Mazot ve Yakıt Tankeri Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Bilgiler

Mazot tankı ve yakıt tankeri üretimlerimizi polietilen mazot tankı, polyester akaryakıt tankı ve paslanmaz krom yakıt tankeri olarak isteğinize uygun, 1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübe, kalite ve güvencesiyle üretip teslim etmekteyiz.

Yakıt tankerlerimiz mazot, benzin, motorin, fuel oil, akaryakıt, petrol ürünleri, gaz yağı vb. çeşitli yakıt veya petrol türevi olarak nitelendirilen yanıcı maddelerin çevre ve insan faktörü bilinciyle güvenli bir biçimde depolanmasını sağlamaktadır. Mazot ve yakıt plastik su deposu gibi depolarda da depolanabilir. Bu doğrultuda polietilen mazot tankı, polyester akaryakıt tankı ve paslanmaz krom yakıt tankeri ürünlerimiz halk arasında kısaca yakıt tankı, yakıt tankeri, yakıt deposu, yakıt kabı ve yakıt kazanı gibi isimlerle bilinmektedir.

Karmod Plastik tecrübesi, kalitesi ve güvencesiyle uluslararası standartlar (Amerikan yakıt ve yanıcı madde standardı) dikkate alınarak üretilen yakıt tankerlerimizin birçok özelliği bulunmaktadır. Yakıt tankeri ürünlerimiz yüksek mukavemete, darbe dayanımına ve uzun ömürlü kullanıma sahip olarak üretilmektedir. Yakıt tankeri üretimlerimizde kullandığımız polietilen, polyester veya paslanmaz krom malzeme ile birçok avantajı bünyesinde barındıran polietilen mazot tankı, polyester akaryakıt tankı ve paslanmaz krom yakıt tankeri ürünlerimiz toprak altı mazot tankı veya toprak üstü mazot tankı olarak üretilmektedir.
İsteklerinize uygun olarak dikey, yatay ya da prizmatik modellerde yakıt tankeri üretimlerimiz bulunmaktadır.

Polietilen Mazot Tankı Özellikleri Nelerdir?

Polietilen mazot tankı ürünlerimiz yüksek kalitede basınca, dirence ve mukavemete sahip olarak üretilmektedir. 100 litreden 25 ton (25.000 litre) kapasiteye kadar polietilen mazot tankı üretimlerimiz yapılmaktadır. İçinde barındıracağınız yakıt ve petrol türevi ürünlere göre uzman ekiplerimiz tarafından polietilen mazot tankını özel olarak üretmektedir.

Polyester Mazot Tankı Özellikleri Nelerdir?

Polyester mazot tankı ürünlerimiz fiberglas hammadde kullanılarak toprak altı mazot tankı veya toprak üstü mazot tankı olarak özel üretilmektedir. İsteklerinize uygun olarak 200 litre ile 100 ton (100.000 litre) kapasite arasında, yüksek tonajlarda yakıt ve petrol türevi ürünleri depolayabileceğiniz tanklarımız Karmod Plastik uzman ekipleri tarafından polyester mazot tankı olarak özel üretilmektedir. Polyester mazot tankı ürünlerimizde isteklerinize uygun olarak özel projelendirme ile daha büyük kapasitelerde ve boyutlarda yakıt tankeri üretimlerimiz bulunmaktadır.

Paslanmaz Krom Mazot Tankı Özellikleri Nelerdir?

304 Kalite krom – çelik sac kullanılarak üretilen paslanmaz krom mazot tankı ürünlerimiz toprak üstü mazot tankı olarak üretilmektedir. Estetik ve ergonomik kullanıma sahip olan paslanmaz krom mazot tankı ürünlerimiz uzun ömürlü, dayanıklı ve ergonomik kullanım için özel olarak üretilmektedir. Paslanmaz çelik sacdan üretilen paslanmaz su deposu, isteklerinize uygun olan paslanmaz krom mazot tankı olarak uzman ekiplerimiz tarafından özel olarak üretilmektedir. Paslanmaz krom mazot tankı ürünlerimizde özel projelendirme ile daha büyük kapasitelerde ve boyutlarda yakıt tankeri üretimlerimiz bulunmaktadır.
Mazot Tankı ve Yakıt Tankeri Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Hususlar

Mazot tankı ve yakıt tankeri ürünlerimiz bünyesinde barındıracağı yakıt ve petrol türevi ürünlere göre, uzman ekiplerimizce mukavemet ve dayanıklılık seviyeleri hesaplanarak elde edilen verilere göre projelendirilmektedir. Delinme, basınç, dayanıklılık, darbe, deformasyon, toprak altı veya toprak üstü şartlardan, sudan, nemden, korozyon gibi zorlayıcı iç – dış etkenlere karşı hesaplamaları yapılarak mazot tankı ve yakıt tankeri üretimlerimiz yapılmaktadır.

Mazot tankı ve yakıt tankeri ürünlerimiz müşteri isteklerine göre özel projelendirme yapılarak aynı depo içerisinde birden çok yakıt veya petrol türevi ürünleri depolayabilecek şekilde üretilmekte ve üzerine her ürün için ayrı kapak yerleşimi yapılabilmektedir. Bu şekilde farklı özellikte ve nitelikte olan yakıt veya petrol türevi olan ürünleri aynı tank içinde, farklı bölümlerde depolama yapabilirsiniz.

Mazot tankı ve yakıt tankeri ürünlerimizin özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • İstenilen ölçüde, ebatta ve tonajda yapılabilir.
  • Giriş ve çıkış manşonları istenilen ölçüde yapılabilir.
  • Giriş ve çıkış manşonları istenilen yere konulabilir.
  • Montaj ya da müdahale kapağı müşteri isteklerine göre konumlandırılabilir.
  • Seviye ve basınç ölçüm sistemi gibi ek bileşenler müşteri isteğine göre depo üzerine konulabilir.
  • Mazot tankı ve yakıt tankeri ürünlerimiz müşteri isteklerine göre farklı özellikler ile üretilebilmektedir
Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...