0532 155 66 60
Anadolu Yakası
0216 494 28 29
Avrupa Yakası
0212 428 64 27
info@sudeposu.com
Türkiye'nin Su Deposu Markası
Karmod Satış Ofisleri
İtalyan teknolojiyle rotasyonda gelinen son nokta olan full rotomolding tekniğiyle, dünyanın en kaliteli polietilen hammaddesini kullanarak ürettiğimiz TSEK, ISO, OHSAS, CE sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Su Deposu

Hayatın kaynağı olan suyun depolanmasında en önemli unsur sağlıklı depolamadır. Teknolojik üretimle uluslararası gıda güvenliği ‘food grade’ belgesine sahip hammaddeden ISO ve TSE standartlarında imal edilen Karmod su depolarının güvenilirliği yapılan laboratuvar testleriyle belgelenmiştir. Su Deposu kullanım amacına göre bir çok farklı ölçü ve modellerde müşteri beğenisine sunulmakta olup polyester ve poiletilen hammadde alternatiflerinde üretim yapılmaktadır.

Polietilen su deposu ürünlerimiz tam yoğunlukta hammadde kullanımı ve otomasyon sistemiyle ideal pişirme süreçlerinde üretilmektedir. Polyester ürünlerimiz fiber glass katmanlarla mukavemetleştirilerek toprak altı şartlarında bile mükemmel sonuç veren sızdırmaz özellikte imal edilmektedir.

Su Deposu

Yukarı Çık