Plastik Sanayi Depoları Hakkında Bilmeniz Gereken Bilgiler

Karmod Plastik üretimi plastik sanayi depoları endüstriyel sanayi alanında vazgeçilmez sanayi depolama tankı ürünlerinden biri olmuştur. Farklı ebatlarda üretilen plastik sanayi deposu ürünlerimiz barındıracağınız sıvının türüne göre özel olarak üretilmektedir. Polietilen ham madde kullanılarak üretilen plastik sanayi depolarımızı isterseniz asit deposu, kimyasal deposu, sıvı tuz deposu, mazot deposu veya foseptik deposu gibi farklı kullanımlar için güçlendirilmiş olarak sipariş verebilirsiniz.

Standart olarak beyaz ve mavi renklerde üretilen sanayi deposu ürünlerimiz silindir dik, silindir yatay, prizmatik (kare – dikdörtgen) olarak farklı çeşitlerde ve büyüklüklerde stoklarımızda bulunmaktadır. İhtiyaca uygun olarak çift katmanlı güçlendirilmiş plastik sanayi deposu ürünlerimizde Karmod Plastik güvencesiyle üretilmektedir.

Plastik sanayi deposu olarak bilinen polietilen sanayi deposu ürünlerimiz 25 tona (25.000 litre) kapasiteye kadar çeşitli büyüklüklerde üretilmektedir. İsterseniz 2 tonluk (2.000 litre) plastik sanayi deposu, 5 tonluk (5.000 litre) plastik sanayi deposu, 10 tonluk (10.000 litre) plastik sanayi deposu veya farklı kapasitelerdeki sanayi depolarımızı dikey, yatay veya prizmatik olarak sipariş verebilirsiniz. Çoklu adetlerde ve toptan üretimlerde isteğinize uygun olarak farklı ebatlarda, çeşitli renklerde ve özel projelendirilmiş plastik sanayi deposu üretimleri yapmaktayız.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...