Standart (Krom)
Ürün Özellikleri
 • Genişlik / Çap135 cm
 • Gövde Yüksekliği200 cm
 • Ayak Yüksekliği20 cm
 • Toplam Yükseklik250 cm
 • Boğaz Çapı40 cm
 • Kalınlık1.5 mm
 • Ortalama Ağırlık120 kg
 • Şamandıra Manşonu¾ "
 • Çıkış Manşonu1½ "
 • Tahliye Manşonu1 "
 • Kapasite3.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +80°C

3000 Litre Paslanmaz Dikey Depo

Bu tanklar, son yıllarda kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj ve uygun fiyatları sayesinde oldukça popüler olmuşlardır. Kurumsal kullanım açısından baktığımızda, sanayilerde nakliyesi kolay olduğu için ve pek çok hammaddenin taşımacılığında kullanıldığı için tercih edilmektedir. Bireysel kullanım açısından baktığımızda ise dikey tasarımı sayesinde, evlerde yan yana istiflemesi kolay olduğu ve fazla yer kaplamadığı için çokça tercih edilmektedir.

1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübemiz ve son teknoloji üretim sistemleri ile üretim yapmaktayız. Üretim tesislerimizde asla geri hurdadan dönüştürülmüş, kalitesiz hammadde veya depoya zarar veren renklendiriciler kullanılmamaktadır. Kullandığımız kaliteli hammadde ve malzemeler sayesinde ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki, tüm ürünlerimiz imalat hatalarına karşı iki yıl garantimiz altındadır. Buna ek olarak kullanımdan dolayı hasar görmüş depolarınızın tamiri de yapılabilmektedir.

3000 Litre Paslanmaz Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 3000 litre depolama hacmi sunan bu su tankı, krom nikel alaşımlı paslanmayan 304 ve 316 kalitedeki saclar ile silindirik olarak birleştirilerek üretilmektedir. Birleştirme esnasında argon kaynağı kullanılmaktadır. Ayrıca tankın sağlamlığını artırmak için depo içerisinde çelik paslanmaz çubuk kullanılmaktadır.

Hammadde olarak gıda depolanmasına uygun bir yapısı bulunmaktadır. Bu tanklar adı üzerinde paslanmaz ve korozyona karşı dayanıklı saçlar ile üretilmektedir. Bu depolar içerisinde gönül rahatlığı ile su, süt, meyve suyu, zeytinyağ, sirke, pekmez, çikolata gibi gıdalarınızı depolayabilirsiniz. Tabi bunlarla da bitmedi. Sadece gıda değil kimyasal maddeler olan asit, glikoz, mazot gibi hammadde ve maddelerin depolanmasına da uygundur.

Bu hammaddenin bir başka avantajı ise UV stabilizasyonlu olmasıdır. Paslanmaz çelik halihazırda yalıtkan bir malzeme olduğu için bu tanklarında yüksek ultraviyole dayanıklılığı bulunmaktadır. Bu sayede bu depoların içerisine güneş ışınları giremez. Bu doğrultuda bu tankların içerisinde herhangi bir şekilde yosun, küf, türevi mantarlar ve parazitlerin oluşumu görülmez ve gıda depolanması için daha sağlıklı bir ortam oluşmuş olur.

3000 Litre Paslanmaz Dikey Depo Teknik Özellikleri

Günümüzde çevremize baktığımızda bu tanklar hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Ayrıca dış yüzeyinin pürüzsüz olması bu tankların temizliğini kolaylaştırır. Ayrıca temizliği kolaylaştıran boğaz çapı tasarımı sayesinde tazyikli suyla kolayca temizleyebilirsiniz. Bu depoların temizliği düzenli olarak yapılırsa, içerisinde kötü koku oluşumu ve kir görülmez.

Bazı kimyasal madde ve karışımlar açığa sıcaklık çıkarırlar. Bazı gıdaları da pişirildikten hemen sonra, en sıcak haliyle depolamak gerekebilir. Bu yüzden her depo belirli bir sıcaklıkta veya soğuklukta çalışabilmektedir. Bu hammadde ile üretilen depolar en yüksek çalışma sıcaklığı değerine sahiptir. Çalışma sıcaklığı oranlarına baktığımızda ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +80 derece arasında çalışabilmektedir. +80 derece neredeyse kaynama noktası sıcaklığıdır. 

Bunlara ek olarak bu depolar üretim standardı gereği orjinal çeliğin renk seçeneği ile üretilmektedirler. Fakat müşterilemizin istekleri doğrultusunda üretim tesislerimizde herhangi bir renk paletinde üretim yapabilmekteyiz. Aklınıza takılan sorular hakkında bilgi almak için alanında uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Paslanmaz Dikey Depolar
3000 Litre Paslanmaz Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
500 Litre Paslanmaz Dikey Su Deposu Paslanmaz Dikey Depolar 500 Litre Paslanmaz Dikey Su Deposu 18.540,00 ₺ İncele
1000 Litre Paslanmaz Dikey Depo Paslanmaz Dikey Depolar 1000 Litre Paslanmaz Dikey Depo 23.395,00 ₺ İncele
2 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu Paslanmaz Dikey Depolar 2 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu 36.050,00 ₺ İncele
4 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu Paslanmaz Dikey Depolar 4000 Litre Paslanmaz Dikey Depo 54.865,00 ₺ İncele
5 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu Paslanmaz Dikey Depolar 5000 Litre Paslanmaz Dikey Depo 73.090,00 ₺ İncele
6 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu Paslanmaz Dikey Depolar 6000 Litre Paslanmaz Dikey Depo 96.245,00 ₺ İncele
7 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu Paslanmaz Dikey Depolar 7 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu 100.820,00 ₺ İncele
8 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu Paslanmaz Dikey Depolar 8 Ton Paslanmaz Dikey Su Deposu 112.235,00 ₺ İncele
Loading...