Standart (Krom)
Ürün Özellikleri
 • Genişlik / Çap125 cm
 • Uzunluk170 cm
 • Ayak Yüksekliği15 cm
 • Toplam Yükseklik150 cm
 • Boğaz Çapı35 cm
 • Kalınlık1.5 mm
 • Ortalama Ağırlık85 kg
 • Şamandıra Manşonu¾ "
 • Çıkış Manşonu1½ "
 • Tahliye Manşonu1½ "
 • Kapasite2.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +80°C

2 Ton Paslanmaz Yatay Su Deposu

Endüstriyel sektöre baktığımızda pek çok farklı alanda üretim ve hammadde üretimi yapılmaktadır. Bu hususta oldukça farklı depolama ürünleri kullanılmakta olup, paslanmaz çelikten üretilen modelimiz de endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Çünkü bu hammadde ile üretilen depolama ürünleri oldukça sağlam olarak nitelendirilmektedir. Bu açıdan baktığımızda kullanıcısına pek çok alanda avantaj ve faydalar sunmaktadır. 

Yatay tasarıma sahip depolama ürünleri daha içerik nakliyesi amaçları doğrultusunda kullanılır çünkü oldukça kolay ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapılabilmektedir. Modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda ise ister bireysel ister kurumsal amaçlar doğrultusundaki ihtiyaçlara çözüm olmasi için, depolanan içeriği mevsim ve çevre koşullarından koruyan, içeriğin sevk edilmesini ve ihtiyaç duyulduğunda tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. B

Bizler 1986 yılından bugüne kadar depolama ürünleri üretmekteyiz. Sürekli olarak üretim sistemlerimizi son teknoloji ile donatmaktayız. Bunların sonucunda ise son derece kaliteli ve uzun ömürlü depolama ürünleri üretmekteyiz. 2 ton modelimiz de sağlam depolama ürünlerinden bir tanesidir. Sağlam olduğu için imalat hatalarına karşı iki yıl garantimiz altındadır ve hali hazırda kullandığınız depolarda oluşan kullanımdan dolayı hasar görmüş depolarınızın tamirini yapabilmekteyiz.

2 Ton Paslanmaz Yatay Su Deposu Hammadde Özellikleri

Modelimiz krom nikel karıştırılarak elde edilen ve paslanmayan 304 ve 316 kalite saclar kullanılarak, argon kaynağı aracılığı ile üretilmektedir. Bu üretim şekli sayesinde yerinde montaj avantajı kazanmaktadır. Bu tankların en sağlam depolama ürünleri kategorisinde bulunmasının asıl sebebi yapısının sert olması ve asla paslanmaması ve korozyona uğramamasıdır. Bu sebepten ötürü içerisinde hemen hemen her şey depolanabilir. Hammaddenin en önemli özelliği çalışma ısı oranıdır. Modelimizin çalışma ısı oranı ise 80 dereceye kadardır. Bu oran suyun kaynama derecesine oldukça yakındır. 

Modelimiz ışığa karşı oldukça yalıtkandır. Depo içerisine kapağı açılmadığı sürece ışık girmez. Böylece sizlerde ışığa karşı hassas içeriklerinizi bu depolarda muhafaza edebilirsiniz. Geniş kapak çapı sayesinde temizliği oldukça kolay biçimde yapılabilir. Temizlik yaparken kullandığınız temizleyicinin ağır kimyasal ve parfüm içermeyen temizleyicilerden olmasına özen göstermeniz önerilmektedir. 

2 Ton Paslanmaz Yatay Su Deposu Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan baktığımızda göze çarpan ilk teknik özellikleri, yatay tasarıma sahip olması ve 2 ton kullanım hacmine sahip olmasıdır. Orjinal çelik grisi renginde üretilebildiği gibi herhangi bir renk paletinde üretilebilir. Bu açıdan bu depolama ürünleri içerisinde çok farklı içerikler depolandığı için farklı renkler sayesinde daha rahat kategorize edilebilmektedir.

Paslanmaz çelikten üretilen modelimizin diğer teknik detaylarını incelediğimizde; ortalama ağırlığı 85 kilogram, uzunluğu 170 santimetre, toplam yüksekliği 150 santimetre, genişliği 125 santimetre, malzeme kalınlığı 1,5 milimetre ve boğaz çapı 35 santimetredir. Sizlerde tüm paslanmaz çelikten üretilen depolama ürünlerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz. 

Değerlendirmeler
Paslanmaz Yatay Depolar
2 Ton Yatay Paslanmaz Depo
Adet
Diğer Ürünler
500 Litre Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 500 Litre Yatay Paslanmaz Depo 21.290,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 1 Ton Yatay Paslanmaz Depo 26.885,00 ₺ İncele
3 Ton Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 3 Ton Yatay Paslanmaz Depo 62.025,00 ₺ İncele
4 Ton Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 4 Ton Yatay Paslanmaz Depo 66.875,00 ₺ İncele
5 Ton Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 5 Ton Yatay Paslanmaz Depo 89.885,00 ₺ İncele
6 Ton Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 6 Ton Yatay Paslanmaz Depo 110.935,00 ₺ İncele
7 Ton Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 7 Ton Yatay Paslanmaz Depo 116.215,00 ₺ İncele
8 Ton Yatay Paslanmaz Depo Paslanmaz Yatay Depolar 8 Ton Yatay Paslanmaz Depo 128.660,00 ₺ İncele
Loading...