Buzağı Kulübesi

0 adet ürün listelendi.
Küçük Buzağı Kulübesi Buzağı Kulübesi Küçük Buzağı Kulübesi İncele
Büyük Buzağı Kulübesi Buzağı Kulübesi Büyük Buzağı Kulübesi İncele

Hayvancılık işi ile uğraşan insanlar, hem bu işi sevmekte ve hemde huzur bulmaktadır. Hayvancılıkta üretimin sürekli olması için buzağıların olması şarttır. Özellikle buzağının doğum sonrası ilk 70 günü buzağı sağlığı için son derece önemlidir. İlk 70 gün içerisinde henüz bağışıklığı gelişmeyen sevimli buzağıların hayvanlar arasında sıklıkla görülebilen salgın hastalıklardan korunması gerekir. Bunların yanı sıra buzağı kulübesi yanına su deposu da konumlandırabilirsiniz. Buzağı kulübesi yanı sıra depolarda üretmekteyiz. Buzağı kulübesi teknik özellikleri sayesinde yeni doğanları 10 haftalık bu kritik süreçte en iyi koruma sağlar. 

Buzağı kulübesi fiyatları oldukça uygun olduğu için kolayca satın alabilir ve yeni doğmuş buzağılarınızı buzağı kulübesi içerisinde hastalıklardan uzak tutabilirsiniz. Buzağı kulübesi teknik özellikleri sayesinde buzağı için özel yaşam alanları sunar. Buzağı kulübesi ölçüleri kapsamında belirlenen özel yem haznelerinden beslenirken kendine özel suluktan su içer. Ekonomik buzağı kulübesi fiyat özelliklerinden sonra dört kademeli biberon eklentisi ile buzağının gelişim sürecinde çok büyük beslenme kolaylığı sağlamaktadır. Kademeler büyüdükçe buzağı kulübesi sorumlusu pratik şekilde biberonu yükselterek buzağının süt emmesini kolaylaştırır. Ayrıca buzağı kulübesi ölçüleri kapsamında bulunan biberon buzağının boyuna göre yüksektedir. Çünkü buzağının doğal emme durumunu simüle etmektedir. Böylece süt, buzağının midesine gider.

Buzağı Kulübesi Fiyatları

Yaşanan gıda krizinden dolayı hayvancılık maliyetleri yükselmiştir. Genel olarak besicilik yapanlar istedikleri gibi buzağı kulübesi ölçüleri bulamamaktadırlar. Bizler üretici olarak, hayvancılık yapan besicilerimizin hem buzağı kulübesi fiyatları ile hem de buzağı kulübesi ölçüleri daima hizmetinizdeyiz.

Her üründe olduğu gibi buzağı kulübesi fiyatları belirlenirken bazı kıstaslar göz önünde bulundurulmuştur. Buzağı kulübesi fiyat özellikleri araştırırken öncelikle ürün tasarımı da araştırılmalı. Tasarımın ferah iç ve bahçe alanına sahip olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle kapalı polietilen kulübe alanının et kalınlığı güneşin UV ışınlarından kulübe içerisinde buzağıyı koruyacak nitelikte olmalıdır. Ayrıca plastik buzağı kulübesi fiyatları oldukça uygundur. 

Buzağı Kulübesi Özellikleri

Buzağının doğum anından sonra geçen 70 günlük süre oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü fiberglass buzağı kulübesi en doğru şekilde konumlandırılması önemlidir. Öncelikle buzağı kulübesi düz bir zemine yerleştirilmelidir. Ardından kulübenin ön kısmı güneyde, arka kısmınında kuzeyde kalacak şekilde konumlandırılması buzağıya ekstra koruma sağlayacaktır. Yapının konumlandırılacağı alan beton veya çim toprak alan olmalıdır. Kulübe içerisine konulacak saman benzeri yumuşak bir sergi yapılması buzağının konforunu artıracaktır. Birden fazla kullanılan fiberglass buzağı kulübesi ürünleri arası mesafelere dikkat edilmelidir ve aradaki mesafe en az 25 veya 30 cm mesafe olacak şekilde konumlama yapılmalıdır. 
 
Bir fiberglass buzağı kulübesi ürünün en büyük özelliği uygun fiyatlarıdır. Buzağı kulübesi fiyat kıstasları arasında besicilerin maddi alım güçleride bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı buzağı kulübesi fiyat özellikleri oldukça ekonomik belirlenmiştir. Ayrıca kullanılan hammaddeler çevre dostudur ve geri dönüştürülebilir hammaddelerdir. Bir kulübe setinin içerisinde bulunan komponentler aşağıdaki gibidir.

 • Ana gövde 
 • Metal Çit Sistemi
 • Yemlik
 • Suluk
 • Otluk
 • Siperlik 
 • Süt Biberonu 
 • Süt kovası 

 
Buzağı Kulübesi Modelleri

Buzağı kulübesi fiyatları uygun olmasının yanısıra kulübeler tasarımıyla buzağının rahat etmesini sağlar. Bizler buzağı evi geliştirilirken buzağıların doğal yaşam ortamı incelenmiş ve en iyi modelin ortaya konulması amaçlanmıştır. Böylece tasarımla birlikte bazı detay çözümlerin ortaya konulduğu ergonomi ile en iyi üretim projesi hazırlanmıştır
 
Kulübelerin üretim şekli kulübelerin kalitesine doğrudan etki eden kalıplara polietilen hammadde dökülerek üretilmiştir. Modern üretim tesislerinde son teknoloji kullanılarak kulübe üretimi gerçekleştirilmektedir. Aynı üretim kalitesi ile kulübeye özgü tasarımlı metal çitlerde üretilmektedir. 
 
Kulübe modellerini tasarımda ayrıcalıklı kılan ayrıcalıklarının başında en iyi genişlik ve yükseklikte kapalı barınma alanının bulunmasıdır. Bu alandaki konforu artıran uygulamalar arasında ayarlanabilir havalandırma menfezi gibi tasarım detayları bulunmasıdır. Böylece menfezler aracılığıyla kulübe her yönden havalandırma sistemine sahiptir.
 

En Kullanışlı Özel Buzağı Kulübesi

 Kulübeleri kullanışlı yapan en önemli özellik plastik buzağı kulübesi fiyatları ve üretim şeklidir. Hem tasarımından dolayı hemde hammaddesinden dolayı kulübeler oldukça kullanışlıdır. Öte yandan aynı mukavemette ve aynı hammadde ile plastik su deposu modelleri de üretmekteyiz. Kulübeleri daha kullanışlı ve modüler hale getirmek için bu depolardan da kullanabilirsiniz. Kulübelerin diğer özellikleri ise aşağıdaki gibidir.
 

 • Kulübe tavan sistemi UV ışınlarına en iyi koruma sağlar.
 • Yeni doğan buzağıların enfeksiyon ve salgın hastalıklara korunmasını sağlar.
 • Soğuk iklimlerde buzağıyı mevsim şartlarından korur.
 • Özel metal çit sayesinde bahçe koruması sağlar.
 • Gölgelik ile mevsim koşullarından dolayı yemlerin bozulmasını önler.
 • Polietilen yüzeylerin tamamı pürüzsüz olduğu için canlıya zarar vermez. 
 • Çok kolay bir şekilde temizlenebilir.
 • Havalandırma menfezler sayesinde havalandırma kontrollü şekilde gerçekleştirilir.

Hangi Buzağı Kulübesi Sizler İçin Uygun

Fiber buzağı kulübesi özellikle hayvancılığına yönelik faaliyet gösteren besiciler ve endüstriyel olarak faaliyet gösteren çiftliklerde yeni doğan buzağıların rahat edebilmesi ve hastalıklardan korunabilmesi için tasarlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış fiber buzağı kulübesi ile çiftliklerin sevimli görünümdeki yeni doğan üyelerinin ilk haftalarını hijyenik ve sağlıklı ortamda geçirmelerine katkı sağlamaktadır. Endüstriyel çiftliklerdeki genel yerleşim düzeni ile yeni doğan yavruların ihtiyaçlarının gözetilmesi için üretilmektedir.

Kulübenin ana yaşam alanını oluşturan bölüm, kapalı alanın üretiminde çeşitli hammaddelere kullanılarak modern tesislerimizde rotasyon teknolojisiyle imal edimektedir. Yüksek üretim kapasitesi ve modern teknoloji sayesinde endüstriyel çiftliklerin ihtiyaçları en iyi şekilde ve en kısa sürede karşılanmaktadır. Kapalı alanı üst üste yerleşebilir özelliktedir. Ayrıca bu özellik sayesinde nakliye navlunundan büyük tasarrufla kazandırıyor. Tüm kulübelerimiz uzun ömürlüdür. Kulübelerimiz dayanıklı metal kafesler, özel yemlik ve dört kademeli ayarlanabilir biberon ile ihtiyaç duyulan tüm komponentleri ile birlikte satılmaktadır. 

Loading...