0532 155 66 60
Anadolu Yakası
0216 494 28 29
Avrupa Yakası
0212 428 64 27
info@sudeposu.com
Türkiye'nin Su Deposu Markası
Karmod Satış Ofisleri
İtalyan teknolojiyle rotasyonda gelinen son nokta olan full rotomolding tekniğiyle, dünyanın en kaliteli polietilen hammaddesini kullanarak ürettiğimiz TSEK, ISO, OHSAS, CE sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizle sektöre öncülük etmenin gururunu yaşıyoruz.

Fiberglas Su Depoları

Üretildiği hammadde nedeniyle polyester depolar fiberglas su deposu olarak ta adlandırılmaktadır. Fiberglasın kat kat takviye edilebilir özelliği ile yüksek mukavemet sağlayan depolama tanklarının üretimine imkan sunmaktadır. Kolayca şekil alabilmesi de tasarımda kolaylıklar sunmaktadır. Karmod dik, yatay, silindirik, dikdörtgen, kare gibi özel ürün modellerinde polyester depoların üretimini gerçekleştirmektedir.

200 litre standart modelle başlayan üretimimiz özel projelendirme ile 100 tona kadar imalat gerçekleştirmekteyiz. Büyük tonajlı özel depolarımız Karmod teknolojisi ile toprak altı veya üzeri şartlarda kullanım özelliğine göre üretilmektedir. Girişi dar mekanlarda demonte parçalı ön üretimle hazırlanan parçalar uzman ekiplerimizce yerinde birleştirilerek kullanıma hazır teslim edilmektedir.

aaaaa

Yukarı Çık