0532 155 66 60
Anadolu Yakası
0216 494 28 29
Avrupa Yakası
0212 428 64 27
info@sudeposu.com
Türkiye'nin Su Deposu Markası
Karmod Satış Ofisleri
İtalyan teknolojiyle rotasyonda gelinen son nokta olan full rotomolding tekniğiyle, dünyanın en kaliteli polietilen hammaddesini kullanarak ürettiğimiz TSEK, ISO, OHSAS, CE sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Toprak Altı Su Deposu

Özellikle uzun ömürlü kullanım ve yer avantajı düşünülerek projelendirilen toprak altı su depolarımız lider marka Karmod güvencesiyle üretilmektedir. Yüksek mukavemet, uzun ömürlü yapı, sızdırmazlık, pürüzsüz yüzey ve tecrübe Karmod’u benzerlerinden üstün kılan başlıca özelliklerdir.

Toprak altı şartları düşünülerek özel cam elyaf takviye ile mukavemetleştirilmiş toprak altı depolarımız sosyal tesisler, turizm tesisleri, sanayi tesisleri ve fabrikalar, akaryakıt istasyonları, tarım alanlarında damla sulama sistemleri, askeri tesisler gibi kullanım alanları dikkate alınarak özel imal edilmektedir. Nakliye şartları da düşünülerek demonte ön üretim sonrası uzman ekiplerimizce yerinde montajlanarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Septik ve Atık Su Tankları / Toprak Altı Su Depoaları

Yukarı Çık