Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 65 cm
  • Yükseklik 130 cm
  • Kalınlık 2 mm
  • Manşon ¾ "
  • Kapak 33 cm
  • Kapasite 400 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

400 Litre Polyester Dikey Su Deposu

Günümüzde su depoları çevremizdeki hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Depolanma ihtiyacının görüldüğü hemen hemen her yerde çözüm olarak su depoları görülmektedir. Genel kullanım amaçlarına baktığımızda ise bir sıvının veya gıdanın depolanıp, ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. 

1986 yılından bu yana su deposu üretimindeki tecrübemiz ve son teknoloji üretim sistemi ile üretilen bu su deposu modelimiz sızdırma yapmaz. Bu modelimiz polyester reçineler, cam elyaf takviyesi ile buluşturularak özel yapıştırıcılar kullanılarak, uzman ekibimiz tarafından üretilmektedir. 

400 Litre Polyester Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

400 litre polyester dikey su deposu gerek bireysel kullanımda evlerde gerekse kurumsal kullanımda sanayilerde ve bu gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu modelimiz polyester hammadde ile üretilmektedir. Bu hammaddenin bir avantajı ise yerinde montaj seçeneği de sunmasıdır. Böylece çok girmesi zor olan mekanlara da girilip yerinde montaj yapılarak 400 litre polyester dikey su deposu kurulabilmektedir.

Ayrıca 400 litre polyester dikey su deposu içeriye Güneş ışığını almaz. Bu sayede depo içerisinde yosun ve mantar oluşumu görülmez. Bu da içerisine depolanacak sıvılar için sağlıklı bir ortam oluşturur. Orjinal renginde üretildiği gibi istenilen herhangi bir renk paletinde de üretilebilir.

400 Litre Polyester Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

400 litre polyester dikey su deposu özelliklerine bakacak olursak; 130 santimetre yüksekliğe, 2 milimetre malzeme kalınlığına sahiptir. Çalışma sıcaklığı ise en soğuk -5 derece ile en sıcak 60 derece arasındadır. Son olarak da ¾ inç paslanmaz pirinç manşon bulunmaktadır. Bu manşon ayrıca EPDM conta ile sızdırmaz hale getirilmiştir. 

Bir diğer önemli konu ise bu depoların temizliğidir. Bu depolar özel bir bakıma ihtiyaç duymazlar kolayca temizlenebilirler. Düzenli olarak temizlenen su depoları içerisinde kötü koku yapmaz. İmalat hatalarına karşı ürünlerimiz firma garantisi altındadır. 

Bir diğer avantajı ise taşıma kolaylığıdır. Bazı markalar bu depolar aracılığı ile hammadde taşımaktadır. Gerek kimyasal gerek ise gıda hammaddelerini bu depolar aracılığı ile rahatça taşıyabilirsiniz. Dikey tasarımı sayesinde yanyana istifleyebilirsiniz. Böylece bu depolar çok fazla yer kaplamaz. Rahatça taşınabilir.

Değerlendirmeler
Polyester Dikey Su Deposu
400 Litre Polyester Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
500 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 500 Lt Polyester Dikey Su Deposu 6.430,00 ₺ İncele
750 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 750 Lt Polyester Dikey Su Deposu 7.855,00 ₺ İncele
1 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 1 Ton Polyester Dikey Su Deposu 8.970,00 ₺ İncele
1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 11.910,00 ₺ İncele
2 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 2 Ton Polyester Dikey Su Deposu 13.640,00 ₺ İncele
2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 14.970,00 ₺ İncele
3 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 3 Ton Polyester Dikey Su Deposu 16.580,00 ₺ İncele
3.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 3.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 19.000,00 ₺ İncele
Loading...