0532 155 66 60
Anadolu Yakası
0216 494 28 29
Avrupa Yakası
0212 428 64 27
info@sudeposu.com
Türkiye'nin Su Deposu Markası
Karmod Satış Ofisleri
İtalyan teknolojiyle rotasyonda gelinen son nokta olan full rotomolding tekniğiyle, dünyanın en kaliteli polietilen hammaddesini kullanarak ürettiğimiz TSEK, ISO, OHSAS, CE sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Plastik Su Deposu

Plastik su deposu olarak bilinen polietilen depo ürünlerimiz, Karmod kalite güvencesiyle son sistem rotasyon teknolojisiyle tam yoğunlukta hammadde kullanımı ve otomasyonlu ideal pişirme süresinde imal edilmektedir. 50 litreden başlayarak 25 ton kapasiteye kadar plastik depo ürünümüz bulunmaktadır.

Kullanım özelliği ve kullanım yeri şartları düşünülerek farklı modellerde plastik depolar sürekli stoklarımızda yer almaktadır. Dik plastik, yatay dikdörtgen plastik ve yatay silindirik su deposu farklı kullanım beklentileri için farklı büyüklüklerde Karmod kalite güvencesiyle üretilmektedir. Standart beyaz ve mavi renkte imal edilen depolarımız, çoklu taleplerde özel renk alternatifiyle üretim yapılmaktadır. Ürünlerimizde lineer polietilen hammadde kullanılmakta olup uv ışınlarına dayanımlıdır. Karmod’un kullandığı polietilen hammadde uluslararası standartlarda “Gıda Tipi” özelliktedir. Ürünlerimizin insan sağlığı açısından içilebilir ürün barındırma özelliği Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa EEC standartlarına uygunluğu yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Karmod sektörde TSE standartlarına uygunluk belgesine hak kazanan ilk marka olup uluslararası ISO ve CE sertifikasyonlarına sahiptir.

Yukarı Çık