Yerinde Montaj Su Deposu Nasıl Olur?

Girişi dar veya küçük alanlar için yerinde montaj su deposu ürünümüz en çok tercih edilen depoların en başında gelmektedir. Su depolarının veya depolama tanklarının kullanım alanı her geçen gün arttığından dolayı ihtiyaca özel olarak depo alanları da değişkenlik göstermektedir. Her ortamda ve alanda depolama ihtiyacınızı karşılamak için polyester ham madde kullanarak ürettiğimiz cam elyaf destekli fiberglas yerinde montaj depo ürünlerimiz ile su ve diğer sıvı biriktirme ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Fiberglas yerinde montaj depo ürünümüz depo sektöründe polyester yerinde montaj depo, taşınabilir depo ve parçalı depo olarak da bilinmektedir. Yerinde montaj depolarımız ihtiyacınıza özel olarak;

  • Su depolama ihtiyaçlarınız için
  • Gıda sektöründe sıvı depolama ihtiyaçlarınız için
  • Akaryakıt alanında sıvı depolama çözümlerinde
  • Kimyasal ve asit türevi maddelerin depolanmasında

Gibi farklı ihtiyaçlar için isterseniz bina, apartman altı olarak konut ve ticari alanlarda, işletmelerin depolama ihtiyaçları için, fabrika ve sanayi alanlarında büyük tonajlı depolama çözümleri için kullanılabilir.

Depolama tanklarının kullanım alanı çok geniş olduğundan kullanıcı sayısı da buna bağlı olarak artmaktadır. Yerinde montaj depoyu seçmeden öne deponun nerede ve ne için kullanacağı tespit edilmelidir. Sonra ki aşamada ise deponun konulacağı alanın ve depo hangi alandan geçerek buraya yerleştirilecekse ölçüleri belirlenmelidir. Bu hususlar dikkatlice ölçüldükten sonra satış danışmanlarımızdan detaylı yardım alarak ihtiyacınıza uygun yerinde montaj deposunu seçebilirsiniz. Karmod Plastik olarak 1986 yılından beri yerinde montaj depo ihtiyacınıza göre farklı ebat ve tonajlarda depolar sunarak müşterilerimizin sorunlarına çözüm sunmaktayız.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...