünleri

Son teknoloji üretim tesislerimiz ve sektöre yön veren tecrübemiz ile tarımdan hayvancılığa, ev depolarından sanayi depolarına, inşaat sektöründen kimya sektörüne kadar her ihtiyaca cevap veren ürünlerin imalatını yapmaktayız. Firmamız Çanakkale polyester su deposu, paslanmaz ve polietilen depo fiyatlarıyla rakiplerinden daha ekonomik çözümler sunmaktadır. Sahip olunan doğal güzellikler, adalar ve ekolojik yapı ile yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Çanakkale, sağlıklı içme suyu depolama çözümleri konusunda en çok ürünlerimizi tercih eden şehirlerden biridir. Farklı ihtiyaçlarınız için aşağıda önerdiğimiz depo seçeneklerini inceleyebilir, sitemiz üzerinden iletişim formları veya telefon numaraları ile hızlı bir şekilde iletişim kurup en ucuz Çanakkale su deposu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...