0532 155 66 60
Anadolu Yakası
0216 494 28 29
Avrupa Yakası
0212 428 64 27
info@sudeposu.com
Türkiye'nin Su Deposu Markası
Karmod Satış Ofisleri
İtalyan teknolojiyle rotasyonda gelinen son nokta olan full rotomolding tekniğiyle, dünyanın en kaliteli polietilen hammaddesini kullanarak ürettiğimiz TSEK, ISO, OHSAS, CE sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal

Karmod Plastik SU DeposuSektörün duayen firması 1986 yılında “Kartal Plast” adıyla su deposu imalatına başlamış olup ürünlerindeki yenilikçi çözümleri teknolojik yatırımlarla da destekleyerek günümüzde “Karmod” markasıyla üretimler gerçekleştirmektedir. Kalite ve güven unsurlarını da içeren insan odaklı üretimi önceleyen “Önce Sağlık” ilkesi Karmod’un marka anlayışının temelini oluşturur.

Karmod, modern tesislerinde polyester ve polietilen hammaddelerden çok farklı tasarım ve ebatlarda su depolarının üretimini gerçekleştirmektedir. Yatay, dikey, dikdörtgen, silindirik modellerde imal edilen su depoları gıdadan sanayiye bir çok alanda güvenli kullanım özelliğindedir. Karmod büyük ebatlı sanayi ve toprak altı depolarının da lider üreticisidir. Özel üretim sistemiyle girişi dar mekanlar için demonte özellikte yerinde kurulabilir depolar da Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır.

Karmod’un depoların yanı sıra üretimini gerçekleştirdiği özel ürünler arasında; polietilen dekoratif ışıklı saksılar, dekoratif konsüller, buzağı kulübeleri, tekstil arabaları, gıda ve kimya sanayi için konik silo depoları vb. Ürünler yer almaktadır. Karmod polyester ve polietilen hammaddeden üretilebilecek otomotivden kimyaya, tekstilden peyzaja her türlü özel tasarımlar için üretim desteği ile çözüm ortağı olmaktadır.

Yukarı Çık