Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 90 cm
  • Yükseklik 180 cm
  • Kalınlık 2 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 33 cm
  • Kapasite 1000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

1 Ton Polyester Dikey Su Deposu


Günlük hayatta etrafımızda pek çok depo görmekteyiz. Çoğumuz gördüğümüz depoların ne amaçla kullanıldığını bilmezler. Polyester depo modelimizin genel kullanım amaçlarına baktığımızda ise kimyasal veya gıda farketmeksizin herhangi bir içeriğin depolanıp, ihtiyaç duyulduğunda tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. 

Toplamda kullanıcısına 1 ton kullanım hacmi sunan dikey tasarımlı depo modelimizin hemen hemen her depolama ihtiyacına çözüm olarak görülmektedir. Depolar genel olarak sanayilerde oldukça fazla kullanılmaktadır. Çünkü sanayilerde üretilen her türlü içerik bu depolarda depolanabilmektedir. Öte yandan Sektördeki köklü tecrübemiz sayesinde genel olarak ürettiğimiz depolar sızdırma yapmaz ve sağlamdır. Polyester depo modelimiz de olmak üzere tüm depolama ürünlerimiz iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı firmamız garantisi altındadır.
 

1 Ton Polyester Dikey Su Deposu Hammadde ve Teknik Özellikleri


Polyester modelimiz özünde polyester reçine ve cam elyaf takviyesi ile ile elde edilen ana malzemenin özel yapıştırıcılar kullanılarak birleştirilmesi ile üretilmektedir. Bu üretim şekli sayesinde yerinde montaj avantajı bulunmaktadır. Böylece girilmesi zor olan mekanlara da girilip yerinde montaj yapılarak depo kurulabilmektedir.

Polyester hammadde olarak zararlı ışınlara karşı yalıtkandır. Dolayısıyla bu hammadde kullanılarak üretilen depolarda içerise zararlı ışınları almazlar. Böylece depo içerisinde yosun oluşumu görülmez. Ayrıca polyester tanklar genel olarak kimyasal dayanıklılığı ile ön plana çıkarlar. Dikey tasarıma sahip modelimizin çalışma ısı oranı en sıcak +60 dereceye kadardır. Temizliği kolayca yapılabilmektedir. Temizliği düzenli yapılan depoların içerisinde kötü kokular oluşmaz.  Son olarak modelimiz istenilen herhangi bir renk paletinde de üretilebilir. Böylece farklı içerikler daha rahat kategorize edilebilir. Sizlerde dikey tasarıma sahip depo modelimizi satın almak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz hem kafanıza takılan soruları yanıtlayabilir hemde fiyat teklifi verebilirler.

Değerlendirmeler
Polyester Dikey Su Deposu
1 Ton Polyester Dikey Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 400 Litre Polyester Dikey Su Deposu 5.470,00 ₺ İncele
500 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 500 Lt Polyester Dikey Su Deposu 6.155,00 ₺ İncele
750 Lt Dik Polyester Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 750 Lt Polyester Dikey Su Deposu 7.515,00 ₺ İncele
1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 1.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 11.395,00 ₺ İncele
2 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 2 Ton Polyester Dikey Su Deposu 13.055,00 ₺ İncele
2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 2.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 14.325,00 ₺ İncele
3 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 3 Ton Polyester Dikey Su Deposu 15.865,00 ₺ İncele
3.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu Polyester Dikey Su Deposu 3.5 Ton Polyester Dikey Su Deposu 18.180,00 ₺ İncele
Loading...