Modüler Su deposu Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Hususlar

Modüler su deposu üretiminde Karmod Plastik sektörüne yön vermektedir. Cam elyaf takviyeli polyester ham madde, paslanmaz krom ve paslanmaz çelik malzeme kullanarak üretilen farklı ebatlardaki modüler depolarımız ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Kullandığımız kalıp ve imalat teknolojileri ile çağımızın teknolojisini kullanarak istediğiniz ebatlarda modüler depo imalatı gerçekleştirmekteyiz. Kolay ve pratik kurulum imkânı, rahat kullanımı sayesinde farklı ihtiyaçlarınız için modüler su depolarımızı tercih edebilirsiniz.

Değişken hava koşullarına uygunluğu, gıda tüzüğüne uygun üretimi ve dayanıklı malzeme yapısıyla modüler su deposu ürünlerimiz, deneyimli dinamik kadromuzla, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımızla, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak üretilmektedir.

Modüler su deposu ürünlerimizin en başında yerinde montaj depo çözümlerimiz gelmektedir. Yerinde montaj olarak sunulan modüler depo çözümlerimiz fabrikamızda parçalı şekilde üretilerek kullanım yerine nakliye ile götürüldükten sonra kurulumu yapılmaktadır. Karmod Plastik modüler su deposu ürünlerimiz sektöre yenilik getirmektedir. Modüler su deposu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...