0532 155 66 60
Anadolu Yakası
0216 494 28 29
Avrupa Yakası
0212 428 64 27
info@sudeposu.com
Türkiye'nin Su Deposu Markası
Karmod Satış Ofisleri
İtalyan teknolojiyle rotasyonda gelinen son nokta olan full rotomolding tekniğiyle, dünyanın en kaliteli polietilen hammaddesini kullanarak ürettiğimiz TSEK, ISO, OHSAS, CE sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Plastik Su Deposu Modelleri

Kullanım amacı ve uluslararası satandartlar dikkate alınarak hazırlanan Plastik Su Deposu Modellerimizin tamamında estetik görünüm ve ergonomik kullanım şartları dikkate alınarak özel tasarlanmıştır. Dikey silindirik, yatay silindirik ve yatay dikdörtgen su deposu modellerimizin tamamında uluslararası standartlar dikkate alınarak çevre ve insan sağlığına dost ve güvenli ürünler beğeninize sunulmaktadır.

İhtiyacınız olan depoyu satınalmaya karar vermeden önce satış ekiplerimizdeki uzmanlardan kullanım yapmayı düşündüğünüz hususta bilgi alınız. Bu size ihtiyacınız ve mekanınız için en uygun depo ürününü almanız konusunda yardımcı olacaktır. Karmod depo sektöründe TSE standartı sertifikasına sahip ilk marka olup, ürünlerinin ISO ve CE sertifikasyonlarına uygunluğu belgelenmiştir.

Dik Plastik Su Deposu Modelleri

Yatay Plastik Su Deposu Modelleri

Kare Plastik Su Deposu Modelleri

Yukarı Çık