105 Ton Polyester Su Deposu Üretimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

105 ton polyester su deposu üretimi ile iş yerlerinde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde veya insan nüfusunun çok olduğu alanlarda genel kullanım suyu ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız.

ÖZEL OLARAK TASARLANDI

INNTECH Mühendislik tarafından belirtilen ihtiyaçlar doğrultusunda özel olarak projelendirilen, kullanım yeri ve kullanım amacına uygun olarak yeniden tasarlanan 105 ton polyester su depomuz müşterimize teslim edilmiştir.

INNTECH Mühendislik firmasına teslim edilen su depomuz güvenli bir şekilde kullanılacağı alana yerleştirilmiş, müşterimiz tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

 

INNTECH Mühendislik Kurucu Ortaklarından Ali Fuat Bey gerçekleştirilen üretim hakkında şu değerlendirmelerde bulundu:

“Önceki projelerimizde farklı firmalarla çalıştık. Büyük tonajlı depo ihtiyacımız olduğunda Karmod Kompozit firması ile iletişime geçtim. Satış danışmanlarının doğru yönlendirmeleri, projemize bakış açıları ve çözüm odaklı yaklaşımları ile doğru firmayı seçtiğimizi anladım. Uzman ve deneyimli kadrosu ile esnek çözümler sunabilen Karmod Kompozit sayesinde projemizi zamanından önce ve kaliteli bir şekilde tamamladık. Projemiz için ihtiyaç duyulan deponun üretiminde emeği geçen başta SELÇUK KAYA olmak üzere tüm Karmod Kompozit çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

FARKLI İHTİYAÇLAR İÇİN ÜRETİLDİ

Yaşamın her alanında hayati öneme sahip olan suyun sağlıklı depolanması için her zaman ilkleri gerçekleştirmekteyiz. Evsel kullanımla beraber endüstriyel – sanayi kullanımlarında su ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması için su deposunun önemini bilmekte ve bu doğrultuda en kaliteli çözümleri sunmaktayız.

Polyester su deposuna ihtiyaç duyan bütün firmalar için; yangın suyu deposu, sulama deposu, su toplama deposu, su geri kazanımı ve kullanım deposu, umumi kullanım suyu depolama gibi farklı çözümler için büyük tonajlı depo üretimleri yapmaktayız. Türkiye’nin polyester su deposu üretimi konusunda tecrübeli ve kaliteli üreticisi Karmod Kompozit ile özel projelendirmelerinize uygun olarak her tonajda polyester su deposu üretimi yaptırabilirsiniz.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...