Su Tankı Hakkında Bilmeniz Gereken Bilgiler

Plastik su tankı ve polietilen su deposu ürünlerimiz 1. kalite polietilen ham madde kullanılarak üretilmektedir. İsterseniz evlerinizin içinde, çatı katlarınızda, bina altlarınızda, bahçelerinizde, açık alanda, toprak altı veya toprak üstü yerlerde, fabrika veya sanayi alanı gibi farklı yerlerde polietilen ham madde kullanılarak üretilen su tankı ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Farklı modellerdeki plastik su tankı, polyester su tankı ve paslanmaz su tankı ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki kategorilerden ihtiyacınıza uygun olanı seçip ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

50 litreden başlayarak 25 ton (25.000 litre) kapasiteye kadar üretilen su tankı ürünlerimiz farklı renklerde dikey, yatay veya silindirik olarak üretilmektedir. Güneş ışığına, darbelere, korozyona ve yüksek basınçlara karşı yüksek dayanımlı olan plastik su tankı ürünlerimiz her şeyden önce gıda tüzüğüne uygun olarak gıda sertifikalı olarak üretilmektedir. Depolama tanklarımız gıda ürünlerinin depolanması haricinde çeşitli kimyasal malzemelerin depolanmasında da kullanılmaktadır. Örnek olarak; sirke deposu, çikolata deposu, benzin tankı, mazot tankı, yakıt tankı, deterjan tankı, çamaşır suyu tankı, asit tankı gibi farklı ürün çeşitlerini depolarımızda barındırabilir, sızdırmayan dayanıklı yapısıyla ve uzun ömür garantisi ile rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Karmod Su Deposu olarak çevreci ve geri dönüşümlü polietilen ham madde kullanılarak üretilen su tankı ürünlerimizle Türkiye’nin yanı sıra dünyada da birçok ülkeye ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...