Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 140 cm
  • Yükseklik 290 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon 1½ "
  • Kapak 40 cm
  • Kapasite 4000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

4 Ton Polyester Dikey Su Deposu

Yaşadığımız şu son günlerde teknoloji hızla gelişmektedir. Teknoloji geliştikçe ihtiyaçlarımızda gelişmektedir. Depolarda farklı tasarımlarda ve ebatlarda üretilirler. Çünkü farklı ihtiyaçlara çözüm olarak görülürler. Keza çevremizde gördüğümüz hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Dikey tasarıma sahip depo modelimizin kullanım amaçlarına baktığımızda ise bir sıvı veya gıda fark etmeksizin depolanıp, ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. 

Son teknoloji üretim sistemleri kullanarak ürettiğimiz tüm tanklar sızdırma yapmaz ve uzun ömürlüdür. Bütün depolama ürünlerimizde olduğu gibi dikey tasarıma sahip depo modelimizde iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. 

4 Ton Polyester Dikey Su Deposu Hammadde ve Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 4 ton depo hacmi sunan modelimiz gerek bireysel kullanımda evlerde gerekse kurumsal kullanımda sanayilerde ve bu gibi pek çok alanda kullanılabilir. Fakat genellikle hacmi büyük olduğundan dolayı sanayilerde daha fazla kullanılmaktadır. Çünkü hammaddesinden ötürü kimyasal dayanıklılığı da üst seviyededir. 

Dikey tasarıma sahip modelimiz polyester reçine ve cam elyafın birleştirilmesi ile oluşturulan polyester hammadde ile üretilmektedir. Bu hammaddenin en önemli avantajı ise yerinde montaj  avantajıdır. Böylece çok girmesi zor olan mekanlara da girilerek depo kurulumu yapılabilmektedir. Hammaddenin bir diğer özelliği ise zararlı ışın yalıtımının bulunmasıdır. Dolayısı ile polyester tanklarda içerisine zararlı ışınları almazlar. Öte yandan dikey tasarıma sahip depo modelimiz istenilen herhangi bir renk paletinde de üretilebilir.

Dikey tasarımın getirdiği bir başka avantaj ise nakliye kolaylığı sağlamasıdır. Ayrıca tasarımı sayesinde depo çok kolay bir şekilde temizlenebilir. Temizliği kolay yapılabildiği için düzenli olarak temizlenebilir. Böylece içerisinde kötü koku oluşumu olmaz. Sizlerde avantajlarda dolu dikey tasarımlı depo modelimizden satın almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Dikey Su Deposu
4 Ton Polyester Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 400 Litre Polyester Dikey Su Deposu 5.720,00 ₺ İncele
500 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 500 Lt Polyester Dikey Su Deposu 6.430,00 ₺ İncele
750 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 750 Lt Polyester Dikey Su Deposu 7.855,00 ₺ İncele
1 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 1 Ton Polyester Dikey Su Deposu 8.970,00 ₺ İncele
1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 11.910,00 ₺ İncele
2 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 2 Ton Polyester Dikey Su Deposu 13.640,00 ₺ İncele
2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 14.970,00 ₺ İncele
3 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 3 Ton Polyester Dikey Su Deposu 16.580,00 ₺ İncele
Loading...