Yer Altı Su Deposu Hakkında Bilmeniz Gereken Bilgiler

Yer altı su deposu ürünlerimizi polietilen ve polyester ham madde kullanılarak, teknolojik üretim tesislerimizde, 1. kalite işçilik ile üretilmektedir. Polietilen yer altı su deposu ve polyester yer altı su deposu olarak ürettiğimiz, 2 farklı malzeme cinsinde farklı modellerde yer altı su deposu ürünümüz bulunmaktadır.

POLİETİLEN TOPRAK ALTI SU DEPOSU

Lineer polietilen ham madde kullanılarak üretilen polietilen toprak altı su deposu ürünlerimiz et kalınlığı olarak piyasada rakiplerinden daha yüksek oranlara sahiptir. Toprak altına gömülecek olan polietilen depoların et kalınlığı ve malzeme yoğunluğu yüksek değerlerde kullanılması gerekmektedir. Toprak altı depoların kalitesini; yüksek basınca, toprakta oluşacak korozyona, her türlü iklim koşuluna, darbelere karşı dayanımı gibi faktörlerle ölçebilirsiniz.

POLYESTER TOPRAK ALTI SU DEPOSU

Cam elyaf takviyeli polyester malzeme kullanılarak üretilen polyester toprak altı su deposu ürünlerimiz sektöründe fiberglas toprak altı su deposu olarak da bilinmektedir. Özellikle uzun ömürlü kullanım ve yer avantajı düşünülerek projelendirilen polyester toprak altı su deposu ürünlerimiz, sektörünün lideri Karmod Su Deposu güvencesiyle üretilmektedir. Yüksek mukavemet, uzun ömürlü yapı, sızdırmazlık, pürüzsüz yüzey, güçlendirilebilir malzeme kalitesi gibi çeşitli faktörler ile toprak altında depolayacağınız ürüne göre özel polyester toprak altı depo ürünlerimiz imal edilmektedir.

Yer altı su depoları nerelerde kullanılabilir;
- Sosyal tesisler
- Turistik tesisler
- Sanayi tesisleri
- Fabrikalar
- Akaryakıt istasyonları
- Tarım alanlarında damla sulama sistemleri kurmak isteyenler
- Askeri tesisler
- Hayvancılık ile uğraşan tesisler
- Yazlık ev bahçelerinde genel kullanım için
- Atık biriktirme ve tahliyesi yapılacak alanlar için

Gibi çeşitli alanlarda farklı sıvı ihtiyaçlarınızı depolamak için yer altı depo ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Toprak altı depo ürünlerimiz dikey ve yatay olarak üretilebilmektedir. Yerleştirilecek alana göre belirlenen ebatlarda toprak altı depo üretimlerimiz yapılmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak dalgakıran özellikte, filtre ve süzgeç bölümlü, hidrofor veya dalgıç pompası gibi ek özellikler toprak altı depo ürünlerimizde kullanılabilir.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...