Modüler Su Deposu Hakkında Herkesin Bilmesi Gereken Ayrıntılar Nelerdir?

Su deposu, içerisinde bir sıvı, gıda veya kimyasal madde muhafaza edilebilen ve ihtiyaç anında depolanan içeriğin tahliyesinin sağlandığı depolardır. Su depoları plastik, polyester ve paslanmaz çelik olmak üzere üç farklı hammaddeden imal edilmektedir. Modüler su depoları adı gibi modüler olduğu için kullanıcı markalar tarafından çokça tercih edilmektedir. Modüler depolardan turşu depoları da imal edilebilir. Fakat halihazırdaki turşu depolarını da tercih edebilirsiniz. Modüler depolar daha çok özel proje kapsamında üretilen sıvıların veya gıdaların depolanması kapsamında da tercih edilebilir.

Modüler su deposu, üretim yapan hemen hemen her sektöre yön vermektedir. Bunun yanı sıra cam elyaf takviyeli polyester hammadde, paslanmaz krom ve paslanmaz çelik malzeme kullanarak üretilen farklı ebatlardaki modüler depolarımız ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Kullandığımız kalıp ve imalat teknolojileri ile çağımızın teknolojisini kullanarak istediğiniz ebatlarda modüler depo imalatı gerçekleştirmekteyiz. 

Modüler Su Deposunun Özellikleri Nelerdir?

Kolay ve pratik kurulum imkânı, rahat kullanımı sayesinde farklı ihtiyaçlarınız için modüler su depolarımızı tercih edebilirsiniz. Her ne kadar modüler olsa da, belirlenen projeye göre tıpkı hazır kalıplarla üretilen depolarımız kadar rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Bununla birlikte bir başka özelliği ise aynı depo içerisinde bir ayrım yapılabildiği için aynı depo içerisinde iki farklı sıvı veya gıda depolayabilirsiniz. Böylece aynı depoya iki tahliye vanası koyulduğu için ihtiyaç anında iki sıvıya birden ulaşmış olursunuz. 
Bir başka özelliği ise değişken hava koşullarına ve dış çevre koşulları uygun olmasıdır. Modüler su depoları aynı diğer depolarımız gibi kaliteli malzemelerden üretildiği için zorlu mevsim şartları gibi hemen hemen bütün zorluklara karşı dayanıklıdır.

En önemli husus ise modüler su depolarının gıda tüzüğüne uygun bir biçimde üretimi yapılmasıdır. Gıdaya uygun olduğu için gönül rahatlığıyla içerisinde gıda ve sıvı depolayabilirsiniz. Tıpkı diğer su depolarımız gibi modüler su depoları da UV stabilizasyonludur. Bu durum depo içerisinde yosun,mantar ve küf oluşumunu engeller. Ayrıca uzun kullanım süresi sunar.

Bir başka önemli konu ise dayanıklı malzeme yapısıyla modüler su deposu ürünlerimiz, deneyimli dinamik kadromuzla, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak üretilmektedir. Kaliteli hammadde ile üretim yapıldığı için sizlere uzun kullanım süresi sunar.

Bunun dışında silo depolarımız da mevcuttur. Silo depoları, konik yapısı sayesinde depolanan sıvıyı sonuna kadar tahliye edebilirsiniz. 1.000 litre kapasiteden başlayarak, 10.000 litre kapasiteye kadar büyüyebilmektedirler. Genel olarak içerisinde deterjan gibi temizleyici kimyasal maddeler depolanmaktadır. Ayrıca içerisine koyulabileceğiniz mikser ile karıştırma işlemini de yapabilirsiniz.

Modüler su deposu ürünlerimizin en başında yerinde montaj depo çözümlerimiz gelmektedir. Yerinde montaj olarak sunulan modüler depo çözümlerimiz fabrikamızda parçalı şekilde üretilerek kullanım yerine nakliye ile götürüldükten sonra kurulumu yapılmaktadır. Modüler su deposu ürünlerimiz yenilikçi bir dizayna sahip oldukları için hemen hemen her sektöre yenilik getirmektedir. Modüler su deposu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...