Milenyum Özel Su Deposu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Karmod Plastik yaz sezonunu yeni bir inovasyonla karşılıyor. Plastik su deposu çözümlerindeki geniş ürün yelpazesi ile bilinen Karmod Plastik, çalışmalarına ve üretimlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Estetik ve ergonomik su deposu üretimleriyle dikkat çeken firmamız “milenyum model plastik su deposu” adıyla yeni bir plastik su deposu ürününün tanıtımına başladı. Milenyum model plastik su deposu çeşitlerinin 500 litre plastik su deposu, 1 ton (1000 litre) plastik su deposu ve 2 ton (2000 litre) plastik su deposu olarak ilk üretimlerini gerçekleştirdi. İhtiyaca göre daha küçük ebatta milenyum model plastik su depolarının ve daha yüksek tonajlarda milenyum model plastik su depolarının üretimini de Karmod Plastik olarak hayata geçireceğiz.

Yenilikçi fikirleri ve yüksek kapasiteli üretim gücüyle plastik su deposu sektörünün öncü firması olan Karmod Plastik Genel Müdürü TALAY ÖZTÜRK konuyla alakalı şunları söyledi: “Karmod Plastik olarak güçlü üretim kapasitemizi hep nasıl bir yenilikle birleştirebiliriz diye düşünüyoruz. Yeni ve farklı neler yapabiliriz diye çabalarımız devam ediyor. Bu kapsamda son olarak milenyum su deposu dediğimiz farklı bir ürünün imalatını gerçekleştirdik. Bu ürün hem estetik hem de ergonomik olarak çok kullanışlıdır. Şimdi başka nasıl yenilikler yaparız diye düşünme zamanı geldi. Bu heyecanımızı hiç yitirmek istemiyoruz.”

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...