Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 100 cm
  • Yükseklik 265 cm
  • Kalınlık 2,5 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 33 cm
  • Kapasite 2000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

2 Ton Polyester Dikey Su Deposu

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte depolama ürünlerindeki teknolojilerde gelişmektedir. Dikey tasarıma sahip modelimiz de polyester su deposu kategorisindedir. Günümüz dünyasında her alanda ihtiyaçlarımız çeşitlenir ve genişlerken depolama ürünleri kapsamında da genişlemekte ve çeşitlenmektedir. Bu açıdan baktığımızda dikey tasarıma sahip modelimizde depolama ürünleri arasındaki çeşitlerden bir tanesidir. 

Dikey tasarıma sahip modelimiz hem endüstriyel hemde bireysel alanda oldukça fazla kullanılmaktadır. Öte yardan modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda ise herhangi bir organik veya kimyasal içeriğin çeşitli çevre etkilerinden korunması amacıyla depolanıp, depolanan içerik veya içeriklerin bir yerden farklı bir yere nakliye edilmesini ve içeriğe ihtiyaç duyulduğunda içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler 1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübemiz ile son teknoloji üretim sistemlerini birleştirerek üretim yapmaktayız. Bu sebepten ötürü ürettiğimiz tüm depolama ürünleri oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bununla birlikte dikey tasarımlı modelimiz iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı firmamız garantisi altındadır. 

2 Ton Polyester Dikey Su Deposu Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 2 ton kullanım hacmi sunan ve dikey tasarıma sahip olan modelimiz evlerimizde, sanayilerde ve içerik nakliyesi amaçları kapsamında ve daha pek çok alanda alanda kullanılmaktadır. Dikey tasarımı sayesinde en çok kullanılan ve satın alınan modellerimiz arasında yer almaktadır. 

Modelimiz polyester hammadde ile üretilmektedir ve bu hammaddenin kimyasal dayanıklılığı üst seviyededir. Hammaddeyi elde etmek için polyester reçine ve cam elyafın karıştırılır. Özel yapıştırıcılar kullanılarak depo tasarımı ve ebatları bazında birleştirilmesi sonucunda modelimiz üretilmektedir. Bu üretim şekli sayesinde modelimiz yerinde montaj  avantajına sahiptir. Hammaddenin bir diğer özelliği ise UV yalıtımlı olmasıdır. Böylece zararlı ışınları filtreleyerek diğer tarafına geçirmez. Böylece depo içerisinde daha steril bir ortam elde edilmektedir. 

2 Ton Polyester Dikey Su Deposu Teknik Özellikler

Modelimize göz ile baktığımızda gördüğümüz ilk teknik detaylar yukarıya uzayan dikey bir tasarım ve 2 ton kullanım hacmidir. Hammeddesinden ötürü modelimiz 60 derece çalışma ısı oranına sahiptir. Ayrıca farklı farklı renklerde üretimi yapılabilmektedir. Farklı renklerdeki depolama ürünlerinin UV yalıtımı nispeten daha fazladır. 

Dikey tasarıma sahip depolama ürünleri kullanıcısına nakliye kolaylığı sağlamaktadır. Kolayca yan yana istifleyebilirsiniz. Ayrıca modelimiz oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir. Modelimizin kağıt üzerindeki teknik detaylarına baktığımızda 100 santimetre genişliğinde,  265 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 2,5 milimetre ve kapak çapı 33 santimetre olup vidalı kapak sistemi ile üretilmektedir. Sizlerde avantajlarla dolu tüm depolama ürünlerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilir, fiyat teklifi almak için ise müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Dikey Su Deposu
2 Ton Polyester Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 400 Litre Polyester Dikey Su Deposu 5.460,00 ₺ İncele
500 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 500 Lt Polyester Dikey Su Deposu 6.140,00 ₺ İncele
750 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 750 Lt Polyester Dikey Su Deposu 7.495,00 ₺ İncele
1 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 1 Ton Polyester Dikey Su Deposu 8.560,00 ₺ İncele
1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 11.370,00 ₺ İncele
2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 14.290,00 ₺ İncele
3 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 3 Ton Polyester Dikey Su Deposu 15.830,00 ₺ İncele
3.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 3.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 18.140,00 ₺ İncele
Loading...